Prekių katalogas

Cybex Solution G i-Fix - automobilinė kėdutė ~15-50 kg | PLUS Lava Grey

 • Cybex Solution G i-Fix - automobilinė kėdutė ~15-50 kg | PLUS Lava Grey

  Kodas: 21242
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Cybex
 • Cybex Solution G i-Fix - automobilinė kėdutė ~15-50 kg 

  "Cybex Solution G i-Fix" - tai automobilinė kėdutė, kurioje šiuolaikinės technologijos derinamos su aukščiausio lygio saugumu ir komfortu. Sukurta vaikams, sveriantiems daugiau kaip 15 kg. 

  Šiame modelyje naudojami PLUS apmušalai, todėl sėdynė geriau praleidžia orą ir yra patogesnė jūsų vaikui vasarą. 

  "Solution G i-Fix" taip pat išsiskiria klasikiniu, elegantišku stiliumi ir yra kelių spalvų, todėl tikrai rasite sau ir savo vaikui tinkamą variantą. Kėdutės saugumą užtikrina šoninės apsaugos. Tyrimais patvirtinta, kad jie sugeria apie 20 % energijos, kurią sėdynė sugeria šoninio smūgio metu. Tai užtikrina papildomą vaiko galvos ir pečių apsaugą. 

  Atlenkiamas galvos atlošas, reguliuojamas atlošas ir malonios medžiagos - tai tik keletas iš daugelio Solution G iFix privalumų Solution G i-Fix gali būti su isofiksu, tačiau tai nėra būtina. Vaikas joje tvirtinamas 3 taškų automobilio diržu. 

  Savybės 

  Reguliuoja galvos atrama 

  "Solution G i-Fix" galvos atramą galima reguliuoti 12 laipsnių. Tai puiki savybė, nes galima reguliuoti kėdutės aukštį pagal vaiko ūgį. Galvos atrama taip pat turi atsilenkimo funkciją, kuri puikiai tinka, jei vaikas kelionės metu užmiega. 

  Sėdynės posvyrio reguliavimas 

  Svirtis pasvirimo reguliavimui randasi sėdynės priekyje ir yra valdoma viena ranka. Reguliuojant, sėdynė puikiai prisitaiko prie automobilio kėdutės formos ir vaikui reikalingos padėties. 

  Patogi ir plati sėdynė 

  "Solution G i-Fix" sėdynė yra patogi net ilgose kelionėse. Ji išformuota taip, kad joje patogiai jaustųsi net kelerių metų vaikas. 

  Šoninės apsaugos L.S.P.

  Reguliuojamos "G i-Fix" šoninės apsaugos užtikrina papildomą apsaugą nuo šoninių smūgių. Jos sugeria apie 20 % smūgio jėgos, o tai labai svarbu jūsų vaiko kaklo slanksteliams ir pečiams. Būkite tikri, kad su "Solution G i-Fix" jūsų vaikas bus saugus. 

  Ventiliuojama konstrukcija 

  Ilgos kelionės, ypač vasarą, gali būti varginančios dėl aukštos temperatūros. "Solution G iFix" konstrukcijoje yra ventiliacinės skylės, todėl oras nuolat cirkuliuoja tarp apmušalų ir vaiko kūno. Tai neabejotinai padidina komfortą ir kiekvieną kelionę padaro komfortiška. 

  Aukštos kokybės apmušalai 

  "PLUS Solution G i-Fix" apmušalai sukurti siekiant pagerinti automobilyje keliaujančio vaiko komfortą. Spalvų gama yra įvairi, su šiek tiek sportišku atspalviu, todėl kėdutę lengva priderinti prie automobilio apmušalų ir vaiko noro. PLUS apmušalai yra populiariausias tėvų pasirinkimas dėl aukštos kokybės ir oro pralaidumo. 

  Montavimas isofix arba automobiliniu diržu

  Paskutinės grupės (15-36 kg) sėdynėms būdinga tai, kad vaikas jau yra prisegtas automobilio diržu, kuris turi būti 3 taškų. Kėdutėje yra pažymėtos diržo kreipiančiosios ir fiksatorius, užtikrinantis, kad diržas eitų tinkamoje padėtyje. Pati kėdutė taip pat turi isofix jungtis, todėl kėdutę labai lengva naudoti automobilyje. Kėdutė yra patikimai pritvirtinta ir net kai vaikas joje nevažiuoja, ji neapsiverčia ir nevažinėja po sofą. 

  Specifikacija 

  Svoris:

  7,5 kg

  Svorio grupė:

  15-50 kg

  Amžius:

  nuo ~3-12 metų

  i-Size

  taip

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija