Prekių katalogas

"Graco Affix" - "isofix" automobilinė kėdutė 15-36 kg | Chilli Spice

 • "Graco Affix" - "isofix" automobilinė kėdutė 15-36 kg | Chilli Spice

  Kodas: 13803
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 8 - 9 d.d.
  Gamintojas
  Graco
  Spalva
  Raudona
  Tvirtinimo būdas
  Automobiliniais diržais
  Komplekte puodelio laikiklis
  Taip
 • "Graco Affix" automobilinė kėdutė 15-36 kg

  "Affix" automobilinė kėdutė yra amerikiečių prekės ženklo "Graco" gaminys, kurio pagrindinis tikslas - novatoriškais ir apgalvotais sprendimais įkvėpti tėvų pasitikėjimą ir pripažinimą. Affix yra automobilinė kėdutė, skirta 15-36 kg svorio grupės vaikams nuo 4 iki maždaug 12 metų - ji auga kartu su vaiku, patenkindama vis vyresnio naudotojo, pereinančio įvairius raidos etapus, lūkesčius. Kėdutę "Graco Affix" nesudėtinga naudoti, o dėl "Isocatch" tvirtinimo detalių ją galima lengvai pritvirtinti bet kuriame automobilyje.

  Galimybės

  <

  Komfortas

  Apmušalai iš geros kokybės audinių, paminkštinti elementai, įmontuoti porankiai - visa tai prisideda prie aukšto "Graco Affix" teikiamo komforto lygio. Šį sprendimą įvertins ir vaikai, ir jų tėvai, kurie galės ramiai keliauti.

  Reguliuojamas galvos atramos aukštis

  "Affix" auga kartu su jūsų vaiku - daugiasluoksnė galvos atrama, kurios aukštį galima reguliuoti viena ranka, užtikrins, kad kėdutė būtų efektyvi ir patogi visą jos naudojimo laiką - nepriklausomai nuo vaiko ūgio.

  Reguliuojamas atlošas

  Dviejų padėčių atlošo posvyrio reguliavimas užtikrins, kad sėdynė be menkiausių problemų prisitaikytų prie mažojo keliautojo pageidavimų, todėl ilgų kelionių metu nereikės likti nepatogioje padėtyje.

  Saugi kelionė

  Kėdutės konstrukcija sukurta taip, kad geriausiai apsaugotų jūsų vaiką, o papildoma šoninė ir galvos atramos apsauga užtikrintų apsaugą šoninių susidūrimų atveju.

  Papildomos funkcijos

  Papildoma kišenė ir puodelio laikiklis - tai elementai, kurie ne vieną kelionę padarys malonesnę - jų dėka jūsų vaikas po ranka turės mėgstamą gėrimą ar kitus daiktus, reikalingus važiuojant automobiliu.

  Universalus montavimas

  Sėdynę galima sumontuoti bet kurioje transporto priemonėje - šią užduotį labai palengvina "Isocatch" tvirtinimo įtaisai, kuriuos valdyti reikia tik vienos rankos. Atviros diržų kreipiančiosios reiškia, kad norint teisingai prisegti vaiką nereikia atlikti jokios gimnastikos.

  Specifikacija

  Svoris

  4,54 kg

  Matmenys

  41 x 47 x 6 cm

  Svorio grupė

  15-36 kg

   

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija