Prekių katalogas

THULE Chariot Cab 2 - dviračių priekaba 2in1 | Aliuminis / Cypress Green

 • THULE Chariot Cab 2 - dviračių priekaba 2in1 | Aliuminis / Cypress Green

  Kodas: 12787
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  THULE
 •  

  THULE Chariot Cab 2 - dviračių priekaba "2-in-1"

  "Thule" kompanija jau daugelį metų teikia patikimus ir patikrintus sprendimus aktyviam gyvenimo būdui. Priekaba "Cab 2" yra šios tendencijos dalis. Su specialiais priedais ji gali atlikti keturias skirtingas funkcijas: dviračio priekabos, bėgimo vežimėlio ar vaikiško vežimėlio, o su papildomai įsigyjamu "Cab 2" slidinėjimo komplektu ji puikiai tinka žiemos sportui.

  "Thule Chariot Cab 2" yra priekaba su erdviausia sėdyne "Thule" asortimente, o tai reiškia komfortą dviem keleiviams, ypač ilgose kelionėse.


  Į komplektą įeina:
  • Priekaba,
  • Dviračių tvirtinimo rinkinys,
  • Vairavimo rinkinys.


  Savybės

  Platesnė XL dydžio sėdynė

  Jei jums svarbiausia erdvė, Cab 2 modelis gali būti puikus pasirinkimas, nes iš visų "Thule" priekabų čia rasite plačiausią sėdynę, užtikrinančią maksimalų komfortą kiekvienoje kelionėje.

  Dviračio priekabos funkcija

  Kad pritvirtintumėte "Cab 2" prie dviračio rėmo, tiesiog pakelkite abu priekinius ratus ir naudokite pridedamą tvirtinimo laikiklį. Tinkamai pritvirtinta priekaba netrukdo dviračio manevringumui, o jos svoris vos juntamas.

  Sportinuko funkcija

  Tereikia nuleisti abu priekinius ratus, kad priekaba taptų visaverčiu vaikišku vežimėliu, tinkamu važiuoti bet kokiu reljefu. Dėl lengvos aliuminio konstrukcijos ir idealios ratų bazės būsite nustebinti, kaip lengvai ir patogiai galėsite judėti su "Thule Cab 2".

  Atsilenkimo reguliavimas

  Atsižvelgiant į keleivių svorį ir įveikiamą vietovę, patogiai kelionei gali prireikti skirtingo lygio amortizacijos. Daugiapakopis pakabos standumo reguliavimas, leis priekabai patogiai keliauti bet kokiu reljefu.

  Reguliuojama vėdinimo sistema

  Karštos vasaros, verčia mus vis labiau vertinti gaminius su ventiliacijos sistema. Priekabos "Cab 2" apačioje įrengtas uždaromas vėdinimo langelis, todėl galėsite kontroliuoti temperatūrą, esančią priekabos viduje.

  Taip pat pritaikyta tėvams

  Daugiapakopis rankenos reguliavimas, leis dar geriau pritaikyti "Cab 2" priekabą prie tėvų pageidavimų.

  Puikus matomumas

  "Thule" dizaineriai niekada nepamiršta apie savo gaminių saugumą. Dėl šviesą atspindinčių elementų vairuotojas gali matyti priekabą "Cab 2" net iš 150 metrų atstumo, todėl beveik penkis kartus pailgėja jo laikas tinkamai sureaguoti važiuojant naktį.

  Išplėtimas

  Specialus priedų rinkinys leis praktiškai išplėsti priekabą. Naudodami "Jogging Kit" rinkinį, "Cab 2" paversite visaverčiu vežimėliu. Jogging Kit, leis jums niekada neišsiskirti su savo vaiku, sportuojant žiemą.

  Lengvas transportavimas

  Agalvota "Thule" priekabų konstrukcija patiks visiems, kurie vertina erdvę automobilio bagažinėje.

  Specifikacija

  Svoris:

  16,5 kg

  Maksimali sėdynės apkrova:

  45 kg

  Sulankstytos sėdynės matmenys:

  110 x 80 x 46 cm

   

  Vaizdo įrašas

   

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija