Prekių katalogas

"Avionaut AeroFIX RWF 2.0" - "i-Size" automobilinė kėdutė ~0-18 kg | AF NL 02 Beige

 • "Avionaut AeroFIX RWF 2.0" - "i-Size" automobilinė kėdutė ~0-18 kg | AF NL 02 Beige

  Kodas: 17268
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 10 d.d.
  Gamintojas
  Avionaut
  Spalva
  Balta
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
 •  

  "Avionaut AeroFIX RWF 2.0" - i-Size automobilinė kėdutė, ~9-18 kg

  Tėvystė yra didžiausia dovana, tačiau negalima paneigti, kad auginant mažylį pagal naujausias visų sričių rekomendacijas yra sunku. "Ką turi omenyje, tu neįjungsi jam animacinių filmukų?", "Uždėk kepurę, juk vėjuota!", "Toks didelis, o jis vis tiek važiuoja atbulomis? Jam turi būti nepatogu, be to, jis ten nieko nemato!"...". Žinome dar daugybę panašių frazių ir reikia pripažinti, į daugumą jų galima nekreipti dėmesio, tačiau kai kalbama apie mažylio saugumą, esame tarsi liūtai - giname savo mažylius, nes žinome, kas jiems geriausia.

  Avionaut AeroFIX RWF 2.0 - tai automobilinė kėdutė pritvirtinama tik galine kryptimi ant Isofix IQ bazės. Vien šio fakto pakanka, kad jūsų vaiko saugumas padidėtų daugiau nei 80 % - tad įsivaizduokite kitų kėdutės funkcijų naudą. AeroFIX RWF 2.0 galima naudoti vaikams iki maždaug 4 metų amžiaus - visa tai dėl to, kad ji turi reguliuojamą galvos atramos ir saugos diržų aukštį. Galimybė keisti šių dviejų elementų padėtį suteikia galimybę keisti sėdynės konstrukciją, todėl tinka vežti nuo 67 iki 105 cm ūgio vaikus. AeroFIX RWF 2.0 modelio saugą patvirtino teigiamas Švedijos testo "Test Plus" rezultatas - tai didelė priežastis didžiuotis, nes "Test Plus" yra aukščiausio saugumo rodiklis.

  AeroFIX RWF 2.0 modelis, be naujų spalvų užtikrins ne tik saugumą, bet ir komfortą. Naudojamos lanksčios Memory foam putos reiškia, kad smūgio jėgos geriau absorbuojamos, o pati sėdynė tapo atsparesnė išoriniams veiksniams. 

  Į komplektaciją įeina:
  • automobilinės kėdutės sėdynė

  Charakteristikos

  Naujas saugos matmuo

  Avionaut AeroFIX 2.0 RWF yra automobilinė kėdutė, kurios konstrukcija verčia tėvus laikytis griežčiausių taisyklių, susijusių su saugiu vaiko vežimu. Šią "i-Size" dydžio kėdutę galima montuoti automobilyje tik galine kryptimi, visą naudojimo laikotarpį, ir tai skirta vaikams, kurių ūgis nuo 67 iki 105 cm. Kėdutei pritvirtinti bus naudojamas "Avionaut" ISOFIX IQ pagrindas. Švedijos Test Plus teste gauti teigiami rezultatai liudija apie didžiausią įmanomą saugumą.

  Atnaujinta išvaizda

  Aerofix RWF 2.0 naujoji versija pasižymi atnaujintomis spalvomis ir aukštos kokybės apmušalų apdaila. Jos medžiagos išsiskiria atsparumu išorės veiksniams. Svarbiausia rūpintis mažojo keleivio komfortu ir saugumu, todėl sėdynėje naudojamos putos, kurios sugeria smūgio jėgą - jei smūgis būtų iš šono, mažylio saugumą dar labiau padidina specialus buferis.

  Pritaikymas prie vaiko ūgio

  Kiekvienas vaikas auga savo tempu, tačiau "Avionaut Aerofix RWF 2.0" automobilinė kėdutė visada pasiruošusi šiems pokyčiams. Dėl reguliuojamos galvos atramos ir saugos diržo, kėdutę greitu judesiu galite pritaikyti prie keleivio ūgio. Sėdynė yra sertifikuota AGR - Vokietijos asociacijos, kuri savo veiklą orientuoja į sveiką vaiko stuburą.

  Reguliuojamas pasvirimo kampas

  Reguliuojamas pasvirimo kampas yra svarbi funkcija, padedanti išvengti nusvirusios galvos problemos. Tai leidžia tėvams labiau atsipalaiduoti keliaujant. Tai turi įtakos ne tik saugumui, bet ir keleivio komfortui.

  Ventiliacijos angos

  Specialūs kanalai sėdynės apvalkale užtikrina, kad šviežias oras laisvai patektų į visus kampus. Taigi jūsų mažylis gali patogiai keliauti, užtikrinant šilumos komfortą.

  Techniniai duomenys

  Vaiko svoris:

  0 - 17,5 kg

  Vaiko ūgis:

  67 - 105 cm

  Montavimas:

  Isofix pagrindas

  Montavimo kryptis:

  Galu į važiuojamąją dalį

  Test Plus:

  Taip

  I-Size Standartas:

  Taip

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija