Prekių katalogas

Joie Every Stage R129 - automobilinė kėdutė 0-36 kg | Moss

 • Joie Every Stage R129 - automobilinė kėdutė 0-36 kg | Moss

  Kodas: 21066
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Joie
  Spalva
  Žalia
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Ne
  Top Tether tvirtinimas
  Ne
  Tvirtinimo būdas
  Automobiliniais diržais
  Komplekte ISOFIX bazė
  Ne

 • Joie Every Stage R129 - automobilinė kėdutė  0-36 kg

  "Joie Every Stage R129" - tai automobilinė kėdutė, pritaikyta pagal dabartinius saugos standartus. Šis modelis turi R129 sertifikatą, o tai reiškia, kad jis išlaikė susidūrimo bandymus ir leidžia vaiką ilgiau vežti priešinga kryptimi. Kėdutė tinka ir mažyliams, ir vyresniems vaikams. Jos konstrukcija plečiasi tiek išilgai, tiek į plotį, todėl automobilyje ji bus saugi ir patogi daugelį metų. Kėdutė "Joie Every Stage R129" tinka vaikams nuo 0 iki 36 kg ir nuo 40 iki 145 cm ūgio.

  Kėdutė "Joie Every Stage R129" skirta vaikams iki maždaug 22 kg (40-105 cm ūgio) ir 100-145 cm ūgio vaikams, sėdintiems galine kryptimi, ir vaikams, sėdintiems priekiu į priekį. Dėl "Auto Adjust" galvos atramos aukščio reguliavimo sistemos ir "Auto Adjust" šoninių skydelių prailginimų "Every Stage R129" prisitaiko prie vis labiau suaugusio mažylio kūno. Kūdikiui yra skirtas ergonomiškas įdėklas, o paaugus galiausiai pereinama į kėdutės režimą, kėdutė automobilyje prisegama saugos diržu.

  Kėdutę sudaro "Tri Protect" galvos atrama su trimis putų sluoksniais, įskaitant vieną su "Intelli-Fit" atminties putomis. Galvos atrama kartu su apsauginiu skydeliu "Guard Surround Safety" užtikrina šoninę apsaugą. Kiekvienoje "Stage R129" kėdutėje yra 6 atsilenkimo padėtys: 2 - galine kryptimi, 4 - į priekį. Dėl to kėdutė yra tokia pat patogi ir saugi kiekvienu vaiko raidos etapu. 

  Pagrindinės "Joie Every Stage R129" kėdutės savybės: 
  • R129 sertifikatas;
  • Skirta vaikams, kurių ūgis nuo 40 iki 145 cm, o svoris 0-36 kg;
  • Į galą atsukta nuo 40 iki 105 cm, kai sveria 22 kg;
  • Į priekį atsuktą nuo 100 iki 145 cm, 15-36 kg svorio;
  • Plečiasi išilgai ir į plotį;
  • Reguliuojamas galvos atlošo aukštis ir išplečiami "Auto Adjust" skydeliai;
  • Šoninė apsauga - Guard Surround Safety sistema ir Tri Protect galvos atrama;
  • Kėdutė su moduliniu kūdikio įdėklu;
  • 5 taškų reguliuojami saugos diržai su užvalkalais;
  • Kė atitinka "i-Size" standartą, kai naudojama į priekį atsukta;
  • 6 atsilenkimo padėtys; 2 atsuktos atgal ir 4 į priekį;
  • Kėdutės montavimas nugara į priekį: 40-105 cm / 22 kg, vaikas pritvirtintas vidiniais diržais;
  • Montavimas priekiu: 100-145 cm / 15-36 kg, vaikas prisegtas automobilio diržu. 

  Savybės

  Auga kartu su vaiku

  "Joie Every Stage R129" - tai kėdutė, sukurta visų svorio grupių vaikams nuo kūdikystės iki maždaug 12 metų. Kėdutė atitinka R129 standartą, patvirtinantį, kad ji išlaikė susidūrimo bandymus. Tai taip pat reiškia, kad mažylis, keliaujantis "Every Stage R129" kėdutėje, gali ilgiau važiuoti atbuline eiga - iki 22 kg ir 105 cm ūgio. Šios kėdutės svorio ir ūgio kriterijai: 0-36 kg / 40-145 cm. 

  Naujagimio įdėklas

  Minkštas kūdikio įdėklas užtikrina mažylių patogumą ir geriau apsaugo juos šoninio smūgio atveju. Įdėklas sukurtas pagal "Grow-with-me" sistemą, todėl jis prisitaiko prie vaiko kūno sudėjimo jam augant.Tai reiškia, kad įdėklą galima iš dalies nuimti arba išimti, kai vaikas visiškai iš jo išauga. Trijų sluoksnių kėdutės galvos atrama pagaminta iš putų, kuriu viename sluoksnyje yra "Intelli-Fit" putų. Tai užtikrina puikią vaiko galvos ir kaklo apsaugą. 

  Prasiilgina į viršų ir plotį

  Augantis mažylis nereiškia, kad turite keisti automobilinę kėdutę - "Joie Every Stage R129" auga kartu su juo. Pailgėjus galvos atramai ir praplatėjus "Auto Adjust" šoniniams skydeliams, "Every Stage R129" kėdutė gali suteikti jūsų mažyliui asmeninę erdvę automobilyje, kol jis sėdi kėdutėje. Galvos atrama reguliuojasi tuo pačiu metu kaip ir saugos diržai, remiantis "Grow Together" sistema. Tai leidžia greitai ir lengvai tai padaryti. 

  Guard Surround Safety

  "Guard Surround Safety" - tai prisegamas amortizatorius, kuris amortizuoja smūgio jėgą. Taip užtikrinama, kad į avariją patekęs mažylis būtų apsaugotas nuo milžiniškos jėgos, kuri kelia tiesioginę grėsmę jo sveikatai ir gyvybei. 

  Pakreipimo reguliavimas 

  "Joie Every Stage" kėdutę galima įvairiai reguliuoti. Kėdutę galima atlošti tiek į galą (2 padėtys), tiek į priekį (4 padėtys). Taip užtikrinamas maksimalus komfortas keleiviui, nepriklausomai nuo jo amžiaus. 

  Montavimas

  Kėdutę galima montuoti į priekį ir į galą. Atbuline kryptimi - nuo 40 iki 105 cm ir 22 kg, kai vaikas pritvirtintas 5 taškų vidiniu saugos diržu. Atvirkščiai į priekį galima vežti didesnius vaikus nuo 100 iki 145 cm ir nuo 0 iki 36 kg. Tuomet vaikas jau yra pritvirtintas 3 taškų saugos diržu. Kėdutę sumontuoti paprasta, matomos automobilio diržą vedančios kreipiančiosios. 

  Specifikacija

  Kėdutės matmenys

  65 x 43,5 x 57 cm

  Kėdutės svoris

  3,35 kg

 • Alternatyvios prekės

  Joie Every Stage R129 - automobilinė kėdutė 0-36 kg | Lagoon
  Spalva
  Mėlyna
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Ne
  Top Tether tvirtinimas
  Ne
  Tvirtinimo būdas
  Automobiliniais diržais
  Komplekte ISOFIX bazė
  Ne
  219 
  229  Sutaupykite 10 
  Joie Every Stage R129 - automobilinė kėdutė 0-36 kg | Cobblestone
  Spalva
  Pilka
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Ne
  Top Tether tvirtinimas
  Ne
  Tvirtinimo būdas
  Automobiliniais diržais
  Komplekte ISOFIX bazė
  Ne
  219 
  229  Sutaupykite 10 
 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija