Prekių katalogas

"Cybex Solution S2 i-Fix" - automobilinė kėdutė ~15-50 kg | Beach Blue

 • "Cybex Solution S2 i-Fix" - automobilinė kėdutė ~15-50 kg | Beach Blue

  Kodas: 17567
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Cybex
 •  

  "Cybex Solution S2 i-Fix" - i-Size standartinė 15-50 kg svorio automobilinė kėdutė

  "Cybex" prekės ženklas ir vėl pateisina pragmatiškų tėvų lūkesčius. Solution S2 i-Fix yra saugi erdvi automobilinė kėdutė, kurioje gali patogiai važiuoti bet kuris vaikas iki 50 kg svorio. Naudojamos "Cybex" patentuotos technologijos, kurios daugiausia dėmesio skiria pažeidžiamiausių mažojo keleivio kūno dalių - galvos ir kaklo apsaugai, padeda sumažinti nemalonias galimų šoninių ir priekinių susidūrimų pasekmes.

  Dėl atlenkiamos nugarėlės kėdutę sumontuoti itin paprasta ir universalu, ją galima naudoti su ISOFIX jungtimis ir automobilio saugos diržais arba tik saugos diržais.

  Charakteristikos

  Reguliuojama galvos atrama

  Vaiko saugumas, didžiąja dalimi priklauso nuo tinkamo kėdutės pritaikymo. Solution S2 i-Fix yra viena iš nedaugelio paskutinės svorio grupės kėdučių, kurioje galima reguliuoti galvos atramos pasvirimą, todėl mažojo keleivio galva visada bus tinkamai paremta.

  Išskirtinai erdvi sėdynė

  Kiekvienas vaikas yra unikalus, todėl norint gerai įsitaisyti reikia individualaus požiūrio. Solution S2 i-Fix turi erdvią sėdynę ir užtikrins patogią ir saugią kelionę beveik kiekvienam 15- 50 kg svorio vaikui.

  Galvos atramos aukščio reguliavimas

  Daugiapakopis galvos atramos aukščio reguliavimas, leidžia puikiai pritaikyti sėdynės aukštį prie kintančio vaiko ūgio. Tinkamai paremta galva įgyja tinkamą apsaugą, padedančią sumažinti galimus šoninių ir priekinių avarijų padarinius.

  Reguliuojamas atlošas

  Atsižvelgiant į automobilio markę ir modelį, kampas tarp sėdynės pagrindo ir atlošo gali įgyti skirtingas reikšmes. Dėl reguliuojamo atlošo "Solution S2 i-Fix" sėdynė puikiai tinka daugumai žinomų markių automobilių.

  Šoninės apsaugos sistema

  L.S.P. šoninės apsaugos sistema sugeria didelę dalį energijos, nukreiptos į vaiką šoninio susidūrimo metu.

  Papildomas stabilumas su "Isofix"

  "Isofix" jungtys kartu su automobiliniais trijų taškų saugos diržais reiškia aukščiausio lygio stabilumą. Įvykus priekiniam eismo įvykiui, ISOFIX perima sėdynės svorį.

  Vėdinimo sistema

  Kvėpuojančios medžiagos ir mažos angos sėdynės apvalkale sukuria efektyvią vėdinimo sistemą, kuri palengvins ilgas vasaros keliones.

  Techniniai duomenys

  Vaiko aukštis (pagal i-Size):

  100-150 cm

  Svorio grupė:

  nuo 15 iki 50 kg

  Kėdutės svoris:

  6,2 kg

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija