Prekių katalogas

BeSafe Stretch B - automobilinė kėdutė 0-36 kg | Antracyt Mesh

 • BeSafe Stretch B - automobilinė kėdutė 0-36 kg | Antracyt Mesh

  Kodas: 19564
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 9 - 10 d.d.
  Gamintojas
  BeSafe
  Spalva
  Juoda

 • Automobilinė kėdutė "Besafe Stretch B" 0-36 kg

  "Besafe Stretch B" automobilinė kėdutė skirta mažyliams nuo gimimo iki 36 kg, nuo 40 iki 125 cm ūgio. Joje yra specialus "BabyShell" kūdikių modulis su ergonomišku "Newborn Hugger" įdėklu, skirtu naujagimiams. Besafe Stretch B yra saugus sprendimas, patvirtintas griežčiausiu Švedijos avariniu testu Test Plus. Šį testą išlaiko tik labai nedaug automobilinių kėdučių, o tai rodo, kad "Besafe Stretch B" neabejotinai išsiskiria iš konkurentų. Kėdutė yra patvirtinta "i-Size".

  "Besafe Stretch B" yra viena iš tų automobilinių kėdučių, kurios užtikrina saugų važiavimą prisitaikydamos prie keleivio ūgio. Šis modelis siūlo tikrai daug vietos kojoms jūsų vaikui, specialios sistemos dėka galime atstumti kėdutę nuo automobilio sėdynės, kad vis ilgesnės vaiko kojos nepriverstų jo užimti nepatogios padėties. Kėdutę taip pat galima atlenkti, kad vaikui būtų maloniau keliauti.

  Kėdutę paprasta naudoti kiekvienam iš tėvų - jos montavimas nepriklauso nuo "Isofix" sistemos vietos automobilyje. Kėdutė montuojama naudojant 3 taškų automobilio diržą, todėl ją galima montuoti ten, kur yra toks diržas, galine kryptimi.

  Kėdutę lengva naudoti kiekvienam iš tėvų - montavimas nepriklauso nuo "Isofix" sistemos vietos automobilyje.

  Savybės

  Automobilinė kėdutė su testu Plius

  "Besafe Stretch B" išsiskiria aukštu švedišku saugumo lygiu. kėdutė išlaikė Plius testą, ji buvo išbandyta per daugelį susidūrimo bandymų. Todėl žinome, kad pasirinkdami šią kėdutę vaikams nuo gimimo iki 125 cm ir 36 kg, užtikriname jų saugumą net iki 7 metų, nes suteikiame galimybę važiuoti nugara į važiuojamą pusę.  Automobilis "Stretch B" yra patvirtintas "i-Size".


  Naujagimio įdėklas

  Dėl kėdutėje naudojamo apgaubiančio įdėklo Newborn Hug kėdutė tinka ir patiems mažiausiems keleiviams. Įdėklas leidžia mažyliui keliauti labiau horizontalioje padėtyje, užpildant erdvę tarp kėdutės ir vaiko. Taip naujagimis, kurio kūnui reikia papildomos atramos, ją gauna. Įdėklas "Baby Hugger" išdėstomas pagal specialų "Baby Shell" kūdikių modulį. Tvirtą vaiko prisegimą kėdutėje užtikrina diržai su magnetiniais diržų pagalbininkais.


  Baby Shell

  Baby Shell - tai specialus kūdikių modulis, kuris naudojamas, kol vaikas pasiekia 87 cm. Modulis turi savo apvalkalą su dinaminės jėgos sugėrikliais, kurie dar labiau apsaugo keleivį šoninio susidūrimo metu. Dėl "Baby Shell" kėdutė labiau pritaikyta vežti mažesnius keleivius - dėl jos kėdutė yra idealiu kampu, kuo artimesniu kūdikių automobilinių kėdučių kampui.

   

   


  Dar didesnė apsauga

  Besafe Stretch B su papildyta šonine apsauga ir papildomu skydeliu, kuris padidina mažylių saugumą, nes 20 % sumažina šoninio smūgio jėgą. 

  Saugus ir patogus važiavimas

  Komfortiškas ir saugus važiavimas iki 7 metų? Automobilyje "BeSafe Stretch B" yra daugybė sistemų, kurios rūpinasi šiais aspektais. Kėdutė auga kartu su jūsų mažyliu, nuolat prisitaikydama prie jo kūno formų. Dėl reguliuojamo tarpo tarp kėdutės ir automobilio sėdynės yra daug vietos kojoms, o galimybė atlošti kėdutę suteikia mažyliui galimybę ramiai jaustis ilgesnėse kelionėse.


  Tinklelinė medžiaga

  Kėdutę dengianti medžiaga turi nedideles skylutes. Šis tinklelis pagerina oro cirkuliaciją, užtikrindamas, kad mažyliui būtų patogiau per karščius.

  Montavimas atbulai

  Lengvai montuojama "Besafe Stretch B" automobilinė kėdutė suprojektuota taip, kad kiekvienas iš tėvų galėtų be jokių kliūčių atlikti montavimą pagal saugos taisykles. Kėdutė montuojama galine kryptimi, naudojant 3 taškų automobilio diržą. Diržas užfiksuojamas sukamąja rankenėle ir įtempiamas prijungiant apatinius tvirtinimo diržus prie tvirtinimo taško automobilyje. Skamba sudėtingai? Visiškai ne!

  .

 • Alternatyvios prekės

  BeSafe Stretch B - automobilinė kėdutė 0-36 kg | Peak Mesh
  Spalva
  Pilka
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Ne
  Top Tether tvirtinimas
  Ne
  Tvirtinimo būdas
  Automobiliniais diržais
  Komplekte ISOFIX bazė
  Ne
  679 
  BeSafe Stretch B - automobilinė kėdutė 0-36 kg | Sea Green
  Spalva
  Žalia
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Ne
  Top Tether tvirtinimas
  Ne
  Tvirtinimo būdas
  Automobiliniais diržais
  Komplekte ISOFIX bazė
  Ne
  679 
 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija