Prekių katalogas

"GB Convy-Fix" automobilinė kėdutė 0-25 kg | Rose Red

 • "GB Convy-Fix" automobilinė kėdutė 0-25 kg | Rose Red

  Kodas: 8189
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  GB
  Spalva
  Raudona
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte ISOFIX bazė
  Taip
 •  

  GB Convy-Fix - automobilinė kėdutė 0-25 kg

  "GB Convy-Fix" - tai automobilinė kėdutė, sukurta naudojant naujoviškas technologijas. Dėl to ji yra itin funkcionali, su moderniausiomis saugos funkcijomis, kurios paruošė ją visiems galimiems atvejams - įskaitant kritines situacijas.

  "Convy-Fix" tinka naudoti vaikams nuo gimimo iki 25 kg. Ji montuojama naudojant "Isofix" tvirtinimo įtaisus ir išsiskiria ypatingu paprastumu, nes yra vizualiniai teisingo montavimo indikatoriai.

  Galimybės

  Kėdutės įdėklas

  Kad kėdutė būtų patogi nuo pat gimimo, joje įrengtas specialus mažyliams skirtas įdėklas - jo užduotis - užtikrinti sveiką ir ergonomišką padėtį mažiausiems naudotojams (vaikams iki maždaug 3 mėnesių amžiaus).

  Auga kartu su vaiku

  Reguliuojami dirželiai ir galvos atrama leidžia lengvai pritaikyti sėdynės dydį pagal dabartinį vaiko ūgį. Speciali valdymo sistema pasirūpins, kad saugos diržus iš 5 taškų į 3 taškus perjungtumėte reikiamu metu.

  Reguliuojamas atsilenkimo kampas

  Siekdami pagerinti mažylio komforto lygį, "Convy-Fix" siūlo sėdynę reguliuoti pagal vaiko pageidavimus. Patogus ir be perstojo reguliuojamas pasvirimo kampas leidžia keisti vaiko padėtį iki 6 padėčių.

  Priekyje ir gale

  Dėl to, kad kėdutė auga kartu su jūsų vaiku, galite ją naudoti iki 4  metų amžiaus. Kėdutę galite montuoti tiek atsuktą į priekį, tiek atsuktą atgal. Su "Convy-Fix" kėdute, eismui priešinga kryptimi galite vežti vaiką iki 2 metų, o veidu į važiavimo kriptį - nuo 2 metų.

  Energijos mažinimo technologija

  Ji gali sumažinti smūgio jėgą maždaug 2 proc. 20 %, įsijungia priekinio susidūrimo metu.

  L.S.P.

  Suteikia optimalią apsaugą šoninio susidūrimo atveju - L.S.P. sistema absorbuoja susidūrimo energiją ankstyvoje stadijoje.

  Energiją sugeriantis apvalkalas

  Sukurtas siekiant geriausiai apsaugoti vaiką - kartu su L.S.P. sistema, sugeria didelę dalį smūgio jėgos ir veiksmingai sumažina sužeidimo riziką.

  Įrengimas automobilyje

  Greita, paprasta, intuityvu - "Convy-Fix" tvirtinama prie "Isofix" pagrindo, kuris, turėdamas stabilizuojančią kojelę, suteikia puikų atramos tašką ir padeda išvengti nekontroliuojamo sėdynės pasisukimo avarijos atveju. Indikatoriai informuoja apie teisingą montavimą ir gerokai palengvina sėdynės montavimą automobilyje.

  Specifikacija

  Svoris

  14,5 kg

  Matmenys

  72 x 44 x 64 cm

  Svorio grupė

  0-25 kg

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija