Prekių katalogas

"Caretero Twisty" - "i-Size" automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Grey

 • "Caretero Twisty" - "i-Size" automobilinė kėdutė ~0-18 kg | Grey

  Kodas: 17967
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 10 d.d.
  Gamintojas
  Caretero
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Pilka
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte ISOFIX bazė
  Taip
 •  

  Caretero Twisty - i-Size automobilinė kėdutė ~0-18 kg

  "Cartero Twisty" - tai griežtą ECE R129 (i-Size) standartą atitinkanti automobilinė kėdutė. Ji sukurta tam, kad jūsų mažylis kuo ilgiau galėtų keliauti atsisukęs galine kryptimi, o tai gerokai padidina jo saugumą. Kėdutė skirta vežti 0-18 kg sveriančius ir iki 105 cm ūgio vaikus. Kėdutėje "Caretero Twisty" įdiegtos modernios funkcijos, dėl kurių ji yra saugi, patogi ir patogi naudoti.

  Galvos atramos, saugos diržų ir pasvirimo kampo reguliavimas. Pagrindas, leidžiantis sėdynę pasukti 360 laipsnių kampu, montavimas naudojant "Isofix" sistemą, stabilizuojanti kojelė.... Caretero Twisty talpina visas šias funkcijas. Be to, ji pagaminta su kūdikiui nekenksmingais apmušalais.

  Į komplektą įeina:
  • Automobilinė kėdutė su "Isofix" baze.

  Charakteristikos

  Su įdėklu arba be jo

  Kas, jei kėdutėje keliauja tikrai mažas vaikas? Tam yra sprendimas. Caretero Twisty turi specialius įdėklus mažesniems vaikams, kurie sumažins laisvą erdvę tarp mažylio ir sėdynės.

  5 taškų saugos diržai

  Kėdutėje įrengti 5 taškų saugos diržai su minkštomis pagalvėlėmis. Dėl jų padidėja ir vaiko saugumas, ir patogumas.

  Komfortiška sėdynė

  "Caretero Twisty" automobilinės kėdutės sėdynė sukurta naudojant minkštus audinius, kurie švelnūs kūdikio odai. Be to, sėdynė yra erdvi, todėl joje vienu metu sėkmingai tilps ir mažesnis, ir didesnis vaikas, užtikrinant didelį komfortą.

  Reguliuojamas galvos atlošas

  "Caretero Twisty" galvos atlošas reguliuojasi 7 laipsniais, todėl prisitaiko prie jūsų mažylio kūno pokyčių. Augant vaikui, auga ir kėdutė.

  3 atlošo padėtys

  Sėdynės atrama reguliuojasi 3 laipsniais, todėl mažasis keleivis gali keliauti patogioje padėtyje. Ilgesnės kelionės automobiliu bus ne tokios varginančios - atlenkę sėdynę, suteiksite jam šiek tiek daugiau erdvės ir judėjimo laisvės, be to, papildomai padidinsite komfortą miego metu.

  Rotacinis pagrindas

  Sėdynės korpusas yra ant pagrindo, kurį galima pasukti 360 laipsnių kampu. Tai leidžia prireikus lengvai pakeisti kryptį. Sukimosi sistema taip pat palengvina tėvams prisegti vaiką kėdutėje.

  "Isofix" tvirtinimas

  Automobilio kėdutė tvirtinama ant integruotos bazės, naudojant "Isofix" sistemą. Kėdutę "Caretero Twisty" galima orientuoti dviem kryptimis - priekine arba galine kryptimi. Įstatymai numato, kad mažamečiai vaikai iki 15 mėnesių amžiaus gali keliauti tik galine kryptimi, o saugos taisyklės nurodo, kad geriau kuo ilgiau taip ir likti.

  Techniniai duomenys

  Vidiniai matmenys:

  29 x 30 cm (sėdynė)

  Vaiko svoris:

  0-18 kg

  Vaiko ūgis:

  <105 cm

  Montavimas:

  Isofix

  I-Size standartas:

  Taip

  Montavimo kryptis:

  Priekiu / galu

  Sėdynės svoris:

  14,6 kg

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija