Prekių katalogas

"BeSafe iZi Twist i-Size" - "i-Size" reikalavimus atitinkanti automobilinė kėdutė | Anthracite Mesh

 • "BeSafe iZi Twist i-Size" - "i-Size" reikalavimus atitinkanti automobilinė kėdutė | Anthracite Mesh

  Kodas: 17095
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  BeSafe
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Tamsiai pilka
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
 •  

  Besafe iZi Turn - i-Size reikalavimus atitinkanti pasukama automobilinė kėdutė

  "Babysafe iZi Turn i-Size" - tai pasukama automobilinė kėdutė, pagaminta pagal "i-Size" standartą - tai reiškia, kad pagrindinis vaidmuo tenka vaiko ūgiui, o ne svoriui. Izi Turn turi viską, ką turi turėti automobilinė kėdutė; nuo saugos funkcijų, komforto sistemų iki lengvo ir stabilaus montavimo.

  "Izi Turn" yra automobilinė kėdutė, kurios pasukimo funkcija patiks kiekvienam - dėl jos, vaiką įkelti ir iškelti galima tiesiog per minutę, o svarbiausia - išvengiama pernelyg didelės apkrovos stuburui. Kėdutė yra nukreipta galine kryptimi ir kartu leidžia tėvams vežti vaiką priekine kryptimi - tačiau tai nėra rekomenduojama keliavimo forma.

  Charakteristikos

  Apsukama sėdynė

  "BabySafe izi Turn i-Size" - tai pasukama sėdynė, kuri tėvų patogumą perkelia į kitą lygį. Ši funkcija leidžia patogiai įsodinti ir iškelti vaiką vos per akimirką. iZi Turn i-Size galima pasukti 360 laipsnių kampu, todėl prireikus galima greitai pakeisti sėdynės padėtį pagal važiavimo kryptį.

  Maksimalus pritaikymas

  Kėdutės pagrindo konstrukcijoje panaudota naujoviška technologija, kuri leidžia puikiai pritvirtinti beveik bet kurią automobilio kėdutę, be to, užtikrina, kad sėdynė būtų padėta taisyklingoje, horizontalioje padėtyje. Kėdutė "iZi Turn i-Size" gali pasigirti 4 padėčių reguliavimu, užtikrinančiu optimalų komfortą jūsų vaikui.

  Saugus galvos atlošas

  Kėdutės galvos atrama pagaminta iš skirtingo elastingumo medžiagų, todėl prisitaiko prie vaiko galvos ir atitinkamai reaguoja - išlinksta iš vidaus, o iš išorėje išlieka standi. Be to, kėdutės galvos atrama turi energijos sugėrėją - dinaminį jėgos amortizatorių, kuris tinkamai apsaugo jautrias vaiko kūno dalis, tokias kaip galva, kaklas ir pečiai.

  Reguliuojama galvos atrama ir saugos diržai

  Galvos atrama reguliuojasi 6 laipsniais kartu su saugos diržais. Tai patogus sprendimas ir vaikui, ir tėvams.

  Dviejų dalių įdėklas

  Sėdynė pasižymi dviejų dalių įdėklu, kuris puikiai tiks bet kuriam mažyliui, kad kelionė būtų patogi. Įdėklas pagamintas iš minkštų medžiagų, pasižyminčių atraminėmis savybėmis, todėl vaikas, pereinantis nuo 0-13 grupės kėdutės, dėl pasikeitimų nenukentės. Be to, dviejų dalių įdėklas leidžia atskirai išimti vieną dalį, todėl jį galėsite pritaikyti pagal vaiko raidos tempą.

  Šoninės apsaugos

  Šoninės apsaugos SIP yra integruotos į sėdynės korpusą, o SIP+ turi prigludusią formą. Jos suteikia jūsų vaikui papildomą apsaugą šoninio susidūrimo atveju. Apsaugos užtikrina, kad susidūrimo metu susidariusią jėgą absorbuotų sėdynės karkasas, todėl sumažėja rimtų sužalojimų rizika.

  Magnetiniai diržų pagalbininkai

  Magnetinė sistema dar labiau palengvina automobilio sėdynės naudojimą, taigi ir komfortą. 

  Montavimas

  "BeSafe iZi Turn i-Size" labai lengva sumontuoti - tai palengvina teisingi montavimo indikatoriai, esantys ant "Isofix" pagrindo. Papildoma atraminė kojelė padidina sėdynės stabilumą ir suteikia puikų atramos tašką. 

  Techniniai duomenys

  Svoris:

  4,2 kg

  Matmenys:

  65 x 56 x 44 cm

  Montavimas:

  Galine eiga / "Isofix" pagrindas

  I-Size standartas:

  Taip

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija