Prekių katalogas

"Caretero Rio" - pasukama automobilinė kėdutė 0-22kg | Grey

 • "Caretero Rio" - pasukama automobilinė kėdutė 0-22kg | Grey

  Kodas: 14257
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Caretero
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Pilka
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte ISOFIX bazė
  Taip
 •  

  Caretero Rio - pasukama automobilinė kėdutė 0-22 kg

  Caretero Rio - pasukama automobilinė kėdutė, skirta svorio grupei 0-22 kg ir aukščio nuo 40 cm iki 105 cm vaikams. Kėdutė "Rio" tinka bet kokiomis sąlygomis, o universali konstrukcija leidžia ją lengvai sumontuoti daugumoje automobilių. Puikiai pritaikykite kėdutę pagal vaiko svorį ir ūgį dėl plataus įdėklų pasirinkimo. I-Size standartas leidžia vežti vaiką galine kryptimi, kol jis pasieks 87 cm ūgį, taip užtikrinant didžiausią saugumą kuo ilgesnį laiką.

  Charakteristikos

  360° apsisukimas

  Kiekvienas iš tėvų žino, kaip sunku įkelti ir iškelti mažylį iš automobilinės kėdutės, kai ji pritvirtinta automobilyje. Automobilinė kėdutė "Rio" šią problemą išsprendžia, naudojant pasukamąją funkciją, kuri leidžia patogiai atsukti kėdutę priešais dureles, todėl įkelti vaiką į automobilį nebėra iššūkis. Atlošo reguliavimo sistema leidžia reguliuoti sėdynės kampą pagal vaiko poreikius, todėl kelionė tampa patogesnė. Be to, ji leidžia sėdėti 4 padėtyse tiek į priekiu (76-105 cm ūgio), tiek galu (iki 87 cm ūgio).

  Įdėklas mažyliams

  Į "Rio" automobilinę kėdutę galima įsidėti mažinimo įdėklus, kad net ir mažyliai galėtų patogiai keliauti ergonomiškoje padėtyje.

  Kokybė ir patogumas

  Pateiktas automobilinės kėdutės modelis skirtas 0-22 kg svorio grupės vaikams. Ji leidžia greitai ir nepriekaištingai reguliuoti galvos atramos aukštį net 7 padėtimis, o aukštos kokybės medžiagų gamyba užtikrins didelį jūsų vaiko komfortą.

  Intuityvus montavimas

  Sėdynę sumontuoti labai paprasta. Sėdynė "Rio" turi integruotą pagrindą, užtikrinantį saugų ir stabilų tvirtinimą transporto priemonėje dėl "Isofix" ir stabilizuojančios kojelės. Tvirtinimo procesą palengvina indikatoriai, informuojantys apie teisingą montavimą, todėl nebereikia galvoti, ar nepadarėte montavimo klaidos.

  Pirmiausia saugumas

  Penkių taškų saugos diržai yra geriausia apsauga jūsų vaikui. Saugos diržų ilgį galite patogiai reguliuoti pagal savo poreikius, o kibiro formos sėdynė ir patvari, jos konstrukcija garantuoja aukštą saugumo lygį važiuojant.
  "Rio" sėdynė atitinka ižSize standartą, kuris buvo sukurtas remiantis ilgamete eismo įvykių, kuriuose nukentėjo vaikai, analize, todėl jums nebereikia jaudintis dėl savo mažylio - mes tai padarėme už jus.

  Techniniai duomenys

  Maksimalus vaiko svoris:

  22 kg

  Matmenys (cm)

  Gylis:

  80

  Aukštis be tvirtinimo kojelės:

  46-67

  Aukštis su tvirtinimo kojele:

  78-120

  Plotis:

  47

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija