Prekių katalogas

"Caretero Nimbus" - "i-Size" automobilinė kėdutė, ~15-36 kg | Raudona

 • "Caretero Nimbus" - "i-Size" automobilinė kėdutė, ~15-36 kg | Raudona

  Kodas: 17218
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Caretero
  Spalva
  Raudona
  Tvirtinimo būdas
  Isofix arba automobiliniais diržais
 •  

  "Cartero Nimbus" - 15-36 kg i-Size automobilinė kėdutė

  "Cartero Nimbus" yra unikali automobilinė kėdutė - ji skirta 15-36 kg svorio grupės vaikams, kurių ūgis 100-150 cm, atitinka "i-Size" standartą ir kartu turi nuimamą atlošą. Kėdutė montuojama naudojant automobilio diržą ir "Isofix" sistemą - dėl aiškiai matomų kreipiančiųjų montavimas automobilyje yra intuityvesnis ir patogesnis. Kėdutėje yra viskas, kas svarbiausia saugumui ir patogumui - jei ieškote gaminio, kuris augtų kartu su vaiku, "Caretero Nimbus" tikrai atitinka šį kriterijų - jos galvos atramos aukštis reguliuojamas 11 padėčių diapazone, be to, galima keisti sėdynės kampą.

  Sėdynės apmušalai labai malonūs liesti. Juos galima nuimti ir skalbti.

  Charakteristikos

  Sėdynė ir stovas viename

  "Caretero Nimbus" yra sėdynė ir stovas viename - visa tai dėl nuimamo atlošo.

  Erdvi sėdynė

  Erdvi, paminkštinta sėdynė reiškia, kad jūsų vaikas kelionės metu galės atsipalaiduoti, todėl galės ramiau ištverti dar ilgesnes keliones. Ergonomiški porankiai pasirūpins tinkama atrama.

  Auga kartu su jūsų vaiku

  "Cartero Nimbus" siūlo 11 padėčių reguliuojamą galvos atramą, todėl ji prisitaiko prie jūsų vaiko ūgio, užtikrindama galvos ir kaklo apsaugą kiekvienos kelionės metu.

  Atlenkiamas atlošas

  Automobiliai skiriasi daugeliu aspektų - taip pat ir sėdynės kampu. Automobilinė kėdutė "Caretero Nimbus" turi atlošą, kurio kampą galima reguliuoti 2 pakopomis. Dėl to kėdutę lengva pritaikyti įvairiose transporto priemonėse.

  Galvos atrama

  Sėdynės galvos atrama yra minkšta, todėl jūsų vaikui bus patogu. Dar svarbiau, kad ji pagaminta iš patvarių medžiagų, todėl apsaugos jūsų vaiko galvą ir kaklą.

  Viskas aišku

  Dėl žalia spalva pažymėtų kreipiančiųjų, kėdutę automobilyje sumontuoti daug paprasčiau - indikatoriai nurodo tėvams, į kurią pusę turi eiti pečių ir juosmens diržai. Papildomą tvirtinimo tašką suteikia "Isofix" jungtys.

  Techniniai duomenys

  Svoris:

  6,1 kg

  Svorio grupė:

  15-36 kg

  Tinkama vaikams, kurių ūgis:

  100-150 cm

  i-Size standartas:

  Taip

  Montavimas:

  Diržas + Isofix

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija