Prekių katalogas

Kinderkraft 4Trike - triratukas "3-in-1" | Sunflower Blue

 • Kinderkraft 4Trike - triratukas "3-in-1" | Sunflower Blue

  Kodas: 19725
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 15 d.d.
  Gamintojas
  Kinderkraft
 •  

  Kinderkraft 4Trike - triratukas 3-in-1

  "Kinderkraft 4Trike" - tai nuostabaus dizaino dviratis, dėl kurio jis gali atlikti net tris funkcijas: klasikinio dviračio su pedalais, stumiamo dviračio ir mini krosinio dviračio. Kiekviena kelionė su "4Trike" bus nuostabus nuotykis, kurio metu jūsų vaikas lavins savo motorinius įgūdžius ir pusiausvyrą bei pamėgs veiklą lauke.

  Savybės

  Triračio krosinis dviratis

  4Trike variantas su trimis ratukais yra puikus pasirinkimas patiems mažiausiems naudotojams, kuriems gravitacijos dėsnių įveikimas vis dar yra kasdienis iššūkis. Stabili konstrukcija padės išvengti skausmingų kritimų, suteikdama mažajam dviratininkui saugumo jausmą.

  Triratukas su pedalais

  Kai dviratininkui sukanka 2 metai ir jis jau jaučiasi užtikrintai. Galite sumontuoti pedalų komplektą ir taip pakeisti dviračio pavidalą. Galimybė minti pedalus visiškai pakeičia važiavimo pobūdį, leidžia išvystyti didelį greitį, kartu išlaikant puikų dviračio stabilumą.

  Klasikinis krosinis dviratis

  Dviejų ratų konfigūracijos dviratis "4Trike" - tai visiškai naujas iššūkis pusiausvyros pojūčiui lavinti. Tokios konfigūracijos dviratis tampa itin lankstus ir leidžia sklandžiai aplenkti kliūtis.

  Visada tinka

  Padėti vaikui aktyviai vystytis važiuojant krosiniu dviračiu galima tik tinkamai jį pritaikius. Dėl reguliuojamo balnelio aukščio "4Trike" puikiai tiks visą jo naudojimo laiką.

  Per didelio sukimo blokavimas

  Mažajam dviratininkui, kuris dar tik lavina pusiausvyros pojūtį, vairas, kuris visiškai apsisuka, gali sukelti pavojingų traumų. Atsižvelgdami į jaunųjų naudotojų saugumą, "4Trike" konstruktoriai įrengė dviračio vairą su apsisukimo blokavimo įtaisu.

  Anti-slip rankenos

  Iš patogios minkštos gumos pagamintos rankenos leis lengvai kontroliuoti vairą net važiuojant su apsauginėmis pirštinėmis.

  Kompaktiškas sulankstymas

  Geniali sulankstymo sistema leis pasiimti "4Trike" visur, kur tik reikės. Mažų matmenų sulankstytą dviratį bus patogu vežti daugumos vaikiškų vežimėlių krepšyje.

  Patogus vairas

  Dėl nedidelio vairo "4Trike" patogus ir tėvams.

  Nepradūriami ratai

  "4Trike" ratai pagaminti iš lanksčių "Eva" putų. Dėl to jie visiškai atsparūs pradūrimams.

   

  Specifikacija

  Svoris:

  4,2 kg

  Išskleisti matmenys:

  88,5 x 50 x 43 cm

  Sulankstyto dviračio matmenys:

  43 x 47,5 x 34 cm

  Ratukų skersmuo:

  Galinis: 17 cm, priekinis: 17 cm: 21 cm

  Maksimalus vaiko svoris:

  25 kg

  Maksimalus vaiko amžius:

  5,5 metų

 • Alternatyvios prekės

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija