Prekių katalogas

"BeSafe iZi Turn M i-Size" automobilinė kėdutė 0-18 kg | Metallic Melange 02

 • "BeSafe iZi Turn M i-Size" automobilinė kėdutė 0-18 kg | Metallic Melange 02

  Kodas: 17675
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 9 - 10 d.d.
  Gamintojas
  BeSafe
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Tamsiai pilka
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte ISOFIX bazė
  Taip
 •  

  "BeSafe iZi Turn M i-Size" 0-18 kg automobilinė kėdutė

  "BeSafe iZi Turn M i-Size" - tai labai novatoriško dizaino automobilinė kėdutė. Ji sukurta taip, kad užtikrintų jūsų vaiko komfortą ir saugumą, nepriklausomai nuo jo amžiaus ir kūno sudėjimo. Galimybė 4 metus keliauti galine kryptimi iki 5 kartų padidina jūsų vaiko saugumą kiekvienos kelionės metu. Nepaisant to, "BeSafe" suteikia jums galimybę rinktis kėdutę montuoti priekine kryptimi.

  "BeSafe iZi Turn M" atitinka galiojančius saugos standartus, nes buvo sukurta pagal "i-Size" standartą. Kėdutė tvirtinama ant pasukamo pagrindo, todėl galite patogiau pasodinti ir prisegti vaiką. BeSafe iZi Turn M i-Size išsiskiria suderinamumu su mobiliąja programėle, suteikiančia papildomą saugos sistemą. Naudojamos pirmosios klasės medžiagos užtikrina oro srautą ir optimalų oro ištraukimą, o tai skatina komfortą. Sėdynėje naudojamos kelios sistemos: The Universal Level Technology, "Besafe Dynamic Force Absorber", "Besafe Two-Fit Cushion" arba "Ergo-Move" pagalvėlės", kurių dėka, mažylio saugumas yra pirmoje vietoje.

  Į priekį nukreiptą kėdutę galima montuoti viršijus 88 cm ūgį, montuojama naudojant "ISOFIX" sistemą.

  Į komplektą įeina:
  • Automobilinė kėdutė;
  • Isofix bazė.

  Charakteristikos

  Skaitmeninė saugos sistema

  Besafe iZi M Turn i-Size yra suderinama su mobiliąja programėle, skirta kovoti su vaikų, paliekamų be priežiūros automobilyje, problema. Naudodami "Bluetooth" technologiją galime susieti kėdutę su programėle - taip tėvai į savo telefono numerį gaus pranešimus, kurie informuos juos, jei saugos diržas bus neužsisegtas arba vaikas bus paliktas automobilyje. Jei vaiko globėjas nereaguoja, programėlė persiųs šiuos pranešimus kitam priskirtam numeriui.

  I-Size standartas

  Kėdutė išsiskiria savo atitikimu "i-Size" standartui, kuris reguliuoja saugumą, nes leidžia ilgesnį važiavimą galine kryptimi. BeSafe iZi Turn M i-Size - tai kėdutė, kurioje mažylis gali važiuoti 4 metus, atsisukęs galine kryptimi, o tai 5 kartus padidina saugumą kiekvienos kelionės metu. Modelis tinka vaikams, kurių ūgis nuo 61 iki 105 cm, o keleivio svoris neturėtų viršyti 18 kg.

   

  Dviejų dalių "Besafe Two-Fit" pagalvės įdėklas

  Dviejų dalių "Besafe Two-Fit" pagalvės leidžia optimaliai prisitaikyti prie mažylio kūno sandaros - jos sudedamąsias dalis galima nuimti atskirai. Pagal gamintojo rekomendacijas, įdėklo turėtume visiškai atsikratyti sulaukę maždaug 2 metų, tačiau turėtume vadovautis individualiais mažylio poreikiais.

  Medžiagos, palaikančios komfortą

  Medžiagos, kuriomis apdailinta sėdynė, palaiko vaiko komfortą - kiekvienas sluoksnis išsiskiria skirtingomis savybėmis, kartu rūpinasi mažylio patogumu. vidinis sluoksnis sukurtas iš stabilesnių medžiagų, vidinis sluoksnis iš 3D tekstūros medžiagos ir yra lankstus, lengvai praleidžia orą bei pašalina drėgmę nuo išorinio sluoksnio. Su pastaruoju - išoriniu sluoksniu - kūdikio oda turi tiesioginį sąlytį, todėl jį labai malonu liesti.

  Dynamic Force Absorber

  Sėdynės galvos atrama su Dynamic Force Absorber technologija puikiai sugeria smūgio energiją. Ši kėdutės dalis rūpinasi jūsų vaiko galva ir kaklu, todėl ji buvo sukurta iš skirtingų elastingumo grupių medžiagų - visa tai tam, kad padidintų šių kūno zonų saugumą šoninio susidūrimo metu. BeSafe iZi Turn M i-Size turi įmontuotą SIP apsaugą ir papildomą SIP+ apsaugą - šie du apsaugos sluoksniai sustiprina jūsų mažylio saugumą pažeidžiamose situacijose.

  Diržas su "Ergo-Move" pagalvėlėmis

  Sėdynės diržai reguliuojami kartu su galvos atrama, 6 padėtimis. Tai leidžia "BeSafe iZi Turn M i-Size" kėdutei nuolat pasivyti dinamišką jūsų mažylio vystymąsi. Saugos diržai patobulinti specialiomis Ergo-Move pagalvėlėmis, kurios sukurtos pagal Vokietijos AGR instituto rekomendacijas. Be to, tėvams patogi Magnetinių diržų pagalbininkų sistema, kuri, įdedant ar išimant mažylį iš kėdutės, diržus tvirtai išlaikys vietoje.

  The Universal Level Technology 

  „Universal Level“ technologija – tai receptas, kaip sumontuoti automobilinę kėdutę bet kuriame automobilyje – taip pat ir su labai pasvirusia sėdyne.  Ši unikali "BeSafe iZi Turn M i-Size" kėdutės sistema leidžia ją pritvirtinti palankiausioje padėtyje, t. y. horizontaliai, automobiliuose su smarkiai kampuota sėdyne. Dėl to ji tampa universalesniu sprendimu, tinkančiu daugumai automobilių. Be to, sėdynę galima reguliuoti iki 4 padėčių, taip pat ir važiuojant.

  Atsukimo funkcija

  Pagrindas leidžia sėdynę pasukti  360 laipsnių kampu, todėl jei norime nukreipti sėdynę kita kryptimi, galime tai padaryti  iš naujo neįrengdami sėdynės. Pasukimo funkcija dažniausiai bus naudojama įsodinant ir išlaipinant mažylį - pasukus sėdynę durų link, vaiką lengviau išimti.

  Montavimas dviem kryptimis

  Sėdynės konstrukcija pagrįsta Lankstaus vieno koncepcija, o tai reiškia, kad sėdynė prisitaikys prie šeimos poreikių. Jūsų mažylis visą kėdutės eksploatavimo laiką gali važinėti galine kryptimi, tačiau prireikus "BeSafe iZi Turn M i-Size" gali būti pasukta į priešingą pusę - su sąlyga, kad jūsų vaikas yra aukštesnis nei 88 cm ūgio. Kėdutė montuojama naudojant "Isofix" sistemą.

  Techniniai duomenys

  Skirta vaikams, kurių ūgis:

  61 - 105 cm

  Montuojama galine kryptimi:

  61 - 105 cm

  Montuojama priekine kryptimi:

  >88 cm ūgio

  Vaiko svoris:

  0-18 kg

  I-Size standartas:

  Taip

  Montavimo būdas:

  Isofix sistema

  Produkto matmenys (ilgis x plotis x aukštis):

  44 x 65 x 56 cm

  Produkto svoris:

  15,1 kg

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija