Prekių katalogas

"Caretero Sport Turbo" - automobilinė kėdutė 9-25 kg | Navy

 • "Caretero Sport Turbo" - automobilinė kėdutė 9-25 kg | Navy

  Kodas: 17943
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 10 d.d.
  Gamintojas
  Caretero
  Spalva
  Mėlyna
  Tvirtinimo būdas
  Automobiliniais diržais
 •  

  Caretero Sport Turbo - automobilinė kėdutė 9-25 kg

  "Caretero Sport Turbo" yra automobilinė kėdutė, skirta vaikams, sveriantiems nuo 9 iki 25 kg. Šis modelis atitinka ECE R44/04 sertifikatą, yra tvirtos konstrukcijos ir turi kelias reguliavimo sistemas. Todėl "Caretero Sport Turbo" auga kartu su jūsų vaiku, užtikrindama komfortą ir saugumą daugelyje bendrų kelionių.

  Kėdutėje galime reguliuoti atlošo kampą ir galvos atramą, bei saugos diržų aukštį, todėl jūsų mažylis galės keliauti patogioje padėtyje. Naudojant švelnias medžiagas, saugias sąlyčiui su oda, sukuriamas jaukumo jausmas, todėl jūsų mažylis kelionės automobiliu metu jausis patogiai. Kita vertus, tėvai įvertins tai, kad kėdutę lengva naudoti. Sėdynė "Caretero Sport Turbo" montuojama priekine kryptimi.

  Charakteristikos

  Sumažinimo įdėklas

  Sumažinimo įdėklas "Caretero Sport Turbo" sėdynėje leidžia mažesnio vaiko padėtį kėdutėje padaryti daug ergonomiškesnę. Jo dėka panaikiname laisvą erdvę tarp vaiko ir sėdynės. Įdėklas pagamintas iš malonių liesti medžiagų, užtikrinančių komfortą.

  Reguliuojamas galvos atlošas saugos diržai

  Kėdutės galvos atlošas ir dirželiai leidžia jai augti kartu su jūsų vaiku. Reguliavimo sistemą patogu naudoti. Reguliuojami 5 taškų saugos diržai su Holmbergo sagtimi,  turi minkštas pagalvėles, kad neįsirėžtų į mažylio kūną.

  Atlošo reguliavimas

  Galimybė reguliuoti sėdynę keliomis padėtimis užtikrina, kad jūsų mažylis visada keliautų itin patogiai. Tėvams patogu naudotis sklandžia kėdutės kampo reguliavimo sistema. Atlošas reguliuojamas 6 lygiais.

  Lengvas montavimas

  Sėdynė montuojama greitai ir intuityviai, pagal pateiktas instrukcijas. Montuojama priekine kryptimi, naudojant automobilio diržą.

  Techniniai duomenys

  Išoriniai matmenys:

  45 x 50 x 74 cm

  Vidiniai matmenys:

  29 x 30 cm

  Sėdynės svoris:

  7,8 kg

  Montavimas:

  Priekiu į važiuojamąją dalį

  Vaiko svoris:

  9-25 kg

  Sertifikatas:

  ECE R44/04

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija