Prekių katalogas

"Caretero Tuva" - maitinimo kėdutė 2in1 | Smėlio spalvos

 • "Caretero Tuva" - maitinimo kėdutė 2in1 | Smėlio spalvos

  Kodas: 18021
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 10 d.d.
  Gamintojas
  Caretero
 •  

  "Cartero Tuva" - maitinimo kėdutė "2-in-1"

  "Cartero Tuva" - tai skandinaviško stiliaus kėdutė, kurioje dera geras skonis ir didelis funkcionalumas. Jos privalumas tas, kad nenuimant kojų ją galima lengvai paversti savarankišku staliuku su žema kėde. Tuva yra pagaminta iš tvirtų medžiagų ir užtikrina patogumą bei saugumą vaikui. Maitinimo kėdutėje įrengtas dvigubas reguliuojamas padėklas su nuimamu viršumi, dėl kurio gaminį lengva valyti.

  Mažylio saugumą užtikrina 5 taškų saugos diržai ir papildomas saugos įtaisas padėkle, taip pat neslystančios pagalvėlės, kuriomis padengtos kėdutės kojos. Gaminys skirtas savarankiškai sėdintiems mažyliams, kurių maksimalus svoris neviršija 15 kg.

  Savybės

  Modulinė kėdė

  "Caretero Tuva" galima greitai paversti į atskirą kėdę-stalą. Be įrankių, nenuimant kojų - lengva transformacija leis kėdutę naudoti įvairiais būdais, kiekvienoje funkcijoje daugiausia dėmesio skiriant mažylio savarankiškumui, kuris yra svarbi jo raidos dalis.

  Minkšta ir saugi

  Maitinimo kėdutė aptraukta minkšta medžiaga, sušildančia jos įvaizdį ir užtikrinančia aukštą mažylio komforto lygį. Gaminys skirtas vaikams, kurie jau sėdi savarankiškai, tačiau vis tiek gali nutikti įvairių nelaimingų atsitikimų - todėl jo sėdynėje naudojami 5 taškų saugos diržai ir specialus kaištis, apsaugantis vaiką nuo išslydimo iš kėdutės.

  Dvigubas išimamas padėklas

  Aukštosios kėdutės "Caretero Tuva" padėklas paruoštas mokytis valgyti savarankiškai - nuimamas viršus, reguliuojama konstrukcija ir dvi vietos puodeliams maksimaliai padidina patogumą ir funkcionalumą.

  Medinės kojelės

  Medinės kojelės nėra blogas dalykas, o maitinimo kėdutės atveju tai netgi pageidautina savybė. Caretero Tuva pagaminta iš patvarių, tvirtų medžiagų. Kėdutės kojos turi neslystančias pagalvėles, todėl pasirūpinta kūdikio gerove ir grindimis.

  Specifikacija

  Kėdės svoris:

  7 kg

  Išoriniai matmenys:

  62 x 62 x 102 cm

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija