Prekių katalogas

"Joie i-Harbour 360" - pasukama automobilinė kėdutė 0-18 kg | Carbon

 • "Joie i-Harbour 360" - pasukama automobilinė kėdutė 0-18 kg | Carbon

  Kodas: 17525
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Joie
 •  

  "Joie i-Harbour 360" - 0-18 kg pasukama automobilinė kėdutė, komplektas su "Encore" pasukama baze

  "Joie i-Harbour 360" - tai automobilinė kėdutė, sudaranti "Joie Encore" sukamąją sistemą, į kurią taip pat įeina vežimėliai: "Joie i-Level 3", "Joie i-Level Recline", "Joie i-Snug 2", taip pat automobiliui pritaikytą lopšį calmi R129.

  Siūlomos automobilinės kėdutės tinka 0-18 kg svorio grupės vaikams ir pasižymi atitikimu i-Size standartui, todėl tai yra saugus sprendimas pirmiesiems ketveriems vaiko gyvenimo metams. Kėdutės konstrukcija pagrįsta technologijomis, kurias jau pažįstame iš kitų "Joie" saugos gaminių - tai reiškia, kad jai nieko netrūksta, kad būtų patenkintas svarbiausias šeimos poreikis važiuojant su vaiku. Kalbame, žinoma, apie Tri-Protect galvos atramą su Intelli-Fit putomis, nuimamą Guard Surround Safety skydelį arba Grow Together sistemą. Be to, Joie i-Harbour korpusas pagamintas iš stipresnio plieno, todėl jis yra patvaresnis ir sukuria darną su kitomis kėdutėje naudojamomis medžiagomis.

  "Joie i-Harbour 360" kėdutė tvirtinama naudojant tam skirtą i-Base Encore pagrindą. Kad būtų užtikrintas didžiausias saugumas, kėdutės konstrukcija leidžia vaiką vežti visą laiką galine kryptimi. Keisti važiavimo kryptį taip pat galima, tačiau didesniems vaikams - po 15 mėnesių.

  Į komplektą įeina:
  • Autokėdutė Joie i-Harbour 360;

  Savybės

  Pastaba - toliau pateikti paveikslėliai skirti tik peržiūrai. Juose pavaizduotas pagrindas nėra parduodamo rinkinio dalis. 

  Rotacinė sistema su "i-Encore" pagrindu

  "Joie i-Harbour" yra "Joie Encore" sukimosi sistemos dalis kartu su 0-13 kg svorio kėdučių grupe: Joie i-Level 3", "Joie i-Level Recline", "Joie i-Snug 2" ir lopšiu su automobilinės kėdutės funkcija: Joie calmi R129. Ant "Encore" pagrindo kėdutę galima pasukti 360 laipsnių kampu. Dėl lengvai pasiekiamų pasukimo mygtukų, esančių abiejose kėdutės pusėse, galime patogiai valdyti kėdutę tiek iš galinės keleivio sėdynės, tiek iš durų pusės.

  Išimamas kūdikio įdėklas

  Kėdutėje įrengtas specialus 4 dalių išimamas kūdikio įdėklas.Tai užtikrins idealias keliavimo sąlygas nuo pat mažens, kad jūsų mažylis jaustųsi patogiai ir jaukiai. Įdėklas tarnaus mažyliams, kurių ūgis yra maždaug iki 60 cm.

  Triguba apsauga galvos atloše

  Kėdutės galvos atrama, sukurta naudojant Tri-Protect technologiją, kuri turi net 3 sluoksnių galvos apsaugą, ypač šoninio smūgio atveju. Viena galvos atramos sienelė pagaminta iš patentuoto Intel-Fit putų, kurios sugeria smūgio jėgą.

  Komfortas ir saugumas

  5 taškų saugos diržai "Joie i-Harbour 360" užtikrina jūsų mažylio saugumą ir komfortą - du svarbiausius sėkmingos kelionės automobiliu aspektus. Be to, "i-Harbour" diržai yra patogūs tėvams - magnetinės sagtys leis lengvai įsodinti vaiką į kėdutę ir jį išimti.

  Ventiliacijos kanalai

  Kėdutės apvalkale yra kruopščiai suprojektuota vėdinimo sistema, kurią sudaro nemaži orui pralaidūs kanalai. Taip oras gali laisvai cirkuliuoti.

  Guard Surround Safety 

  Šoninė apsauga Guard Surround Safety - tai skydelis, kuris įstatomas į kėdutės šoninę sienelę dešinėje arba kairėje pusėje - priklausomai nuo to, prie kurių durų montuojama kėdutė. Šoninės apsaugos skydas kitaip vadinamas amortizatoriumi, kuris avarijos atveju sugeria smūgio jėgą. Taip pat norėtume pridurti, kad pačios kėdutės korpusas pagamintas naudojant tvirtesnį plieną, todėl pasiektas didelis tvirtumas ir struktūrinis vientisumas.

  Grow Together System

  Kėdutės "i-Harbour 360" saugos diržai ir galvos atrama buvo integruoti kartu - "Grow Together System". Tai vienu metu reguliuojamas galvos atramos ir saugos diržo aukštis, todėl nereikia keisti saugos diržų padėties.

  Lengva padėtis

  Sėdimoji dalis užtikrina komfortą net išrankiausiems mažiesiems keleiviams, nes yra reguliuojama atsilenkimo padėtis. Reguliuojamas pasvirimo kampas leidžia greitai ir patogiai pakeisti kėdutės padėtį, įskaitant ir kėdutėje sėdintį vaiką. Horizontalesnė padėtis taip pat pašalina riziką, kad mažylio galva nusvirs.

   

  Signature kolekcija

  "Joie" Signature kolekcija - tai aukštos kokybės ženklas. Signature kolekcijos  gaminiai sukurti iš išskirtinių medžiagų, jiems būdingi ekologiškos odos intarpai ir kitokio tipo dygsniai.

  Isofix montavimas

  "i-Harbour 360" tvirtinamas ant besisukančio pagrindo "Isofix i-Base Encore". Dėl to jo montavimas automobilyje yra ne tik saugus, bet ir greitas bei patogus tėvams. Kartą sumontuota kėdutė paprastai ten lieka visam laikui - nebent ją reikia perkelti į kitą automobilį. Dėl "i-Size" standarto ir naujoviškų saugos sistemų, kėdutę galima pasukti nugara į važiuojamą pusę- maždaug iki 4 metų vaiko amžiaus, tačiau, jei atsiranda poreikis, ją galima pasukti priekiu (po 15 mėnesių amžiaus).

  Specifikacija

  Kėdutės svoris:

  7.4 kg

  Vaikų ūgis:

  40-105 cm

  Maksimalus vaiko svoris:

  18 kg

  Priekiu atsuktos kėdutės matmenys:

  67,3 x 52,8 x 56-63 cm

  Nugara atsuktos kėdutės matmenys:

  72,3 x 52,8 x 49-55 cm

  I dydžio standartas:

  Taip

  Montavimas (galima įsigyti atskirai):

  Isofix pagrindas

  Montavimas atsukta nugara:

  0-4 metų

  Montavimas atsukta nugara: 

  +15 mėnesių


  Vaizdo įrašas

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija