Prekių katalogas

Joie Trillo FX - automobilinė kėdutė i-Size 100-150 cm | Shale

 • Joie Trillo FX - automobilinė kėdutė i-Size 100-150 cm | Shale

  Kodas: 21670
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Joie
  Spalva
  Juoda
  Tvirtinimo būdas
  Isofix arba automobiliniais diržais
  Komplekte puodelio laikiklis
  Taip
 •  

  Joie Trillo FX - automobilinė kėdutė  i-Size 100-150 cm

  "Joie Trillo FX" yra R129 reikalavimus atitinkanti automobilinė kėdutė. Sukurta vyresniems 100-150 cm ūgio vaikams, kėdutė montuojama priekiu į važiavimo kryptį, naudojant 3 taškų saugos diržą ir papildomai, galima sumontuotu su ISOFIX jungtimi. Ji pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų ir turi daugybę funkcijų, skirtų keleivių patogumui ir saugumui užtikrinti.
  Automobilinė kėdutė turi "Guard Surround Safety" šoninę apsaugą. Atminties putų pagalvėlės suteikia patogumo ir užtikrina viso vaiko kūno saugumą, daugiausia dėmesio skiriant galvai, kaklui ir stuburui. Minkšto audinio sėdynė turi ergonomiškus porankius ir yra itin erdvi, kas suteikiama daug vietos keleiviui

  Sąvybės

  Patogus galvos atramos reguliavimas 

  Viena ranka reguliuojama galvos atrama tėvams suteiks galimybę patogiai pritaikyti sėdynę pagal vaiko ūgį. Galvos atrama reguliuojasi 10 lapsniu kampu, todėl bus nesunku pritaikyti pagal vaiko poreikį. Trillo FX tinka vaikams nuo 3,5 iki 12 metų, kurių ūgis 100-150 cm. 

  Minkšta sėdimoji dalis 

  "Joie Trillo FX" sėdynė su atminties pagalvėle suteikia patogumo ir leidžia vaikui keliauti patogioje, natūralioje padėtyje. Kadangi sėdynė pagaminta iš minkšto audinio, ji suteikia malonų pojūtį ir yra saugi odai. Sėdynėje yra du ištraukiami puodelių laikikliai, todėl jūsų mažylis, sėdėdamas stabilioje padėtyje, turės po ranka mėgstamą gėrimą. 

  Šoninė apsuaga Guard Surround Safety

  "Guard Surround" apsauga nuo šoninio smūgio užtikrina, kad vaikas būtų apsaugotas nuo galingos jėgos, atsirandančios susidūrus šoninio smūgio metu.  

  ISOFIX tvirtinimas

  Montavimas naudojant ISOFIX jungtis yra daug paprastesnis ir saugus. Taip užtikrinama, kad kiekvienas galėtų teisingai sumontuoti kėdutę, nes aiškiai matomos diržų kreipiančiosios. "Joie Trillo FX" montuojama į priekį. 

  Specifikacija

  Išmatavimai 

  40-47,5 x 47,5-55,5 x 64-84,5 cm

  Svoris

  5,5 kg

  Vaikams kurių ūgis:

  100-150 cm

  Montavimas

  ISOFIX tvirtinimas, bet galima ir be, tiesgios 3-ijų tašku automobilinių diržu

  Montavimo kryptis

  Priekiu

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija