Prekių katalogas

Bobike Junior One" - dviračių sėdynė iki 35 kg, tvirtinama prie dviračio bagažinės Black / Dark Brown

 • Bobike Junior One" - dviračių sėdynė iki 35 kg, tvirtinama prie dviračio bagažinės Black / Dark Brown

  Kodas: 20704
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 10 d.d.
  Gamintojas
  Bobike
 •  

  Bobike Junior One" - dviračių sėdynė iki 35 kg, tvirtinama prie dviračio bagažinės 

  palva / spalva: Black / Dark Brown  

  Bobike Junior One - tai sėdynė, tinkanti bet kuriam dviračiui su tvirta ir patikima bagažine, kurios didžiausia apkrova - 38 kg. Sėdynė skirta vyresniems vaikams nuo 6 iki 10 metų, kurių ūgis - nuo 110 cm, o svoris - iki 35 kg. Ji idealiai tinka ilgoms, varginančioms kelionėms, taip pat kasdien vežant vaiką į mokyklą.

  Ergonomiška sėdynės konstrukcija suteikia jūsų vaikui optimalią atramą, kad būtų maksimaliai patogu ir saugu. Sėdynėje yra iš termoplastinių elastomerų pagaminta amortizuojanti pagalvėlė, kuri puikiai prisitaiko prie vaiko. Dėl to važiuoti sėdynėje labai patogu.

  Saugumo sumetimais ant atlošo galinės dalies pritvirtintas šviesą atspindintis lipdukas, kuris gerokai padidina matomumą kelyje. Vaikas prisegamas juosmens diržu, kad važiuojant nesikeltų. Bobike Junior One dviratuko sėdynės modelis turi ratų uždangalą ir ištraukiamas kojų atramas.

   Ji tinka daugumai dviračių, tačiau būtina sąlyga - didelė bagažinė, kurios keliamoji galia iki 38 kg.

  Bobike Junior One tinka 120-175 mm pločio bagažinėms, išoriniai vamzdžiai turi būti ovalūs, o skersmuo - 10-16 mm. Sėdynė suderinama su elektriniais dviračiais iki maks. 25 km/h greičiu. 

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija