Prekių katalogas

"Axkid Minikid 3.0" automobilinė kėdutė | Jūra

 • "Axkid Minikid 3.0" automobilinė kėdutė | Jūra

  Kodas: 17807
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 15 d.d.
  Gamintojas
  Axkid
  Spalva
  Mėlyna
  Tvirtinimo būdas
  Automobiliniais diržais
 •  

  Axkid Minikid 3.0 - automobilinė kėdutė

  Garsusis "Minikid 2.0", kaip ir jo pirmtakas, "Minikid 3.0" montuojamas galine kryptimi, turi į diržus integruotą galvos atramą ir savaime užsifiksuojančius tvirtinimo diržus, todėl montavimas trunka tiesiog kelias minutes. Autokėdutė "Minikid 3.0" yra išbandyta PLUS testu ir tinka 61-125 cm ūgio ir iki 36 kg svorio vaikams.

  Į komplektaciją įeina:
  • autokėdutė
  • įdėklas
  • diržai

  Charakteristikos

  Lengvas montavimas

  "Axkid Minikid 3.0" montuojama tik galine kryptimi, naudojant 3 taškų automobilio diržą. Šios versijos kėdutės priekyje yra kišenė, po kuria yra automobilio diržo kreipiančioji. Taip pat yra tvirtinimo diržas, o visa tai stabilizuoja kojelė. Surinkti kėdutę paprasta ir greita, o joje sėdintis vaikas yra maksimaliai saugus.

  PLUS testas

  Švedijos PLUS teste laikomasi labai griežto požiūrio į saugumą. Minikid 3.0, kaip ir jo pirmtakas, yra išbandyta šiuo testu, todėl galite būti tikri, kad jūsų vaiko saugumas yra patikimose rankose.

  Naujas dizainas

  Naujasis "Minikid 3.0 turi maždaug 10 cm didesnį atlošą, todėl kėdutę galima naudoti ilgiau nei jos pirmtakę, nes sveria iki 36 kg.

  ASIP - šoninė apsauga

  ASIP sistemos apsauga turėtų būti įrengta toje sėdynės pusėje, kuri yra arčiau durų, jei sėdynė sumontuota viduryje, apsaugos įrengti nereikia.

  Reguliuojama 14 padėčių galvos atrama

  Galvos atrama yra sujungta su saugos diržais, todėl ji automatiškai reguliuojasi, kai vaikas užsisega saugos diržą. Galvos atramos padėtį galima patogiai užfiksuoti, kad nereikėtų jos kaskart reguliuoti. Kas kiek laiko tiesiog atrakinkite galvos atramą ir pakeiskite jos padėtį įtempdami diržus. Tuomet būsite tikri, kad vaikui augant galėsite tiksliai sureguliuoti galvos atramos padėtį.

  Puikus atsilenkimo kampas

  Kėdutės "Minikid 3.0" pagrindas yra reguliuojamas, todėl galite jį nustatyti tinkamu kampu, kad miegant galva nenusvirtų. Tai taip pat suteikia daugiau lankstumo montuojant kėdutę skirtinguose automobiliuose.

  Mažinantis įdėklas

  Sėdynė komplektuojama su mažinančiu įdėklu, kurį galima naudoti mažesniems ir smulkesniems vaikams. Įdėklą rekomenduojama naudoti 61-105 cm ūgio vaikams.

  "Minikid 3.0 Premium" ir "Minikid 3.0

  "Minikid 3 Premium" užtikrina didesnį komfortą dėl papildomų putų užpildo apmušaluose. šioje versijoje taip pat yra galvos atrama, kurios spalva atitinka viso apmušalo spalvą, nauji užtrauktukai ir "Mesh" audinio apmušalų elementai.

  Techniniai duomenys

  Svoris:

  11 kg

  Matmenys:

  Plotis: 44 cm Aukštis: 65 cm Gylis: 54 cm

  Tinkama:

  Vaiko ūgis: 61-125 cm / Vaiko svoris: iki 36 kg

  Vaizdo įrašas

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija