Prekių katalogas

"Graco Turn2Me" - pasukama automobilinė kėdutė 0-18 kg | Juoda

 • "Graco Turn2Me" - pasukama automobilinė kėdutė 0-18 kg | Juoda

  Kodas: 13602
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Graco
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Juoda
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte ISOFIX bazė
  Taip
 •  

  "Graco Turn2Me" - pasukama automobilinė kėdutė 0-18 kg

  "Graco Turn2Me" - tai itin universali automobilinė kėdutė, kuria galima  patogiai važiuoti tiek galine, tiek priekine kryptimi (ne anksčiau nei viršijus 9 kg ir po 9 mėnesių amžiaus). Galimybė pasisukti 360° kampu leidžia patogiai paruošti vaiką kelionei. Reguliuojama atraminė kojelė kartu su ISOFIX sistema užtikrina greitą ir stabilų montavimą be pavojingų montavimo klaidų. Pridedamas mažinimo įdėklas kartu su 10 pakopų atlošo posvyrio reguliavimo sistema leidžia sėdynę patogiai naudoti nuo pat gimimo.

  Į komplektą įeina:
  • sėdynė,
  • sukamas ISOFIX pagrindas,
  • redukcinis įdėklas.

  Galimybės

  ISOF sistema

  ISOFIX sistema kartu su reguliuojama atramine koja yra paprasta tvirtinimo sistema, kuri užtikrina stabilumą važiuojant bet kokiomis aplinkybėmis. Naudojant "ISOFIX" tvirtinimo įtaisus išvengsite pagrindinių montavimo klaidų, kurios gali turėti įtakos kelionės saugumui.

  Visiškai pasukama 360° kampu

  "Graco Turn2Me" automobilinė kėdutė dedama ant visiškai pasukamos ISOFIX bazės. Atleidus fiksavimo mechanizmą, sėdynę galima pasukti bet kuria kryptimi, kad keleiviui būtų patogu prie jos prieiti. Matydami savo vaiką tiesiai priešais save, būsite tikri, kad visa mažylio paruošimo prieš kelionę procedūra praėjo gerai.

  10 padėčių atsilenkimo reguliavimas

  Atsukus kėdutę į automobilio galą yra galimybė reguliuoti sėdynę, iki penkių padėčių diapazono. Pasukus sėdynę į priekį, atlošo reguliavimo galimybė padidėja dar 5 padėtimis. Tinkamas sėdynės pasvirimas yra labai svarbus, kad būtų pasiekta tinkama švelnios kūdikio galvytės padėtis, kad ji užmigdama nenukristų į priekį.

  Sėdynė, atsukta į atgal arba į priekį

  Pasukamas pagrindas - tai greitas būdas per kelias sekundes pakeisti kryptį. Šis sprendimas leis važiuoti atbuline eiga kuo ilgiau, o tai gerokai padidina bet kurios kelionės saugumą.

  5 taškų saugos diržai

  Saugos diržai, turintys net penkis atramos taškus, garantuoja tolygų vaiką veikiančių jėgų pasiskirstymą pavojingo priekinio susidūrimo metu. Penkių taškų saugos diržai taip pat puikiai apsaugo mažąjį keleivį nuo atsitiktinio iškritimo iš sėdynės.

  Auga kartu su keleiviu

  Tam, kad kėdutė atliktų savo darbą ir padidintų saugumą, būtina, kad ji tinkamai priglustų. Dėl be perstojo reguliuojamo galvos atlošo "Graco Turn2Me" puikiai prisitaiko prie besikeičiančio vaiko ūgio.

  Ventiliacijos sistema

  Kėdutės kiaute esančios ventiliacijos kameros užtikrins malonią vėsą karštomis dienomis.

  Įdėklas mažiausiems

  Dėl profiliuoto įdėklo mažiausiems sėdynės vidus tampa itin draugiškas ir patiems mažiausiems naudotojams. Kai jūsų mažylis šiek tiek paaugs ir pradės savarankiškai sėdėti, paprasčiausiai išimkite įdėklą ir įgykite erdvią sėdynę ilgiems metams.

  Specifikacija

  Svoris:

  12,96 kg

  Matmenys:

  45,3 cm x 54,8 cm x 60,7 cm

  Svorio grupė:

  0/I (nuo 0 iki 18 kg)

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija