Prekių katalogas

THULE Glide 2 bėgimo vežimėlis Jet Black

 • THULE Glide 2 bėgimo vežimėlis Jet Black

  Kodas: 2441
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  THULE
 •  

  "Thule Glide 2" bėgimo vežimėlis

  "Thule Glide 2" - tai sportinis vežimėlis, sukurtas taip, kad atitiktų aktyviausių tėvų lūkesčius. Buvimas tėvais neturėtų riboti jūsų aistrų - jei bėgiojimas ir dinamiškas gyvenimo būdas yra vienas iš jūsų pomėgių, o buvimas tėvais skatina jus dar labiau - "Glide 2" yra neatremiamas pasiūlymas.

  Vaižimėlio skiriamasis bruožas yra unikali aerodinaminė konstrukcija ir dideli ratai - dėl šių dviejų savybių "Glide 2" gali įveikti kilometrus ir išlaikyti jūsų tempą nepriklausomai nuo supančio reljefo ir paviršiaus tipo. Vežimėlyje įrengti šviesą atspindintys elementai, todėl galime jaustis saugūs ir vakarinių išvykų metu.

  Thule Glide 2 - tai vežimėlis, kuris įrodo, kad būti tėvais nereiškia atsisakyti dabartinių aistrų ir veiklos - priešingai, jis leis išmokyti vaiką sveikų įpročių ir galbūt įskiepyti jam meilę gyvenimui kelyje - tiesiogine ir perkeltine prasme.

  Savybės

  Kėlionė išrankiesiems

  Thule Glide 2 - tai vežimėlis, sukurtas reikliems tėvams, kurie nori įgyvendinti senus įpročius savo naujame - ir didžiausiame - gyvenimo vaidmenyje. Jei forma jūsų nepaleidžia, o energijos atsargos neleidžia sulėtinti tempo, rinkitės Thule Glide 2. Šis vežimėlis idealiai tinka bėgikams ir fizinį aktyvumą mėgstantiems tėvams. Jo lengva konstrukcija su aerodinaminėmis specifikacijomis - tai jūsų bilietas į neribotą dalyvavimą savo maratone.

  Komfortas - sezono metu ir ne sezono metu

  Turite ryžto ir lietus ar kiti krituliai jums ne pasiteisinimas? Gerai, kad esate čia. Su "Thule Glide 2" vežimėliu treniruotės - net ir atšiauriomis oro sąlygomis - jūsų mažyliui bus tokios pat malonios! Vežimėlyje įrengtas reguliuojamas stogelis nuo saulės su apžvalgos langeliu, kuriame integruota vėdinimo sistema. Tai leidžia jūsų mažyliui karštu oru jaustis maloniai vėsiam ir aprūpintam grynu oru. Jei oras nepalieka daug vilčių, pasinaudokite prekyboje esančiais priedais, pavyzdžiui, miegmaišiu ar apsauga nuo lietaus (parduodami atskirai).

  Ergonomiška rankena

  Vaikiško vežimėlio vedimo rankena yra reguliuojamo aukščio, todėl kiekvienas iš tėvų gali pritaikyti vežimėlį pagal savo ūgį ir mėgautis ergonomiška padėtimi. Be to, rankenoje yra naujoviškas ir patogus "Twist" stabdys - kad galėtumėte greitai sustabdyti vežimėlį, kai reikia sustoti.

  Reguliuojamas atlošas

  Kol jūs spaudžiate septintą prakaitą, jūsų vaikas gali ilsėtis iki soties - vežimėlio sėdynę galima reguliuoti į atsilenkimo padėtį, reguliavimo sistema yra tėvų pusėje ir užtikrina, kad atlošą būtų galima greitai ir patogiai sureguliuoti pagal vaiko veiklą.

  Saugi kėdutė

  Troškimas, kad jūsų vaikas būtų saugus, neturi jokių matų. Vaikiškame vežimėlyje "Thule Glide 2" yra kėdutė, kuri pasirūpins jūsų mažylio apsauga - su 5 taškų saugos diržais mes pasirūpinsime, kad jūsų vaikas būtų prisegtas kiekvienos bendros kelionės metu. Kėdutėje taip pat įrengta vėdinimo sistema, kurią įvertins malonaus gaivaus oro gūsio gerbėjai.

  Puiki pakaba, dideli ratai

  Intencionaliai veikianti pakaba - tai sklandaus važiavimo ir maksimalaus prisitaikymo prie vietovės garantija. Dideli ir tvirti ratai yra dar vienas "Thule Glide 2" vežimėlio važiavimo sistemos privalumas, leidžiantis nedvejojant įveikti nelygumus. Be to, ratai turi šviesą atspindinčius ratlankius, kad būtume matomi sutemus.

  Sulankstomas viena ranka

  Vežimėlis sulankstomas viena ranka, todėl juo lengva naudotis. Nuėmę ratukus galime džiaugtis aptakiu dizainu, kurį galima lengvai supakuoti į automobilio bagažinę.

  Specifikacija

  Svoris

  10.5 kg

  Matmenys sulanksčius:

  93,5 x 58 x 33 cm

  Vaiko svoris:

  34 kg

  Plotis:

  68,6 cm

   

  Video

  Aksesuarai

   
 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija