Prekių katalogas

"Thule Yepp Maxi EasyFit" prie bagažinės tvirtinama dviračių kėdutė | Juoda

 • "Thule Yepp Maxi EasyFit" prie bagažinės tvirtinama dviračių kėdutė | Juoda

  Kodas: 14346
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  THULE
 • Thule Yepp Maxi EasyFit ant bagažinės tvirtinama dviračių sėdynė

  "Thule Yepp Maxi EasyFit"  dviračių sėdynė skirta montuoti ant dviračių bagažinės. Tai itin saugi ir charakteringa sėdynė, idealiai tinkanti aktyviam gyvenimo būdui ir kasdienėms kelionėms su vaiku.

  Skandinavijos gamintojas garsėja patogiais, saugiais ir tvirtais gaminiais. Galite būti tikri, kad vaikas patogiai sėdės minkštoje sėdynėje su įmontuota amortizacija, o saugumą užtikrins 5 taškų saugos diržai.

  Į komplektaciją įeina:


  • Kėdutė

  • 5 taškų saugos diržai

  Savybės

  Montavimas ant "EasyFit" 

  Sėdynė lengvai ir greitai montuojama ant "EasyFit" langų laikiklio arba laikiklių su "Thule Yepp Maxi EasyFit" adapteriu. Taigi galite turėti 100 % garantiją, kad kėdutė bus stabiliai sumontuota ir užtikrins aukščiausio lygio komfortą bei saugumą jūsų vaikui.

  Atspindintys elementai

  Dalyvaujant eisme, tinkamas matomumas smarkiai padidina jūsų vaiko saugumą. Dėl trijų šviesą atspindinčių elementų "Thule Yepp Maxi" yra matoma iš 150 metrų atstumo, todėl vairuotojas turi pakankamai laiko sureaguoti ir sureguliuoti savo transporto priemonės greitį.

  Auga kartu su jūsų vaiku

  Reguliuojamos kojų atramos leis puikiai sureguliuoti sėdynę, atsižvelgiant į dabartinį vaiko ūgį. Tinkamai paremtos kojos - tai ne tik didelis kelionės komfortas, bet ir apsauga nuo atsitiktinio pėdos įkišimo į dviračio ratą.

  Maksimalus saugumas - maksimalus komfortas

  Reguliuojami, paminkštinti 5 taškų saugos diržai suteiks jūsų vaikui aukščiausio lygio apsaugą.  Sagtis su apsauga leis greitai ir saugiai prisegti mažąjį keliautoją.

  Specifikacija

  Maksimalus vaiko svoris: 

  22 kg

  Svoris:

  3.8 kg

  Diržai:

  5 taškų

   

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija