Prekių katalogas

Chicco Crescendo UP - maitinimo kėdutė 3w1 | RE_Lux Turin Grey

 • Chicco Crescendo UP - maitinimo kėdutė 3w1 | RE_Lux Turin Grey

  Kodas: 22696
  Kaina 179.10 
  199  Sutaupykite 19.90 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-05-19
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Chicco
 •  

  Unikali ir moderni "Chicco Crescendo Up" maitinimo kėdutė - tai gaminys, kuris privalo būti savarankiškai valgyti besimokančio mažylio namuose. Šis kėdutės modelis sukurtas taip, kad jūsų šeimai tarnautų kuo ilgiau, priklausomai nuo raidos etapo "Chicco Crescendo Up" kėdutę galime naudoti trimis būdais:

  - 6-36 mėn. - aukšta maitinimo kėdutė;
  - 36 mėn. - 40 kg - maitinimo kėdutė vyresniems vaikams;
  - ne daugiau kaip 110 kg - kėdutė paaugliams ir suaugusiesiems.

  Aukštos kokybės medžiagos, patvari ir stabili konstrukcija bei daugybė reguliavimo galimybių sukuria kėdutę, kuri leis jūsų vaikui ilgus metus tyrinėti skonius. Maitinimo kėdutė "Chicco Crescendo Up" auga kartu su jūsų vaiku.

  Ji komplektuojama su papildomomis kojelėmis, kurios leis pritaikyti kėdutės aukštį prie skirtingų stalų ar net virtuvės salos. Be to, gaminys turi praktišką padėklą, kuris prireikus jūsų mažyliui pakeis stalą.

  Sulankstyta kėdutė yra labai kompaktiška.

  Sąvybės

  Auga kartu su mažyliu

  "Chicco Crescendo Up" yra modulinė kėdutė, kuri jūsų šeimoje bus svarbiausiomis gyvenimo akimirkomis - iš pradžių kaip tradicinė maitinimo kėdutė mažyliams nuo 6 mėnesių amžiaus, paskui kaip kėdutė vyresniam vaikui, o galiausiai ja galės naudotis kiekvienas šeimos narys (svorio riba - 110 kg). Tokiu būdu jūsų nuotykiai kartu nesibaigia po 3 metų - jie trunka daug ilgiau. 

  Viršutinės kojų atramos reguliavimas

  Viršutinės kojų atramos aukštį galima reguliuoti dviem lygiais. Todėl kėdutę galima akimirksniu pritaikyti keliais centimetrais ūgtelėjusiam mažyliui. Vyresnis vaikas gali pats užlipti ant kėdutės, o tai labai padeda ugdyti pasitikėjimą savimi ir moko savarankiškumo. 

  Patogi sėdimoji dalis su nuimamu padėklu 

  Kėdės sėdimoji dali yra labai komfortiška - dėl minkšto paminkštinimo ji nėra kieta. Tai užtikrina, kad diskomfortas netrukdys jūsų mažyliui susikaupti prie valgio. Kėdutėje taip pat yra saugos diržai ir nuimamas padėklas, kuris dėl savo didelio dydžio puikiai pakeičia stalą - jūsų mažylis gali valgyti bet kur. 

  Papildomos kojytės

  "Chicco Crescendo Up" turi specialias ilginamąsias kojeles, kad būtų galima keisti kėdutės aukštį ir pritaikyti ją prie įvairių stalų ar net virtuvės salos. Tai padės atsikratyti per aukšto stalviršio problemos. 

  Kompaktiškas sulankstymas 

  "Chicco Crescendo Up" maitinimo kėdutė susilanksto iki labai kompaktiško dizaino, todėl net ir mažesniame bute ji netrukdys. 

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija