Prekių katalogas

Joie i-Spin XL - pasukama automobilinė kėdutė 40-150 cm ~0-36 kg | Eclipse

 • Joie i-Spin XL - pasukama automobilinė kėdutė 40-150 cm ~0-36 kg | Eclipse

  Kodas: 20326
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Joie
  Spalva
  Juoda
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Top Tether tvirtinimas
  Ne
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte ISOFIX bazė
  Taip
 •  

  Joie i-Spin XL - pasukama automobilinė kėdutė i-Size, 40-150 cm ~0-36 kg

  "i-Spin XL" yra dar viena naujovė "Joie" automobilinių kėdučių pasaulyje - ji tinka vaikams nuo gimimo iki maždaug 12 metų, nuo 40 iki 150 cm ūgio. Tai gali būti vienintelė kėdutė, kurios prireiks jūsų vaikui. Didelis jos privalumas tas, kad ją galima naudoti pasukus atgal iki 105 cm ūgio, t. y. maždaug 4 metų amžiaus mažyliui.

  "Joie i-Spin XL" yra pasukama kėdutė, integruota su 360 laipsnių kampu besisukančiu "Isofix" pagrindu. Šiuolaikiška, sustiprinta "Joie" kėdutės konstrukcija užtikrina saugumą ir patogumą kasdienėse kelionėse automobiliu su vaiku. "i-Spin XL" turi firminį "Joie" trisluoksnį "Tri-Protect" galvos atramą, reguliuojamą 12 padėčių diapazonu, ir 5 kėdutės atsilenkimo parinktis, kad būtų galima keliauti tiek galine, tiek priekine kryptimi.

  "Joie i-Spin XL" tvirtinama ant "Isofix" pagrindo, vaikui sulaukus 15 mėnesių, ji suteikia tėvams galimybę sąmoningai pasirinkti važiavimo kryptį.

  Kėdutės naudojimas pagal keleivio amžių / ūgį:

  • 0-15 mėn. - montavimas tik galine kryptimi, "Isofix" bazė, vaikas prisegtas 5 taškų saugos diržu kėdutėje, pasukimo funkcija ant bazės;
  • 40-105 cm / maždaug 0-4 metai - tinka naudoti atsuktą į galą iki 4 metų amžiaus, "Isofix" bazė, vaiko tvirtinimo sistema su 5 taškų saugos diržu, bazės pasukimo funkcija;
  • 76-105 cm - tinka naudoti į priekį atsuktą kėdutę, "Isofix" pagrindas, vaiko apsaugos sistema su 5 taškų saugos diržu, pagrindo pasukimo funkcija;
  • 100-150 cm - su "Isofix" baze galima atsukti į priekį, vaikas prisegtas 3 taškų saugos diržu, bazėje nėra pasukimo funkcijos. 

  Savybės

  Sprendimas daugeliui metu

  "Joie i-Spin XL" yra "i-Size" dydžio automobilinė kėdutė, skirta 40-150 cm ūgio vaikams. Tai reiškia, kad jūsų vaikas gali ją naudoti visą kelionės kėdutėje laikotarpį nuo gimimo iki maždaug 12 metų ir pagal standartines svorio grupes nuo 0 iki maždaug 36 kg. Didžiąją šio laikotarpio dalį "Joie i-Spin XL" kėdutėje galite vežti savo mažylį priešinga kryptimi. 

  Iki 4 metų važiavimas atbuline eiga 

  Visi žinome, kad kuo ilgiau vaikas važiuoja atbulai, tuo geriau jo saugumui. Joie i-Spin XL yra kėdutė, kuri dėl savo modernaus dizaino iki 75 cm ūgio neleidžia vaikui važiuoti pasuktam veidu į važiuojamą pusę, t. y. pirmuosius 15 gyvenimo mėnesių vaikas gali važiuoti tik atbulai. "Joie" rekomenduoja pratęsti šį laikotarpį ir leisti vaiką vežti priešinga kryptimi iki 105 cm aukščio, naudojant kėdutėje esančius 5 taškų saugos diržus. 

  Auga kartu su vaiku

  Modulinės konstrukcijos kėdutę galima pritaikyti bet kurio raidos etapo vaikui. Naujagimiams ir kūdikiams naudingas 3 dalių "Grow-with-me" įdėklas, kurį sudaro iki trijų atskirai išimamų elementų. Tai leidžia išimti įdėklą dalį po dalies, individualiai pritaikant jį prie vaiko.

  Kėdutės galvos atramą galima reguliuoti 14 laipsnių kampu kartu su saugos diržais, remiantis "Grow Together" sistema. Pakėlus galvos atlošą, kėdutės erdvė dėl "Auto Adjust" sistemos išsiplečia į šonus. Tai suteikia vaikui daugiau erdvės kaklo ir pečių srityje. 

  "Tri-Protect" galvos atrama 

  "Joie i-Spin XL" kėdutės naujoviška galvos atrama sukurta naudojant "Tri-Protect" technologiją. Pavadinimas "Tri-Protect" reiškia trigubą apsaugą, ir tai nėra atsitiktinumas. Galvos atramą sudaro trys sluoksniai, įskaitant sluoksnį su patentuota "Intelli-Fit" atminties putomis. Todėl galvos atrama gerai apsaugo vaiko galvą ir kaklą šoninio smūgio atveju. Galvos atramos putos gerai sugeria smūgio energiją. 

  5 kėdutės pasvirimo laipsniai 

  "Joie i-Spin XL" kėdutę galima palenkti 5 padėtimis - nuo sėdimos padėties iki horizontalios, labiau palenktos padėties. Kėdutės atlenkimas, nepriklausomai nuo to, į kurią pusę kėdutė yra atsukta, skatina komfortą bet kada ir bet kur, nepriklausomai nuo vaiko raidos etapo, kelionės krypties ar kelionės trukmės ir keleivio aktyvumo kelionės metu. 

  Komfortas kūdikio odai 

  Siūloma "Joie" kėdutė aptraukta minkštu, pliušiniu, prabangiu audiniu. Šis audinys ypatingas tuo, kad žiemą izoliuoja nuo šalčio, o vasarą leidžia kūdikio odai kvėpuoti. Dėl to mažyliui kėdutėje bus patogu ir jauku, nesvarbu, kokiu metų laiku jis sėdėtų. Kėdutės šonuose ir nugaroje yra ventiliacija, todėl į kėdutę nuolat patenka šviežio oro. 

  Šoninė apsauga

  Specialūs šoniniai skydai užtikrina, kad šoninio smūgio atveju vaikas būtų dar geriau apsaugotas nuo smūgio poveikio. Plokštės sugeria smūgio energiją, kad ji nebūtų nukreipta į keleivį. Side Guard Surround Safety yra patentuota saugos sistema, kurią galima naudoti "Joie" automobilinėse kėdutėse.

  Plienu sutvirtintas kėdutės apvalkalas dar labiau apsaugo joje keliaujantį vaiką, padidindamas kėdutės struktūrinį vientisumą susidūrimo metu. 

  Intuityvūs diržai

  Kėdutės 5 taškų saugos diržai turi pečių pagalvėles ir tarpkojo diržo pagalvėlę, kad tvirtai įtempti diržai nepakenktų vaikui. Diržai įtempiami viena ranka.

  Sodindami vaiką į kėdutę galime sau padėti - magnetiniai diržų laikikliai užtikrina, kad diržai laikytųsi viename taške, kai kėdutės užvalkalai prijungiami prie kėdutės. Tai leidžia mums patogiai įsodinti vaiką į kėdutę, netraukiant diržų iš apačios.

  Perėjus prie aukštos kėdutės režimo, 5 taškų saugos diržai nuimami ir vaikas prisegamas automobilio diržu. Diržų laikiklis leidžia perkelti diržus į fiksuotą, saugią padėtį.

  Montavimas ant Isofix pagrindo

  "Joie i-Spin XL" yra moderni automobilinė kėdutė, kurią galima įsigyti su pasukama "Isofix" baze. Dėl 360 laipsnių pasukimo galima lengvai pakeisti kryptį ir tėvams supaprastinti vaiko paruošimą kelionei kėdutėje. "Joie" automobilinės kėdutės "Isofix" pagrindas turi stabilizuojančią kojelę, kuri, reguliuojant aukštį 21 padėtimi, leidžia kėdutei gerai priglusti prie automobilio sėdynės.

  Specifikacija

  Svoris

  14,5 kg

  Matmenys vaiką atsukus nugara į važiuojamą pusę

  54.5 x 52.5 x 85 cm

  Matmenys vaiką atsukus veidu į važiuojamą pusę 

  69.5 x 52.5 x 71.5 cm

  Norma

  i-Size (ECE R129/03)

  Vaiko ūgis

  40-150 cm

 • Alternatyvios prekės

  Joie i-Spin XL - pasukama automobilinė kėdutė 40-150 cm ~0-36 kg | Carbon
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Spalva
  Juoda
  Pasukama automobilinė kėdutė
  Taip
  Top Tether tvirtinimas
  Ne
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
  Komplekte ISOFIX bazė
  Taip
  469 
 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija