Prekių katalogas

"Jane Ikonic" - "i-Size" reikalavimus atitinkanti automobilinė kėdutė 0-18 kg | T76 Sailor

 • "Jane Ikonic" - "i-Size" reikalavimus atitinkanti automobilinė kėdutė 0-18 kg | T76 Sailor

  Kodas: 9187
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 8 - 9 d.d.
  Gamintojas
  Jane
 •  

  "Jane Ikonic" - "i-Size" reikalavimus atitinkanti automobilinė kėdutė 0-18 kg

  "Jane Ikonic" - "i-Size" reikalavimus atitinkanti automobilinė kėdutė, o tai reiškia, kad renkantis kėdutę reikia vadovautis vaiko ūgiu, o ne svoriu. Kėdutė "Ikonic" tinka 40-105 cm ūgio vaikams, o tai automobilinėse kėdutėse be "i-Size", atitiktų 0-18 kg svorio grupę.

  Kėdutė sukurta atsižvelgiant į vaiką, jo patogumą ir saugumą. Kad "Jane Ikonic" būtų patogu naudoti ir patiems mažiausiems naudotojams, kėdutėje įrengtas įdėklas, kurį gali naudoti mažyliai nuo 40 iki 60 cm ūgio. Keturių padėčių kampo reguliavimas ir 5 taškų vidiniai saugos diržai - tai kiti kėdutės atributai.

  "Ikonic" leidžia vežti atsuktą galu į važiuojamąją kryptį arba priešinga kryptimi po 15 mėnesių. Kėdutė turi "Isofix" sistemą, yra sumontuota ant pagrindo, kuriame yra teisingo sumontavimo indikatoriai ir stabilizuojanti kojelė - todėl kėdutę automobilyje sumontuoti paprasta, o jos padėtis tvirta ir stabili.

  Dėl 360 laipsnių pasukimo funkcijos vaiką lengva pasodinti į kėdutę, todėl ją privalo turėti vis daugiau tėvų!

  Charakteristikos

  Ergonomiškas įdėklas

  "Ikonic" turi nuimamą įdėklą, kurį naudojame veždami 40-60 cm ūgio mažylius. Įdėklas tinkamai apgaubia vaiką ir užtikrina, kad vaikas būtų ergonomiškoje padėtyje.

   
  Saugos diržai

  Kėdutėje esantys 5 taškų saugos diržai apsaugos jūsų mažylį, neatimdami iš jo komforto. Diržai padengti minkštomis pagalvėlėmis, kad niekas nedirgintų jautrios jūsų kūdikio odos. Vidiniai saugos diržai naudojami visą kėdutės naudojimo laikotarpį.

  Reguliuojamas atsilenkimo kampas

  4 pakopų atsilenkimo reguliavimas galimas nepriklausomai nuo to, kuria kryptimi sumontuota kėdutė. Ši parinktis leidžia pasirinkti mažyliui patogiausią važiavimo padėtį, todėl kelionė praeis sklandžiai.

  Auga kartu su jūsų vaiku

  Automobilinėje kėdutėje "Jane Ikonic" integruota galvos atramos aukščio ir saugos diržo ilgio reguliavimo sistema, todėl kėdutę lengviau nei bet kada pritaikyti prie dabartinio vaiko ūgio. Reguliuoti galima net vaikui sėdint kėdutėje.

  Rotacija 360 laipsnių kampu

  Pasukimo funkciją vis labiau vertina tėvai - dėl jos vaiką įkelti į kėdutę ir iš jos iškelti bus daug lengviau, be to, išvengiama įtampos ar traumų. Pasukimo sistema taip pat leidžia lengviau pakeisti kėdutės padėtį pagal važiavimo kryptį.

  Montavimas

  Kėdutė "Jane Ikonic" tvirtinama "Isofix" jungtimis, priekine arba galine kryptimi, su galimybe vežti galine kryptimi - tai saugiausias variantas - visame svorio diapazone.

  Isofix bazė

  Sėdynė yra ant Isofix bazės su stabilizuojančia koja. Taip užtikrinama, kad sumontuota sėdynė būtų stabilioje padėtyje. Ant pagrindo yra teisingo montavimo indikatorius, padedantis tėvams išvengti klaidų montuojant.

  Techniniai duomenys

  Svoris:

  15 kg

  Matmenys:

  78 x 44 x 119,5 cm

  Svorio grupė:

  0-18 kg

  I-Size standartas:

  Yra

  Vaiko ūgis:

  40-105 cm

  Montavimas:

  Isofix

  Montavimo kryptis:

  Priekiu/galu

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija