Prekių katalogas

Cybex Pallas G i-Size - automobilinė kėdutė ~9-50 kg | PLUS Moon Black

 • Cybex Pallas G i-Size - automobilinė kėdutė ~9-50 kg | PLUS Moon Black

  Kodas: 21327
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Cybex
  Spalva
  Juoda
  Top Tether tvirtinimas
  Taip
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
 • Cybex Pallas G i-Size - automobilinė kėdutė ~9-50 kg

  "Cybex Pallas G i-Size" yra vaikiška kėdutė su unikalia liemens apsaugos sistema, kuri užtikrina, kad jūsų vaiko nugara būtų tinkamoje padėtyje itin pavojingo priekinio eismo įvykio metu. Unikalią saugos pagalvę galima naudoti nuo 9 kg ir daugiau, todėl "Pallas G" yra antroji ir paskutinė automobilinė kėdutė, kurios kada nors prireiks jūsų vaikui.

  Patobulinti PLUS apmušalai leidžia vaikui jaustis dar komfortiškiau net ir kaštomis vasaros dienomis. Jame yra ventiliacijos angos dėka kuriu oras laisvas cirkukiuoja. 

  Didžiausias "Pallas G" pokytis - tai "i-Size" atitikimas reikalavimams. Tai užtikrina, kad sėdynės konstrukcija maksimaliai apsaugotų vaiko galvą ir kaklą ir kad sėdynė visada būtų tinkamai pritaikyta prie keleivio ūgio. Taip pat pakeistas saugos pagalvės profilis, kad būtų užtikrinta dar geresnė nugaros apsauga priekinių eismo įvykių metu. Įtraukus atskirą saugos diržą bagažinės apsaugai, "Pallas G" pasiektas dar neregėtas kasdienio naudojimo komforto lygis.

  Į komplektą įeina:.
  • Automobilinė kėdutė,
  • .
  • Liemens apsauga su papildomu dirželiu,
  • .

  Charakteristikos

  .
   

  Puiki kaklo apsauga

  Dėl unikalios liemens apsaugos sistemos kaklo sužalojimų riika sumažėja iki 40 %, palyginus su klasikiniais diržais. Priekinio susidūrimo metu vaiko krūtinę veikiančios jėgos tolygiai pasiskirsto per visą liemens apsaugą.

   

  .

  Saugi galva net miegant

  "Pallas G" yra viena iš nedaugelio vaikiškų kėdučių, turinčių 3 pakopų galvos atramos pasvirimo reguliavimo funkciją. Tai leidžia kėdutę tobulai sureguliuoti pagal esamą vaiko padėtį. 

  Visada tinka

  Tinkama galvos atrama gali išgelbėti jūsų vaiko gyvybę priekinio eismo įvykio metu. Platus galvos atramų aukščio diapazonas leidžia pritaikyti "Pallas G" pagal vaiko ūgį, neatsižvelgiant į jo augimo tempą.

  .

  Stabilus po sumontavimo

  Dviejųópatikimų tvirtinimo sistemų derinys: ISOFIX jungtis su "Top Tether" leidžia įrengti sėdynę nenaudojant automobilio saugos diržo. Trys tvirti atramos taškai suteikia "Pallas G" didelį stabilumą net tada, kai sėdynė neužimta.

  .
  .

  L.S.P. PLUS šoninės apsaugos sistema

  Didelė L.S.P. PLUS sistema gali absorbuoti iki 20 proc. šoninio susidūrimo metu patirtų sužalojimų. Toks didelis energijos, veikiančios jūsų vaiko kūną, sumažėjimas gali padėti išvengti rimtų sužalojimų.

   

  Puiki ventiliacija

  Didelė vėdinimo sistema užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją, o tai reiškia keleivių komfortą karštomis dienomis.

  Specifikacija

  Svoris:

  8,9 kg

  Matmenys:

  40,5 x 59,5 x 59 cm

  Vaiko ūgio diapazonas (i-Size standartas):

  76 cm - 150 cm

  Filmas

  <

  .

  .

  .

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija