Prekių katalogas

"Bugaboo Owl" iš "Nuna" - "i-Size" automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Pilka

 • "Bugaboo Owl" iš "Nuna" - "i-Size" automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Pilka

  Kodas: 17824
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 9 - 10 d.d.
  Gamintojas
  Bugaboo
 • "Bugaboo Owl by Nuna" - automobilinė kėdutė 0-18 kg

  Spalva / raštas: Pilka

  "Owl" - tai automobilinė kėdutė, kuri yra bendro prekių ženklų - "Bugaboo" ir "Nuna" - bendradarbiavimo rezultatas. Ji taip pat yra kelionių sistemos, kurią sudaro 0+ grupės kėdutė - "Turtle Air" - ir pasukama bazė, dalis. Kiekvienas iš šių gaminių sukurtas taip, kad užtikrintų maksimalią apsaugą ir komfortą važiuojant automobiliu, ypač kai kėdutėje yra mažylis.

  "Bugaboo Owl by Nuna" yra sprendimas įvairaus amžiaus vaikams - maksimalus kėdutę naudojančio mažylio svoris neturėtų viršyti 18 kg, o ūgis - 105 cm. Ji idealiai tinka "Husky" įpėdinei, ypač jei pirmoji jūsų vaiko kėdutė buvo "Bugaboo Turtle Air" su pasukama "Isofix" baze. Pritvirtinę Bugaboo Owl prie to paties pagrindo, sklandžiai perkelsite savo mažylį į didesnę kėdutę, neprarasdami komforto, prie kurio mažylis ir tėvai tikriausiai jau priprato.

  Tvirtas kėdutės korpusas su"Steel Strength Technology", galvos atrama su "Tailor Tech Foam" ir "Side Shield" užtikrina saugumą, sukurdamas šarvus, kurie apsaugos jūsų mažylį nuo didžiulių jėgų, veikiančių nelaimingo atsitikimo metu. Be to, "Bugaboo Owl by Nuna" kėdutė auga kartu su jūsų mažyliu, pritaikydama savo dydį prie vaiko kūno struktūros, kai jis auga diena iš dienos. 5 atsilenkimo padėtys - tiek atsukta į priekį, tiek atsukta atgal - leis jūsų mažyliui patogiau keliauti ilgesnius atstumus ir kartu skatins ergonomiką. Prie "Isofix" pagrindo (galima įsigyti atskirai) tvirtinama greitai ir lengvai. Kėdutė gali būti montuojama tiek galine, tiek priekine kryptimi, todėl tėvams suteikiama galimybė patiems priimti sprendimą šiuo klausimu.

  Į komplektą įeina:
  • "Bugaboo Owl by Nuna" automobilinės kėdutės sėdynė.

  Galimybės

  Vaiko pagalvėlės

  "Bugaboo Owl by Nuna" komplekte yra išplėtimo įdėklas, kuris puikiai tinka mažesniems naudotojams. Tai užtikrina komfortą ir saugumą mažyliui - rūpindamiesi vienu, palaikome kitą. Įdėklas pagamintas iš minkštų, sertifikuotų medžiagų, kurios suteiks jūsų vaikui jaukumo jausmą.

  Tvirtas karkasas su ventiliacijos sistema

  Kėdutės karkasas pagamintas naudojant "Steel Strenght>" technologiją.strong>Steel Strenght technologija - stiprios medžiagos, pasižyminčios dideliu elastingumu, užtikrina, kad smūgio metu jo jėgos nebūtų nukreiptos į vaiko kūną. Be to, kėdutės apvalkale yra specialios angos, pro kurias patenka oras - tai pagrindinis veiksnys palaikant mažojo keleivio šiluminį komfortą.

  Šoninė apsauga

  Šoninės apsaugos sistema SIP./strong>"Bugaboo Owl by Nuna" kėdutėje yra įtraukiamo sparno pavidalo, kuris šoninio susidūrimo atveju absorbuoja smūgio jėgas ir taip jas atitraukia nuo mažylio.

  Galvos atrama iš atminties putų

  Galvos atrama - tai sėdynės elementas, saugantis keleivio galvą ir kaklą."Bugaboo Owl" turi galvos atramą su "Tailor Tech" atminties putomis - šią minkštą ir saugią medžiagą taip pat galima rasti "Nuna" automobilinėse kėdutėse.

  Reguliuojamas galvos atlošas

  .Bugaboo Owl by Nuna galvos atrama reguliuojama keliomis padėtimis, kad atitiktų saugos reikalavimus kiekviename vystymosi etape. Jūsų vaiko galva turi tilpti į galvos atramą, o dėl šios funkcijos ji tilps - maždaug iki 4 metų amžiaus (105 cm ūgio).

  5 atsilenkimo padėtys

  5 atsilenkimo padėtys, tiek į priekį, tiek į galą./strong>, reiškia, kad važiuojant automobiliu galima pasiekti maksimalų komfortą, ypač ilgesnėse kelionėse, kai jūsų mažylis dažnai miega.

  Suderinamumas su pasukamu pagrindu

  "Bugaboo Isofix" pagrindas turi daug privalumų - vienas iš jų yra tas, kad ant jo esančią kėdutę galima pasukti.strong>galima pasukti 360 laipsnių kampu, todėl keičiant važiavimo kryptį nereikia keisti sėdynės padėties - ją galima pasukti į kitą pusę mygtuko paspaudimu stovint. Bugaboo Owl by Nuna yra modulinės sistemos dalis - kartu su Bugaboo Turtle Air automobiline kėdute ir Isofix pasukama baze.Montuoti automobilinės kėdutės be bazės neįmanoma. Pagrindas parduodamas atskirai.

  Specifikacija

  Svoris (su pagrindu)

  14,5 kg

  I dydžio standartas

  Taip

  Taip

  Montavimo būdas

  "ISOFIX" pagrindas (galima įsigyti atskirai)

  Montavimo kryptis

  Priekyje / gale

  .

  Maksimalus vaiko svoris

  18 kg

  Maksimalus vaiko ūgis

  105 cm

  .
  • Kokybiškos prekės
   Greitas pristatymas
   Saugus pirkimas
   Patikima garantija