Prekių katalogas

Kinderkraft 2Way Next - balansinis dviratis | Forest Green

 • Kinderkraft 2Way Next - balansinis dviratis | Forest Green

  Kodas: 19546
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 15 d.d.
  Gamintojas
  Kinderkraft

 • Balansinis dviratis "Kinderkraft 2Way Next"

  "Kinderkraft 2Way Next" yra balansinis dviratis, todėl jis skirtas veikiau pradedantiesiems. Jei artimiausiu metu planuojate mokyti vaiką važiuoti dviračiu ir manote, kad jam praverstų tam tikras pasiruošimas, kurio dėka jis įgis važiavimo dviračiu įgūdžių arba tiesiog norite, kad vaikui būtų smagu - 2Way Next bus puikus pagalbininkas, kuris padės jūsų vaikui įgyti patirties už dviračio vairo, o be to, suteiks daug džiaugsmo.

   

  Savybės

  Žemas rėmas

  Dviratuko rėmas yra gana žemas, todėl dviračiu "2Way Next" gali važinėti bet kuris 80 cm ūgio ar aukštesnis vaikas. Be to, dviratuko dizainas buvo kruopščiai sukurtas - jis patrauks bet kurio mažylio akį!


  Naudojimo patogumas

  "The2Way Next" turi minkštą balnelį, todėl mažasis dviratininkas neturėtų skųstis komforto trūkumu. Vaikai auga akimirksniu, todėl balnelio aukštį galima reguliuoti, kad vis augantis mažylis vis dar galėtų mėgautis savo mėgstamu žaislu.

  Vairo užraktas

  Rūpintis vaiko saugumu yra kiekvieno tėvo prigimtis - "Kinderkraft 2Way Next" turi vairo sukimo užraktą, todėl nėra jokios tikimybės, kad jūsų mažylis nukris. Be to, vairas pagamintas iš gumos ir pasižymi neslystančiomis savybėmis, o ant vairo esantis skambutis informuos kitus apie atvažiuojantį dviratininką.


  Atsparūs ratai

  "The2Way Next" turi patvarius ratukus, pagamintus iš EVA putų. Ši bėgimo sistema leis jūsų mažyliui klajoti, kur tik jis panorės!

  Specifikacija

  Svoris:

  3 kg

  Matmenys:

  84 x 37 x 62 cm

  Sėdynės aukštis reguliuojamas nuo:

  31 - 40 cm

   

  Vaizdo įrašas

  <

  .

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija