Prekių katalogas

Cybex Aton Q - automobilinė kėdutė | PLUS Storm Cloud Gray

 • Cybex Aton Q - automobilinė kėdutė | PLUS Storm Cloud Gray

  Kodas: 3708
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Cybex
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Ne
  Spalva
  Tamsiai pilka
  Tvirtinimo būdas
  Isofix arba automobiliniais diržais
  Komplekte ISOFIX bazė
  Ne
 •  

  "Cybex Aton Q" - 0-13 kg automobilinė kėdutė

  "Aton Q" - tai žinomo prekės ženklo "Cybex" automobilinė kėdutė, kurioje daugiausia dėmesio skiriama komfortui ir saugumui kiekvienam vaikui. Kėdutėje naudojamos saugos sistemos apsaugos jūsų vaiką susidūrimo atveju, o jos gamyboje naudojami audiniai ir esantis įdėklas prisideda prie jūsų mažylio komforto.

  Galvos atlošo reguliavimas (8 pakopos) yra integruotas su saugos diržais, todėl kėdutės dydį galėsite lengvai pritaikyti prie augančio mažylio. Diržai ne tik apsaugo vaiką, bet ir yra patogūs kiekvienam vaikui ir nė kiek nevaržo jo laisvės.

  Kėdutės korpusas sukurtas taip, kad absorbuotų susidūrimo metu atsirandančią energiją, o kėdutėje esančios šoninės apsaugos užtikrina L.S.P. sistemą, ypač svarbią šoninio susidūrimo atveju. L.S.P. sistema įjungiama prieš pat išvykstant į kelionę ir aktyvuojama nuo durelių.

  Kėdutę galima pritvirtinti prie vežimėlio rėmo, naudojant adapterius, ir taip sukurti keliavimo sistemą. "Aton Q" galima pritvirtinti tiek prie "Cybex" vežimėlių, tiek prie kitų gamintojų vežimėlių. Jei kelionės metu trukdo saulė, tiesiog pritvirtinkite prie kėdutės integruotą stogelį - jo buvimas suteiks jūsų mažyliui pakankamą pavėsį.

  Kėdutę galima tvirtinti dviem būdais -su saugos diržu automobilyje arba ant "Isofix" pagrindo. Antrasis variantas palengvina kėdutės montavimą automobilyje ir padeda išvengti dažniausiai pasitaikančių montavimo klaidų.

  Specifikacija

  Svoris:

  4,6 kg

  Matmenys:

  64 x 44 x 39 - 56 cm

  Svorio grupė:

  0+ (0-13 kg)

   

  Vaizdo įrašas

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija