Prekių katalogas

"Caretero Velmo" - maitinimo kėdutė 2in1 | Mėlyna

 • "Caretero Velmo" - maitinimo kėdutė 2in1 | Mėlyna

  Kodas: 18019
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 10 d.d.
  Gamintojas
  Caretero
 •  

  "Caretero Velmo" - maitinimo kėdutė "2in1"

  "Cartero Velmo" - tai unikali maitinimo kėdutė, kuri ne tik transformuojasi iš aukštos kėdutės į komplektą, sudarytą iš staliuko ir žemos kėdutės, bet ir papildomai turi stalo angą su tinkleliu, į kurį žaisdamas mažylis gali paslėpti savo mėgstamiausius lobius.

  Produktas turi dvigubą reguliuojamą ir nuimamą padėklą, taip pat sėdynę su 5 taškų saugos diržais su papildomu saugos įtaisu, apsaugančiu mažylį nuo nelaimingų atsitikimų. Kėdutės kojos turi neslystančias pagalvėles, kurios nebraižo grindu.

  "Caretero Velmo" - tai dizaino ir funkcionalumo derinys - puiki kėdutė praktiškų stilingų sprendimų mėgėjams.

  Savybės

  2in1 kėdutė

  "Caretero Velmo" maitinimo kėdutė sukurta taip, kad jos dizainas gali keistis. Taip gauname gaminį, kuris sujungia standartinės maitinimo kėdutės ir atskiro stalo bei kėdutės funkcijas. Transformaciją atliksite lengvai ir greitai.

  Didelis, reguliuojamas padėklas

  Kėdutės padėklas yra nemažas, todėl jūsų mažyliui liks daug vietos. Be to, jis yra reguliuojamas ir nuimamas, todėl baigus valgyti bus daug lengviau jį išvalyti. Kėdutės sėdynė turi minkštus apmušalus ir 5 taškų saugos diržus - mažylis galės maksimaliai mėgautis mokydamasis valgyti.

  Žaislų laikymo vieta

  Stalo funkcija turi specialią angą su maišeliu, į kurį mažylis gali įdėti savo mėgstamus žaislus. Dėl to žaidimų erdvė aplink jį bus tvarkingesnė ir švaresnė.

  Specifikacija

  Kėdutės svoris:

  11,6 kg

  Maksimalus vaiko svoris:

  15 kg

   

  .

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija