Prekių katalogas

"Kiddy Cruiserfix 3" - automobilinė kėdutė 15-36 kg | Gray Melange Solar Orange

 • "Kiddy Cruiserfix 3" - automobilinė kėdutė 15-36 kg | Gray Melange Solar Orange

  Kodas: 9718
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Kiddy
  Spalva
  Pilka
  Tvirtinimo būdas
  Isofix arba automobiliniais diržais
 •  

  Kiddy Cruiserfix 3 automobilinė kėdutė 15-36 kg

  Visi vyresnių vaikų tėvai žino tą akimirką, kai, žvelgdami į savo mažylį, susimąsto, kada praėjo tie pirmieji bendri metai. Jūsų vaikas vos pradėjo žengti pirmuosius žingsnius, o dabar jau pats užsiriša batus? Ką gi, laikas nenumaldomai bėga, ir jūsų vaikui - lygiai taip pat, kaip jis išauga savo drabužius - po kurio laiko reikia keisti automobilinę kėdutę į didesnį modelį.

  Kiddy Cruiserfix 3 yra skirta 15-36 kg svorio grupės vaikams ir yra viena iš grupės automobilinių kėdučių, kurios dėl daugelio padėčių prisitaiko prie vaiko poreikių beveik visais kampais, todėl pasižymi dideliu saugumu ir lengvu montavimu.

  Kėdutė montuojama veidu į važiuojamą pusę naudojant 3 taškų saugos diržą ir  "Isofix" sistemą. Isofix sistema suteikia stabilumo ir užtikrina, kad kėdutė būtų patikimai pritvirtinta prie automobilio sėdynės.

  "Cruiserfix 3" yra novatoriškas sprendimas, tenkinantis pagrindinius vaikų poreikius: patogumą ir saugumą, tai įrodo teigiami nepriklausomų institucijų atliktų bandymų rezultatai: ADAC - gerai, OAMTC - gerai, TCS - labai rekomenduojama.

  Savybės

  Išbandytas saugumas

  "Kiddy Cruiserfix 3" yra automobilinė kėdutė, kurios saugumas buvo išbandytas ir puikiai apgintas. Siūlomas modelis sulaukė teigiamų atsiliepimų iš griežtų institucijų, kurios testuoja kėdutes, patalpindamos jas avarinėse situacijose, kurios gali įvykti kelyje. Įvertinimai, kuriuos gavo "Kiddy Cruiserfix 3" kėdutė: ADAC - gerai, OAMTC - gerai, TCS - labai rekomenduojama.

  Maksimaliai tinka

  Tai maksimalaus komforto, kuriuo galima mėgautis nuo pirmojo pasivažinėjimo kartu, garantija - "Kiddy CruiserFix 3" prisitaiko prie jūsų vaiko kūno, pradedant nuo papildomo įdėklo, papildomu paminkštinimu ir liemens apsauga mažesniems vaikams ir reguliuojamu sėdynės aukščiu, pločiu ir gyliu. Dėl to mažasis keleivis bus patenkintas patogumu per visą jos naudojimo laiką, o tėvai galės lengvai ir greitai pritaikyti ją į vyresniam vaikui.

  Reguliuojamas atlošas ir kojų atrama

  Kiddy CruiserFix 3 užtikrins, kad jūsų vaikas keliautų laikydamasis taisyklingos laikysenos, o tai itin svarbu saugumui - šiuo požiūriu CruiserFix 3 neturi sau lygių! Ji turi reguliuojamą nugaros atlošą, bet tai dar ne viskas - jos pėdų atramą galima reguliuoti 5 pakopomis, o galvos atramą - 13. Taip vienu rankos mostu pasirūpinsite net dviem vaiko poreikiais - jo patogumu ir saugumu.

  Akių lygis

  Akių lygis, tai ant kėdutės galvos atramos esantis indikatorius, kuris užtikrina, kad galvos atrama būtų tinkamai padėta atsižvelgiant į jūsų vaiko ūgį. Vaiko galvos padėtis saugioje galvos atramos zonoje yra itin svarbus saugumo aspektas - laimei, naudodami "Eye Level" indikatorių galite lengvai jį sureguliuoti taip, kad jis atitiktų jūsų mažylio ūgį.

  Šoninės apsaugos

  "CruiserFix 3" yra pasiruošęs bet kokiai situacijai - jame įrengtos papildomos šoninės apsaugos, kurių funkcija - absorbuoti smūgio sukuriamą energiją. Šiuolaikinės "Honey Comb 2" sistemos formos skydai turi galimybę išsiplėsti, kad atitiktų jūsų vaiko pečių plotį, maksimaliai apsaugodami jautrias jo kūno dalis.

  Vaiko amortizatorius

  Jūsų vaikas yra prisegamas 3 taškų saugos diržu, kuris buvo sukurtas galvojant apie suaugusiųjų keleivių saugumą. Kiddy Shock Absorber sugeria smugio energiją, kurią veikia 3 taškų diržątaip užtikrinanti jūsų vaiko saugumą.

  Montavimas

  Kėdutę montuoti labai paprasta - montuokite ją priekiu, naudodami 3 taškų saugos diržą ir (arba) "Isofix" sistemą. Kėdutės montavimas rūpinamasi vaiko saugumu ir patogumu tėvams - dėl diržų kreipiančiųjų kiekvienam puikiai pavyks sumontuoti "CruiserFix 3" automobilyje ir išvengti rizikos neteisingai nukreipti ar pritvirtinti saugos diržus.

  K-Fix jungtis

  "Kiddy CruiserFix 3" turi naujoviškas "Kiddy Cruiser Fix + K-Fix" jungtis. K-Fix + jungtys, kurios leidžia lengvai pritvirtinti kėdutę automobilyje, kuriame įrengta Isofix sistema - taip sumontuota kėdutė užtikrina stabilumą ir saugumą. Be to, "K-Fix +" sistema leidžia sėdynei judėti į šonus, kad sugertų šoninio susidūrimo energiją.

   

  Specifikacija

  Svoris:

  7,6 kg

  Matmenys:

  65-83 x 55-64 x 45-50 cm

  Svorio grupė:

  15-36 kg

  Važiavimo kryptis:

  Į priekį atsukta

  Tvirtinimas:

  Automobilio diržas

  Galimas tvirtinimas:

  Isofix

   

 • Alternatyvios prekės

  "Kiddy Cruiserfix 3" - automobilinė kėdutė 15-36 kg | Candy Red
  Spalva
  Raudona
  Tvirtinimo būdas
  Isofix arba automobiliniais diržais
  259 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  "Kiddy Cruiserfix 3" - automobilinė kėdutė 15-36 kg | Gray Melange Stone Grey
  Spalva
  Pilka
  Tvirtinimo būdas
  Isofix arba automobiliniais diržais
  222 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  "Kiddy Cruiserfix 3" - reguliuojama automobilinė kėdutė | Polar Grey
  Spalva
  Pilka
  Tvirtinimo būdas
  Isofix arba automobiliniais diržais
  259 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  "Kiddy Cruiserfix 3" - automobilinė kėdutė 15-36 kg | Gray Melange Hot Red
  Spalva
  Pilka
  Tvirtinimo būdas
  Isofix arba automobiliniais diržais
  351 
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija