Prekių katalogas

Joie i-Spin 360 - pasukama automobilinė kėdutė i-Size ~0-18 kg | Cycle Shell Grey

 • Joie i-Spin 360 - pasukama automobilinė kėdutė i-Size ~0-18 kg | Cycle Shell Grey

  Kodas: 19402
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Joie

 • "Joie i-Spin 360" - i-Size standartinė pasukama automobilinė kėdutė

  Ar ieškote sprendimo, kuris liktų su jumis ilgą laiką? Jus domina "i-Size" standartinė automobilinė kėdutė? Patikrinkite, kas jums patiks "Joie I-Spin 360" automobilinėje kėdutėje.

   

  "i-Spin 360" kėdutėje naudojamos moderniausios sistemos, kurios padidina kėdutėje keliaujančio vaiko saugumą. Be kitų funkcijų, "i-Spin 360" kėdutėje yra šios funkcijos:

  • Smart Ride&trade užraktas; kuris neleidžia per anksti pasukti kėdutės vaikui sėdint veidu į priekį,
  • Guard Surround Safety™ - papildoma išplečiama šoninė apsauga,
  • Simple Swivel™ - mygtukas, kuris įjungia galimybę pasukti kėdutę ant pagrindo.

  Nuo maždaug 15 mėnesių amžiaus vaiką galima vežti veidu į priekį, tačiau daugelio ekspertų teigimu, rekomenduojama kuo ilgiau vaiką vežti galine kryptimi. Taip padidinamas vaiko saugumas.

   

  Savybės

  .

  360 laipsnių sukimosi kampu su fiksavimo mechanizmu funkcija

  Kėdutėje integruotas isofix pagrindas su 360 laipsnių pasukimo galimybe, o "Simple Swivel™" leidžia vienu mygtuko paspaudimu įjungti "i-Spin 360" kėdutės pasukimą. Veiksminga saugos funkcija yra "Smart Ride™" užraktas - jis apsaugo jus nuo per ankstyvo vaiko pasukimo kėdutėje į priekį. Dėl šių funkcijų "i-Spin" kėdutė yra patikima visais atžvilgiais!

  Palenkimo reguliavimas

  "Sleepytime Tilt&trade" sistema garantuoja 6 laipsnių kėdutės pasvirimo kampo reguliavimą abiem kryptimis; 6 laipsnių reguliavimas, kai kėdutė atsukta atgal, ir 6 laipsnių pasvirimas, kai kėdutė atsukta į priekį.


  Trigubos apsaugos™ ir apsauginio apvado sauga™

  "Tri-Protect™" galvos atrama turi 3 sluoksnius su patentuotomis "Intelli-Fit™" putomis, kurios idealiai apsaugo jautrią vaiko galvą. Guard Surround Safety™ šoninės apsaugos užtikrina papildomą apsaugą šoninio smūgio atveju, jos įsijungia automatiškai, kai vaikas prisegamas diržu.

  .

  Komfortas

  Trijų dalių įdėklas suteikia atramą jūsų vaikui įvairiais raidos etapais, 5 taškų saugos diržas su centrine sagtimi efektyviai sulaiko jūsų vaiko kūną, o apvalkalas sukurtas taip, kad užtikrintų oro cirkuliaciją ir sumažintų prakaitavimą karštomis dienomis. Aukštos kokybės apmušalų audinys užtikrina patogumą, kartu yra patvarus ir atsparus nešvarumams.

  .

  Aukščio reguliavimas

  Grow Together™ - integruotas 6 padėčių galvos atramos aukščio reguliavimas™ nereikia keisti kėdutės diržų padėtį- "Joie i-Spin 360" auga kartu su jūsų vaiku!

  Išmanioji "Isofix" sistema

  Dėl 19 laipsnių kampu reguliuojamos stabilizuojančios kojos / atramos kėdutė tinka daugumai turimų automobilių su isofix sistema. Kėdutėje "i-Spin" yra montavimo indikatoriai, padedantys išvengti montavimo klaidų, o visas procesas tampa greitas ir efektyvus!

   

  Specifikacija

  Svoris:

  14,22 kg

  Matmenys:

  65x58x62-76 cm (FWF)

  Vaizdo irašas

  .

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija