Prekių katalogas

"Jane Concord iRacer" - "i-Size" standartinė automobilinė kėdutė ~15-36 kg | Dark Grass

 • "Jane Concord iRacer" - "i-Size" standartinė automobilinė kėdutė ~15-36 kg | Dark Grass

  Kodas: 16702
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 8 - 9 d.d.
  Gamintojas
  Jane
 •  

  "Jane Concord iRacer i-Size" -  automobilinė kėdutė ~15-36 kg

  "Jane iRacer" yra kėdutė, sukurta pagal "i-Size" standartą, kuris reglamentuoja vaiko vežimą kėdutėje nuo 100 cm iki 150 cm ūgio. Kėdutė turi "Isofix" sistemą, kad ją būtų galima lengvai sumontuoti, tačiau, žinoma, ją galima tvirtinti ir nenaudojant "Isofix" sistemos automobiliuose, kuriuose tokių jungčių nėra. Kėdutė "iRacer" prisitaiko prie vaiko ūgio, reguliuojama galvos atrama pagaminta iš malonaus, patvaraus apmušalo. Kėdutė sukurta bendradarbiaujant dviem gerai žinomoms ir gerbiamoms automobilinių kėdučių gamintojoms Jane ir Concord.

  Charakteristikos

  Suderinama su i-Size

  Automobilio kėdutė "Jane iRacer" sukurta atsižvelgiant į naujausias saugos tendencijas, kurias reglamentuoja "i-Size" standartas. Tai reiškia, kad vaikas turi atitikti tam tikras sąlygas, susijusias su jo ūgiu, kad kėdutė tiktų. "iRacer" skirta 100-150 cm ūgio vaikams. 

   

  Reguliuojamas aukštis

  "Jane iRacer" auga kartu su jūsų vaiku. Ji turi reguliuojamą galvos atramą, integruotą į atlošą. Jūsų vaiko ūgis yra individualus dalykas, todėl dėl 11 aukščio reguliavimo padėčių "iRacer" yra universali kėdutė ir ją galima lengvai pritaikyti pagal savo poreikius.

  Pasvirimo kampo reguliavimas

  4 pasvirimo reguliavimo laipsniai leidžia ne tik puikiai pritvirtinti kėdutę prie automobilio sėdynės, bet ir užtikrinti optimalią vaiko padėtį net ir ilgų kelionių metu.

  Kvėpuojantys audiniai

  Sėdynėje naudojami audiniai gerai praleidžia orą, todėl sumažina perkaitimo riziką esant aukštai temperatūrai. Apmušalai lengvai nuimami skalbimui.

  "Isofix"

  "Isofix" jungtis leis pritvirtinti sėdynę net ir pačiuose reikliausiuose automobiliuose.

  Šoninės apsaugos sistema

  "iRacer" įrengta šoninės apsaugos sistema, tai suteikia dar daugiau saugumo ir apsaugos šoninių smūgių metu. Vaiko kūnas ir galva apsaugomi aukščiausiu lygiu.

  Saugos diržo indikatoriai

  Diržas turi būti nukreiptas idealiai - nei per aukštai, nei per žemai, nes tuomet jis gali kelti pavojų vaikui. Žalia spalva pažymėtos sritys padeda išlaikyti automobilio diržą savo vietoje.

  Techniniai duomenys

  Svoris:

  7 kg

  Matmenys:

  47 x 44 x 81 cm

  Svorio grupė:

  atitinka "i-Size" standartą 100-150 cm ūgio vaikams

  "ISOFIX" tvirtinimas:

  Yra

  Vaizdo įrašas

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija