Prekių katalogas

Joie Roomie Glide - pristatoma lovytė 2in1 | Starry Night

 • Joie Roomie Glide - pristatoma lovytė 2in1 | Starry Night

  Kodas: 19441
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 10 d.d.
  Gamintojas
  Joie
 •  

  "Joie Roomie Glide" - pristatoma lovytė su supimo funkcija

  Visi tėvai, ypač jaunavedžiai, žino, kaip sunku atskirti dieną nuo nakties.

  Joie Roomie Glide - tai patogus sprendimas, padėsiantis išgyventi sunkias naktis. Jis leidžia prižiūrėti kūdikį neatsitraukiant nuo savo lovos. Be to, lovelėje miegantis kūdikis visada yra šalia tėvų, todėl jaučiasi saugus ir susijęs su mama ar tėčiu, nors turi savo erdvę. "Roomie Glide" turi dviem šoniniais mygtukais aktyvuojamą supimo funkciją, kuri lengvai nuramina verkiantį ar neramų kūdikį.

  "Roomie Glide" leis pasirūpinti savo ir kūdikio komfortu, kartu užtikrinant didžiausią saugumą.


  Į komplektą įeina:
  • Lovytė;
  • Čiužinys;
  • Laikymo krepšys;

   

  Savybės

  Artumas, saugumas

  "Joie Roomie Glide" yra pristumiama lova - su ja mažylis visada bus jūsųs akiratyje Nuolat palaikysite ryšį ir būsite šalia, o tuo pat metu jūsų mažylis galės mėgautis erdve, kurioje galės saugiai ir patogiai miegoti visą naktį ar dieną. Kita vertus, tėvai gali stebėti kūdikį ir reaguoti į jo poreikius iš savo lovos, kuri yra labai patogi. 

  Pažeminta šoninė sienelė

  Šoninę lovos sienelę galima nuleisti viena ranka, kad iškart galėtumėte prieiti prie savo mažylio. Sienelė pagaminta iš tinklelio, todėl neprarandamas vizualinis kontaktas ir užtikrinama oro cirkuliacija.

  Reguliuojamas aukštis

  Reguliuojamas aukštis leidžia pritaikyti lovytę prie tėvų lovo. Kadangi "Joie Roomie Glide lovytė turi net 11 reguliavimo galimybių, esame tikri, kad ji puikiai tiks ir jūsų miegamajame!

   

   

  4 pasvirimo padėtys

  Atlenkimo funkcija pravers mažajam naudotojui. Yra 4 padėtys, kuriose galima nustatyti pasvirimą.

  Supimas padės užmigti

  Kai norite, kad jūsų mažylis užmigtų taip pat greitai, kaip ir pabudo po audringos nakties, sūpavimas tikrai pravers. Kėdutė "Joie Roomie Glide" turi supimo funkciją, kurią galite įjungti dviem šoniniais mygtukais. Taip galėsite nuraminti vaiką per trumpą akimirką.

  Stabilus tvirtinimas

  Lovytė tvirtinama prie lovos dirželiu ir tvirtinimo sagtimi. Taip lovytė turi atramos tašką, kuris suteikia stabilumo, o vaikas yra saugus. Pritvirtinti ir nuimti lovelę labai paprasta.

   

  Praktinis sprendimas

  Pristumiamai lovytei sukurti reikalingi praktiški sprendimai - aišku, kad ji turi būti patogi ir saugi, bet kartu neturėtų kelti rūpesčių ilgai ją naudojant. Lovos "Joie Roomie Glide" audinius galima valyti, o ratukus galima užfiksuoti, be to jie padengti guma, todėl jie nebraižytų grindų.

   

  Specifikacija

  Svoris:

  11,94 kg

  Matmenys:

  98,5 x 68,5 x 66-81 cm

  Maksimalus vaiko svoris:

  9 kg

 • Alternatyvios prekės

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija