Prekių katalogas

GB Qbit+ All City vežimėlis | Velvet Black Fashion Edition

 • GB Qbit+ All City vežimėlis | Velvet Black Fashion Edition

  Kodas: 5751
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  GB
 • GB QBIT + All City vežimėlis

  Spalva: Velvet Black
  Kolekcija: Fashion Edition


  GB Qbit+ All City - tai vežimėlis, kuris, kaip ir jo mažesnis brolis Qbit, stebina funkcionalumu ir moderniu dizainu. Tačiau jis turi papildomų funkcijų, kad pasivaikščiojimas būtų dar malonesnis.

  Premium funkcijos:

  • atlošas, kurį galima reguliuoti iki gulimos padėties
  • galvos pagalvėlė/galvos atrama, skirta vaiko galvai palaikyti
  • .viengubi amortizuoti ratai, kad važiavimas būtų sklandesnis

  Papildomas "Qbit+ All City" modelio privalumas yra sulankstymo viena ranka sistema - todėl jį galėsite greitai ir lengvai valdyti.

  Madingo leidimo kolekcija

  Kiekvienam gyvenime reikia kažko ypatingo! Galite tai turėti pasirinkę gb "Fashion Edition" kolekciją. Sukurta taip, kad menkiausia detalė keltų baimę ir pasitenkinimą. Aukštos kokybės medžiagos su preciziškais dygsniais, išskirtinių spalvų. Viršūnė ant torto pasirodo esantys ekologiškos odos priedai ant rankenos ir koto.

  Visiškas minimalistinio dizaino malonumas!


  CHARAKTERISTIKA

  Kompaktinis vežimėlis "GB Qbit+ All City" yra itin kompaktiškas. Sulankstytas jis užima labai mažai vietos - vos 27x42x58 cm, įskaitant ratukus. Todėl jį lengva laikyti ir transportuoti.
  Padidintas stogelis geriau apsaugo nuo gamtos stichijų. O papildomas langas leidžia vaikui palaikyti ryšį su tėvais.
  "Qbit+ All City" modelyje galima reguliuoti atlošą iki visiškai atsilošusios padėties - viskas viena ranka. Reguliuojama kojų atrama padidina komfortą sėdint ar miegant.
  Vieni guminiai ratukai leidžia vaikščioti bet kokiu paviršiumi. Užfiksuojami priekiniai ratai. Spyruoklinė amortizacija užtikrina komfortą važiuojant. Papildomas privalumas - talpus pirkinių krepšelis, kurio keliamoji galia iki 5 kg.
  Penkių taškų saugos diržai, užbaigti minkštais apvadais, ir minkšta galvos atrama atloše garantuoja jūsų vaiko komfortą.
  Vėžimėlį galite naudoti kaip kelionių sistemą. Tai padaryti padeda atitinkami adapteriai (įsigyjami atskirai), kuriais galima pritvirtinti automobilinę kėdutę (0-13 kg).T

  SPECIFIKACIJA

  MATmenys ir svoris

  Matmenys ir svoris

  84 x 42 x 106 cm

  Sulankstyto vežimėlio matmenys:

  27 x 42 x 58 cm

  Svoris:

  7,5 kg


  .
 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija