Prekių katalogas

Cybex Libelle - lengvas ir stilingas vaikiškas vežimėlis | Moon Black

 • Cybex Libelle - lengvas ir stilingas vaikiškas vežimėlis | Moon Black

  Kodas: 16165
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 15 d.d.
  Gamintojas
  Cybex
  Spalva
  Juoda
 •  

  Cybex Libelle 2 vežimėlis

  Šiuolaikinis pasaulis jau seniai atsivėrė ir skatina keliauti, patirti įspūdžių, leisti laiką su artimaisiais ir mėgautis. Šiuolaikiniai tėvai nori savo vaikams parodyti kuo daugiau gražių, žavių, o dažnai ir egzotiškų vietų.

  "Cybex Libelle 2" yra mažiau nei 6 kg sveriantis vežimėlis, savo dizainu ir specifikacijomis skatinantis pasiimti jį į keliones ir naudoti visada, kai tik įmanoma. Sulankstytas šis vežimėlis pasiekia rankinio bagažo matmenis, todėl jį galima pasiimti į lėktuvą. (Kadangi rankinio bagažo kriterijai gali skirtis, rekomenduojame susisiekti su pasirinkta oro transporto bendrove ir išsiaiškinti, ar galima vežimėlį pasiimti į lėktuvą). Palyginti su ankstesniuoju modeliu, "Libelle 2" turi naują ratų dizainą, funkcionalų atlošą su reguliuojamu pasvirimu ir spalvinę gamą, dėl kurios norisi susikrauti lagaminus ir leistis į kelionę!

  "Libelle" yra idealus vežimėlis šeimoms, keliaujančioms lėktuvu, traukiniu, viešuoju transportu ar automobiliu. Tai vežimėlis, kuris puikiai tiks ir didesniems vaikams, kurie vis rečiau naudojasi vežimėliais - tokiu atveju tėvams patinka po ranka turėti lengvą, patogiai nešiojamą vežimėlį.

  Į komplektaciją įeina:
  • vaikiškas vežimėlis

  Charakteristikos

  Mažas svoris - didelis komfortas

  "Libelle 2" sveria 5,9 kg - bet kuris iš tėvų pripažins, kad vaikiškam vežimėliui tai labai geras rezultatas. Mažas vežimėlio svoris lemia tai, kad vežimėlį patogu nešti, kelti, pakuoti. Žodžiu - puikus kelionių palydovas.

  Sėdynė su atsilenkimo funkcija

  "Cybex Libelle 2" yra aukščiausios klasės vežimėlis - vežimėlio sėdynė atitiks bet kurio vaiko poreikius. Reguliuojama sėdynė ir kojų atrama leis mažajam keliautojui pailsėti - kada tik jam prireiks.

  Priekinių ratų amortizacija

  Dėl "Cybex Libelle 2" vežimėlio priekinių ratų amortizacijos tėvai lengvai įveiks bet kokius nelygumus. Pasukami priekiniai ratukai padidina manevringumą, todėl galite būti dar mobilesni.

  Didelis krepšys su patogia prieiga

  Neleiskite, kad jus apgautų šio vežimėlio nedidelis dydis, jis nustebins erdve, kurią suteikia jūsų vaikui. Vežimėlyje po sėdyne yra lengvai pasiekiamas didelis krepšys, kuris būtinas, kai pasivaikščiojimo metu reikia pasiimti daug būtiniausių daiktų.

  Suderinamumas su automobilinėmis kėdutėmis

  Kūdikio vežimėlis suderinamas su "Cybex" prekės ženklo automobilinėmis kėdutėmis, todėl galite sukurti kelionių sistemą nuo pirmųjų kūdikio dienų. Cybex automobilinė kėdutė - tai ne tik saugumas, bet ir tėvų patogumas kasdien keliaujant pas gydytojus, į biurus ar prekybos centrus.

  Mažas dydis

  Sulankstytas vežimėlis sumažina savo dydį  daugiau nei dvigubai! Kompaktiškas dydis reiškia, kad vežimėlis lengvai telpa į rankinio bagažo vietas - tiek lėktuve, tiek traukinyje.

  Greitas sulankstymas

  "Libelle 2" - tai vežimėlis, sukurtas tam, kad šeimos kelionės būtų lengvesnės. Tam neabejotinai padeda vežimėlio sulankstymo sistema - vežimėlis sulankstomas labai greitai ir  vienu ryžtingu judesiu galime uždaryti konstrukciją. Iškilus poreikiui, lygiai taip pat greitai galime vežimėlį vėl pradėti naudoti.

  Papildomi priedai

  "Libelle 2" vežimėliui gamintojas pateikė keletą papildomų praktiškų priedų, kurie ne tik palengvins vežimėlio naudojimą įvairiomis sąlygomis, bet ir suteiks jam puošnumo. Pasirinkite kontrastingos spalvos miegmaišį, kuris pabrėš jūsų rafinuotą skonį ir užtikrins mažylio šilumą bet kokiu oru.

  Techniniai duomenys

  Svoris:

  5,9 kg

  Išlankstyto vežimėlio matmenys:

  71 x 52 x 102 cm

  Sulankstyto vežimėlio matmenys:

  32 x 20 x 48 cm

  Maksimalus vaiko svoris:

  22 kg

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija