Prekių katalogas

"Joie i-Prodigi" - RWF automobilinė kėdutė 0-23 kg | Carbon

 • "Joie i-Prodigi" - RWF automobilinė kėdutė 0-23 kg | Carbon

  Kodas: 17515
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Joie
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Juoda
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte ISOFIX bazė
  Taip
 •  

  Joie i-Prodigi Signature - RWF automobilinė kėdutė 0-23 kg

  "i-Prodigi Signature" automobilinė kėdutė yra pirmasis "Joie" šeimos modelis, leidžiantis mažylį taip ilgai vežti priešinga kryptimi - kėdutė suteikia galimybę važiuoti  priešinga kryptimi nuo gimimo iki maždaug 23 kg. Tiksliau, nuo 40 iki 125 cm ūgio. Joie i-Prod išsiskiria sertifikatu, kuriuo gali pasigirti tik aukšto lygio automobilinės kėdutės - žinoma, turime omenyje Test Plus, kuris garsėja griežčiausiais saugaus vaikų vežimo reikalavimais. Tai, kad "Joie i-Prodigi" išlaikė šį testą, reiškia, kad tai saugi kėdutė, ir ne tik pagal pavadinimą.

  "i-Prodigi" turi vidinius saugos diržus, kurie saugos jūsų vaiką visus kėdutės naudojimo metus. Jos konstrukcijoje gausu sprendimų, užtikrinančių, kad laikui bėgant kėdutė augtų kartu su jūsų vaiku, o daugybė reguliavimo sistemų leidžia atlaisvinti vietą vis ilgesnėms vaiko kojoms ir išplėsti galvos atramą ir saugos diržus, naudojant Grow Together technologiją.

  Kėdutė montuojama naudojant "ISOFIX" sistemą, o gerą tvirtinimą automobilyje užtikrina reguliuojamas rėmas nuo pasukimo. Kėdutė "i-Prodigi" patogi ir tėvams, ir vaikui. Kėdutėje įmontuota vėdinimo sistema, kad karštomis dienomis jam būtų lengviau.

  Savybės

  "Joie" kėdutė su "Test Plus"

  Kėdutė "i-Prodigi" - tai automobilinė kėdutė, kuriai buvo atlikti susidūrimo bandymai ir suteiktasTest Plus - Švedijos instituto, labiausiai gerbiamo tiriant saugaus vaikų vežimo temą, sertifikatas. Dėl to kėdutė priskiriama saugių kėdučių kategorijai. Jos konstrukcija leidžia ją naudoti vežant vaiką galine kryptimi nuo gimimo iki maždaug 7 metų amžiaus (ūgio intervalas 40-125 cm). Maksimalus kėdutėje vežamo vaiko svoris - 23 kg.

   

  Įdėklas mažiesniems vaikams

  Kėdutėje yra papildyta paminkštintu įdėklu mažiesniems  vaikams- todėl mažylis jausies saugiai ir jaukia apgaubtas iš visų pusių. Kūdikių įdėklas turi specialią galvos atramą Grow with me.

  Grow together sistema

  Patys pažiūrėkite, kaip auga "Joie i-Prodigi" kėdutė - dėl to, kad ji didėja augant vaikui, galime ilgiau džiaugtis kėlionėmis. Kėdutės reguliavimo sistema pagrįsta "Grow Together" technologija, kuri apima galvos atramos ir saugos diržų aukščio reguliavimą tuo pačiu metu. Reguliavimas viena ranka, neperstatant saugos diržų.

  Pasvirimo reguliavimas

  I-Prodigi siūlo 8 padėčių pakreipimo kampo reguliavimą, kuris pasirūpins tinkama jūsų mažylio padėtimi kelionės metu. Taip padėsite savo kūdikiui, kai jo galva krenta arba kai jam sunku miegoti vertikalioje padėtyje.

  3 sluoksnių galvos atrama su "Intelli-Fit" funkcija

  3 galvos atramos sluoksniai leidžia apsaugoti mažylio galvą. Be to, vieną iš sluoksnių sudaro patentuotos "Intelli-Fit" putos, kurios daug geriau sugeria smūgio energiją, todėl šoninio smūgio atveju užtikrina itin veiksmingą apsaugą.

  Šoninės apsaugos sistema

  Mažylio saugumas šoninio smūgio metu padidėja dėl specialios Guard Surround Safety panelės. Šis elementas dar labiau sugeria susidūrimo metu susidariusią jėgą, nukreipdamas ją nuo mažylio.

  Komfortas esant bet kokiam orui

  Dėl šoninės vėdinimo sistemos ir unikalaus Joie Signature kolekcijos kėdutės paminkštinimo jūsų mažylis jausis jaukiai ir patogiai. Oro cirkuliacija prisideda prie keleivio šiluminio komforto.

  Vidiniai diržai iki 23 kg

  Joie i-Prodigi užtikrina 5 taškų saugos diržų apsaugą visą kėdutės naudojimo laiką. Diržai turi minkštas pagalvėles, kurios leis tvirtai įtempti diržus, nesukeliant vaikui nepatogumų. Šiuo kėdutės elementu tėvams patogu naudotis ne tik įtempiant diržus, bet ir įkeliant ir iškeliant vaiką - dėl magnetinių rankenų, prie kurių prisitvirtina diržai.

  Reguliuojamas nuo sukimosi apsaugantis rėmas

  Reguliuojamas nuo sukimosi apsaugantis rėmas leidžia geriau priderinti kėdutę prie automobilio. Kėdutė taip pat leidžia sukurti papildomą erdvę mažylio kojoms.

  Isofix montavimas

  Montavimas atsukus nugarą į važiuojamą pusę naudojant "Isofix" suteikia komfortą ir saugumą. Kėdutė turi stabilizuojančią kojelę, kuri sugeria smūgio energiją. 

  Specifikacija

  Svoris:

  9,6 kg

  Matmenys vertikalioje padėtyje:

  71,2 x 51,3 x 67,7 - 81,3 cm

  Matmenys pakreiptoje padėtyje:

  75,5 - 78,4 x 44 x 54,7 - 67,1 cm 

  Maksimalus vaiko svoris:

  23 kg

  Test Plus:

  Taip

  Tvirtinimo kryptis:

  Nugara į priekį

  Tvirtinimo būdas:

  Isofix sistema

   

  Vaizdo įrašas

 • Alternatyvios prekės

  "Joie i-Prodigi" - RWF automobilinė kėdutė 0-23 kg | Eclipse
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Spalva
  Tamsiai pilka
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte ISOFIX bazė
  Taip
  479 
 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija