Prekių katalogas

"Diono Monterey 4 DXT" automobilinė kėdutė 15-36 kg | Juoda

 • "Diono Monterey 4 DXT" automobilinė kėdutė 15-36 kg | Juoda

  Kodas: 11781
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 9 - 10 d.d.
  Gamintojas
  Diono
  Spalva
  Juoda
  Tvirtinimo būdas
  Automobiliniais diržais
 •  

  "Diono Monterey 4 DXT" - 15-36 kg automobilinė kėdutė

   

  Dažnai rekomenduojama "Diono Monterey" automobilinė kėdutė atnaujinama - susipažinkite su "Diono Monterey 4 DXT", naujos kartos automobiline kėdute, skirta 2/3 svorio grupės vaikams. Iš viso "Monterey 4 DXT" turi 15 patobulinimų, kurių kiekvienas turi konkrečią paskirtį. Be kita ko, pakeista galvos atrama ir sėdynė - nuo atnaujintų audinių, specialaus kontūro iki šoninių panelių su ventiliacijos sistema. Visa tai sukurta tam, kad jūsų vaikui būtų užtikrintas reikiamas saugumas ir komfortas.

  "Monterey 4 DXT" yra viena iš erdviausių automobilinių kėdučių, turinti 11-os padėčių galvos atramos reguliavimą kartu su nepriklausomu pločio reguliavimu, todėl kėdutėje keliaujantis vaikas gali tikėtis, kad ji optimaliai prisitaikys prie ūgio ir kūno formų. Diono Monterey 4 DXT kėdutė tiks 15-36 kg svorio ir iki 160 cm ūgio vaikams.

  Galimybės

  Platesnė, profiliuota sėdynė

  Tam, kad kiekviena kelionė vaikui būtų kuo patogesnė, sėdynė yra specialiai profiliuota. Taip buvo sukurta ergonomiška forma, kuri užtikrina komfortą jūsų vaikui. Sėdynėje panaudotos "Airtek" putos papildomai pagerina jos amortizaciją, o itin gili konstrukcija padeda užtikrinti optimalią vaiko sėdėjimo padėtį, suteikdama atramą keliautojo kojoms.

  Sustiprintos šoninės plokštės

  Šoninėse plokštėse naudojama net 3 sluoksnių apsauga nuo smūgių. Šiuos sluoksnius sudaro itin tvirtas sėdynės apvalkalas, smūgius slopinantis EPP putplastis ir viršutinė dalis, pagaminta iš EPS putplasčio, sugeriančio smūgio energiją. Tokia tvirta sėdynė pasirūpins jautrių vaiko kūno dalių saugumu.

  Gera oro cirkuliacija

  Šoniniai skydeliai yra vėdinami, todėl oro srautas pagerins kelionės komfortą. Šis sprendimas gali būti ypač naudingas ilgesnių vasaros kelionių metu, pavyzdžiui, vykstant atostogauti.

  Reguliuojama išilgai ir išilgai

  Sėdynės atrama yra viena dosniausių tiek aukščio, tiek pločio atžvilgiu. Be to, "Diono Monterey 4 DXT" turi 11 galvos atramos aukščių, kurie kartu su nepriklausomu pečių pločio reguliavimu užtikrins, kad kėdutė puikiai tiks jūsų augančiam vaikui.

  Tvirtinimas

  Sėdynę paprasta naudoti, jai pritvirtinti automobilyje naudojamos "Isofast" jungtys. Jos atsakingos už saugų ir stabilų sėdynės sumontavimą automobilyje. Sėdynė sulankstoma plokščiai, todėl ją daug lengviau pernešti persėdant į kitą transporto priemonę. Sėdynę gali naudoti ir automobilių, kuriuose nėra "Isofix" sistemos, savininkai.

   

  Idealiai tinka automobiliui

  Geras prigludimas automobilyje yra pusė darbo - turėdami galimybę atlenkti sėdynę atgal, tėvai neturės didelių sunkumų ją priderinti prie automobilio sėdynės atlošo.

  Specifikacija

  Svoris

  7,7 kg

  Tinkamas vaikams, sveriantiems

  15-36 kg

  Svorio grupė

  2/3

  Izoliuotas tvirtinimas

  Taip

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija