Prekių katalogas

"Axkid Bigkid 2 Premium" - automobilinė kėdutė su isofix sistema 15-36 kg | Juoda

 • "Axkid Bigkid 2 Premium" - automobilinė kėdutė su isofix sistema 15-36 kg | Juoda

  Kodas: 13969
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 15 d.d.
  Gamintojas
  Axkid
  Spalva
  Juoda
  Tvirtinimo būdas
  Isofix arba automobiliniais diržais
 •  

  "Axkid Bigkid 2 Premium" - automobilinė kėdutė 15-36 kg u "isofix" sistema

  "Axkid Bigkid 2 Premium" yra automobilinė kėdutė vyresniems vaikams. Ji skirta vaikams, kurie jau pasiekė 125 cm ūgį. Patogi, didelė kėdutė, kuri užtikrina vaikui patogią ir saugią važiavimo padėtį. Tinka vaikams iki 36 kg ir 150 cm ūgio. BigKid 2 turi malonius ir patvarius audinius, plačią sėdynę, reguliuojamą sėdynės pasvirimą, įmontuotą isofix tvirtinimo sistemą. Tai puikus pasirinkimas paskutinei jūsų vaiko kėdutei.

  Charakteristikos

  Aukštas atlošas

  "Axkid Bigkid 2 Premium" - tai kėdutė, sukurta vyresniems vaikams, kurie nebegali keliauti kėdutėje, nukreiptoje galine kryptimi, bet dar negali važinėti be kėdutės. Bigkid jiems suteiks daug erdvės, kad galėtų patogiai važiuoti. Šioje kėdutėje patogią padėtį ras net aukštas vaikas.

  Reguliuojamas galvos atlošas

  "Bigkid 2" kėdutė auga kartu su jūsų vaiku. Tai labai svarbu siekiant užtikrinti saugumą. Tinkama galvos atramos padėtis užtikrina teisingą, vaiką prisegančių automobilio diržų, nukreipimą. Galvos atramos aukštis reguliuojamas 9 laipsniais.

  Apsauginių diržų kreipiančiosios

  15-36 kg svorio kategorijos kėdutėse vaikas jau yra prisegamas automobilio diržu. Labai svarbu, kad diržas nepraeitų per žemai arba per aukštai, nes tada avarijos metu kiltų pavojus gyvybei. Diržas turi būti puikiai pritaikytas prie vaiko ūgio. Su "Bigkid 2" tai padaryti labai paprasta - diržo kreipiančiosios yra aiškiai pažymėtos ir reguliuojant galvos atramą išlaiko diržą reikiamoje padėtyje. Papildoma 4-oji kreipiančioji prilaiko juosmens diržą taip, kad jis eitų per klubų kaulus, o ne per pilvą.

  ASIP šoninė apsauga

  "Bikgid 2" įrengta moderni ASIP (Advanced Side Impact Protection) sistema, kuri yra papildoma šoninės apsaugos sistema. Ji dar geriau apsaugo kėdutę ir vaiką nuo šoninio smūgio jėgos.

  Aukštos kokybės medžiagos

  "Bigkid 2" sėdynės apmušalai yra lengvai valomi, malonūs vaikui ir kartu labai patvarūs.

  ISOF sistema

  "Bigkid 2" turi ISOFIX tvirtinimo sistemą arba, jei automobilyje šios sistemos nėra, ją galima tvirtinti automobilio diržu.

  Nenešiojimo rankena

  "Bigkid 2" automobilinę kėdutę galima greitai pernešti iš vieno automobilio į kitą, nešiojimas įmanomas dėl nedidelio kėdutės svorio ir praktiškos rankenos.

  Techniniai duomenys

  Svoris:

  7,7 kg

  Matmenys:

  63cm X 46cm X 47cm

  Galvos atramos vidinis plotis:

  25cm

  Vidinis atlošo plotis:

  40cm

  Sėdynės plotis:

  33cm

  Svorio grupė:

  15-36kg, 125-150cm

  Vaizdo įrašas

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija