Prekių katalogas

gb "Uni-All" - automobilinė kėdutė 0-36 kg | Laguna Blue

 • gb "Uni-All" - automobilinė kėdutė 0-36 kg | Laguna Blue

  Kodas: 8427
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 15 d.d.
  Gamintojas
  GB
 • .

  .

  gb Uni-All automobilinė kėdutė 0-36 kg

  .

  Spalva / modelis: Laguna Blue

  .
  .

  gb "Uni-All" - tai automobilinė kėdutė, skirta vaikams iki 36 kg, kurióatitinka saugos standartus ir buvo sukurta taip, kad kuo ilgiau tarnautų patogiai ir saugiai - turi mechanizmus, kurieóleis ją laisvai reguliuoti. "Uni-All" turi "Isofix" jungtis, "Top Tether" diržą ir automobilio saugos diržą, užtikrinančius maksimalią apsaugą ir stabilumą važiuojant.

  Funkcijos

  .

  Vidpadis mažiausiems

  .

  Patogus įdėklas užtikrins saugią ir patogią gulėjimo padėtį. Įklotas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagųóre, kurios pasižymi puikiu pralaidumu orui, todėl užtikrina oro apykaitą.

  Įklotas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagųóre, kurios pasižymi puikiu pralaidumu orui, todėl užtikrina oro apykaitą.

  .

  .

  Saugos diržai

  "Uni-All" įrengti 5 taškų saugos diržai, kuriųóaukštis reguliuojamas kartu su galvos atrama. Be to, siūlomas modelis turi fiksatorių, kurisótinkamu momentu įspės, kad reikia atlaisvinti sėdynėsóvidinius diržus.

  .

  Šoninė apsauga

  L.S.P. sistema suteikia papildomą apsaugos sluoksnį, kurisópirmiausia perima šoninio smūgio energijos ataką - tada užtikrina, kad jėgos pasiskirstytų ant sėdynės karkaso.

  .

  .

  Tvirta konstrukcija

  Sėdynės karkasas sukurtas taip, kad sugertų energiją susidūrimo metu. Kartu su LSP sistema jis sukuria veiksmingą saugos sistemą, galinčią gerokai sumažinti sužeidimų riziką dėl avarinės situacijos kelyje.

   

  Tvirta sėdynės konstrukcija sukurta taip, kad sugertų energiją susidūrimo atveju.

  .

  ER-Tech

  Energiją mažinanti technologija apsaugo vaiką priekinio susidūrimo atveju, kai kėdutė sumontuota į priekį. Ši funkcija apsaugo jūsų vaiko kaklą nuo susidūrimo jėgų, taip padidindama jo saugumą maždaug 20 %.

   

   

  .

  Padėties keitimas

  Vos vienu rankos judesiu galite pakeisti sėdynės padėtį. Galite pasirinkti vieną iš 6 galimų sėdynės padėčių - kad jūsų mažasis keleivis galėtų mėgautis patogia sėdynės padėtimi kiekvienos kelionės metu, net ir miego metu. Manipuliuoti galima nepriklausomai nuo to, kuria kryptimi sėdynė sumontuota - į priekį ar atgal.

  .

  Priekyje ir gale

  "Uni-All" galima montuoti tiek į priekį, tiek į galą. Tačiau rekomenduojama vaiką kuo ilgiau vežti gale - remiantis susidūrimų testaisós, ši padėtis yra viena saugiausių.

   

  "Uni-All" galima montuoti tiek atsuktą atgal, tiek atsuktą į priekį.

  .

  Viršutinis tvirtinimo diržas

  Tai papildoma saugos įtaiso forma - jo paskirtis apsaugoti sėdynę nuo nekontroliuojamų padėties pokyčių, kurieóra sumažinti jos tinkamo veikimo efektyvumą.

  .

  Įrengimas

  Automobilio kėdutę automobilyje sumontuoti itin paprasta - tuo pasirūpina "Isofix" pagrindas ir saugosódiržų kreipiančiosios. Naudojant pagrindą išvengiama montavimo klaidų ir pagerinamas stabilumo lygis, todėl niekas neturėtų trukdyti kėdutei užtikrinti visapusišką apsaugą jūsų vaikui.

  "Isofix" pagrindas yra idealus sprendimas, padedantis išvengti montavimo klaidų.

  .

  . Specifikacija

  .

  Svoris

  14,7 kg

  Matmenys

  72 x 44 x 62,5 cm

  Svorio grupė

  0-36 kg

  .

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija