Prekių katalogas

Cybex Melio 3.0 vaikiškas vežimėlis | Taupe Ocean Blue

 • Cybex Melio 3.0 vaikiškas vežimėlis | Taupe Ocean Blue

  Kodas: 19142
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Cybex
 •  

  Cybex Melio 3.0 vežimėlis

  Spalva / modelis: Ocean Blue

  "Cybex Melio 3.0" yra modernus, stilingas, miesto vežimėlis. Idealiai tinka šeimoms, kurios mėgsta keliauti, dažnai lankosi prekybos centruose ir vaikščioti miesto centre. Nuo ankstesnės versijos "Melio 3.0" skiriasi tuo, kad turi patogų ir modernų saugos diržų reguliavimą vienu patraukimu, kaip ir automobilio kėdutėse. Be to, "Melio 3.0" jau turi ekologiškos odos rankeną, o stabdžių pedalas išdėstytas centre.

  "Melio" sukurtas tam, kad kiekviena akimirka kartu būtų malonesnė - jis ne tik kompaktiškas, bet ir funkcionalus - ant jo rėmo galime pritvirtinti specialų "Cybex Melio" vežimėlį, automobilinę kėdutę arba minkštą "Cocoon S" vežimėlį - galimybė sukurti kelionių sistemą paverčia jį universaliu vežimėliu, kuris lengvai prisitaikys prie jūsų šeimos poreikių.

  Kaip ir jo pirmtakas, šis modelis sulankstomas viena ranka, o sulankstytas neužima daug vietos - "Melio 3.0" yra šiek tiek lengvesnis - 6,1 kg, todėl tai itin lengvas ir daugiafunkcinis vežimėlis.

  Į komplektaciją įeina:
  • vaikiškas vežimėlis;
  • patogus įdėklas.

  Galimybės

  Būda XXL su apsauga nuo UV spindulių

  Didelė pastogė puikiai apsaugo nuo įvairių oro sąlygų - saulė, vėjas, lietus ir sniegas nesutrukdys jums tyrinėti ir atrasti pasaulio.

  Visiška ventiliacija

  "Melio 3.0" puikiai tinka kaip atostogų vežimėlis. Galinė sėdynės dalis pagaminta iš patvaraus tinklelio, todėl karštomis dienomis jūsų vaiko nugara visada bus puikiai vėdinama. Žiemos sąlygomis sėdynė turi specialų pritvirtintą įdėklą, kuris apsaugo nuo vėjo ir šalčio.

  Komfortiška sėdynė

  Sėdynė yra profiliuota, todėl jūsų vaikui joje bus patogu sėdėti. Aukštas atlošas ir reguliuojama atrama kojoms yra vieni iš šio modelio privalumų. Net vyresni ir didesni vaikai galės patogiai snausti dienos metu. 3.0 versijoje pridėta papildoma atlošo pasvirimo padėtis, iš viso yra 4 padėtys.

  Kėdutėje įrengti naujoviški saugos diržai, kurie įtempiami taip, kaip automobilinėse kėdutėse, ir tai yra neįtikėtinai patogu. Lengvai ir greitai prisegsite net ir judriausią mažylį.

  Sėdynė priekyje arba gale

  "Melio 3.0" vežimėlio sėdynę galima lengvai atlenkti atgal ir važiuoti į priekį arba atgal. Jūs, tėvai, galite nuspręsti, kada ir kokiomis aplinkybėmis jūsų vaikas keliaus.

  Reguliuojasi pagal jūsų ūgį

  Reguliuojama rankena yra labai naudinga, kad būtų galima reguliuoti rankenos aukštį, taigi ir vežimėlio patogumą nepriklausomai nuo jūsų ūgio.

  Ratukai, nereikalaujantys priežiūros

  "Melio 3.0" vežimėlio ratai pagaminti iš dilimui atsparaus plastiko. Šis plastikas išlaiko ratų, važiuojančių nelygiu paviršiumi, pavyzdžiui, šaligatviu, grindiniu, promenada ir t. t.

  Kelionių sistema

  Nėra nieko patogiau už vieną vežimėlį visai vaikystei. Melio 3.0 yra ne tik stilingas vežimėlis. Pridėjus vežimėlį ir automobilinę kėdutę, "Melio" tampa daugiafunkciniu "2-in-1" arba "3-in-1" rinkiniu. Lopšys ir automobilinė kėdutė į komplektą neįeina. Pridėkite juos atskiru pasiūlymu arba ieškokite 2in1 pasiūlymo.

  Sulankstomas

  Mažas, manevringas, lengvas - tokiomis savybėmis pasižymi kasdienėms kelionėms idealiai tinkantis vežimėlis. Jei dažnai keliaujate automobiliu ar viešuoju transportu, tikrai įvertinsite tokio mažo dydžio sulankstomo "Cybex" vežimėlio "Melio 3.0" privalumą.

  Specifikacija

  Svoris

  6,1 kg

  Matmenys

  .91 x 49 x 107 cm

  Sulankstyti matmenys

  69 x 49 x 29 cm

  Filmas

 • Alternatyvios prekės

  Cybex Melio 3.0 vaikiškas vežimėlis | Taupe Moon Black
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Spalva
  Juoda
  Sukurtas bėgiojimui
  Ne
  489 
  Cybex Melio 3.0 vaikiškas vežimėlis | Taupe Hibiscus Red
  Spalva
  Rožinė
  Sukurtas bėgiojimui
  Ne
  489 
  Cybex Melio 3.0 vaikiškas vežimėlis | Taupe Monument Grey
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Spalva
  Tamsiai pilka
  Sukurtas bėgiojimui
  Ne
  489 
 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija