Prekių katalogas

"Bebeconfort Timba" - maitinimo kėdutė ir įdėklas | Petrol Blue/Happy Day

 • "Bebeconfort Timba" - maitinimo kėdutė ir įdėklas | Petrol Blue/Happy Day

  Kodas: 19093
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 10 d.d.
  Gamintojas
  Bebe Confort
 •  

  Bebeconfort Timba - maitinimo kėdutė + sėdynės įdėklas

  "Bebeconfort Timba" - tai klasikinės maitinimo kėdutės su padėklu tipas. Jos konstrukcija suteikia idealią atramą mažyliams nuo maždaug 6 mėnesių amžiaus, kurie gali savarankiškai sėdėti. Kėdutė "Timba" reguliuojama daugeliu laipsnių ir diapazonų, todėl ją galima naudoti iki pirmųjų 10 vaiko gyvenimo metų.

  Dėl kėdutės funkcionalumo ir nesenstančio dizaino "Bebeconfort Timba" pasirenkama ilgiems metams - iš jos galima išimti papildomas sudedamąsias dalis, kad augant vaikui galėtumėte palaikyti jo savarankiškumą. 

  Šioje versijoje kėdutė parduodama su minkšta, patogia sėdynės pagalvėle.

   

  Savybės

  Platesnė sėdynė

  Didelė "Bebeconfort Timba" maitinimo kėdutės sėdynė suteikia puikią erdvę jūsų mažyliui tyrinėti skonius - ji ne tik patogi, bet ir saugi. Trijų taškų saugos diržai užtikrins, kad jūsų mažylis neiškristų iš kėdutės arba nebandytų iš jos išlipti pats. 

  Nuimamas padėklas

  Maitinimo kėdutėje esantis padėklas iš tikrųjų dažnai pakeičia lėkštę mitybos pradžioje - mažyliams patinka tyrinėti patiekalų tekstūrą ant jo. Bebeconfort maitinimo kėdutė turi padėklą, kurį laikui bėgant galima lengvai nuimti. 

  Nuo 6 mėnesių iki 10 metų

  "Bebeconfort Timba" maitinimo kėdutė yra reguliuojama - jos sėdynės aukštį galima keisti 4 pakopomis, o galvos atramą - 8 pakopomis. Be to, galime nuimti padėklą ir saugos dirželius, kad vyresnis vaikas galėtų kėdute naudotis savarankiškai. Kėdutę "Bebeconfort Timba" galima naudoti vaikams nuo 6 mėnesių iki net 10 metų

  Specifikacija

  Kėdės matmenys:

  91 x 8.5 x 56 cm

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija