Prekių katalogas

"Kinderkraft Enock" - maitinimo kėdutė 3in1 | Mediena

 • "Kinderkraft Enock" - maitinimo kėdutė 3in1 | Mediena

  Kodas: 12033
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Kinderkraft
 •  

  Kinderkraft Enock - maitinimo kėdutė 3in1

  "Kinderkraft Enock" - tai kėdutė ilgiems metams, kurios ypatinga konstrukcija leidžia ją naudoti ir kaip maitinimo kėdutę mažesniems vaikams, ir kaip atskirą žaidimų ar rašomojo stalo kėdutę vyresniam vaikui. Kėdutėje "Enock" įrengtas saugumo barjeras, 3 taškų saugos diržai ir profiliuotas atlošas , todėl jūsų mažylis bus apsaugotas tiek nuo išslydimo iš kėdutės, tiek nuo nepatogumų. Leiskite vaikui kartu leisti laiką su šeima - ypač prie valgomojo stalo, kuris iškart po virtuvės yra visų namų širdis.

  Enock derės prie bet kokio interjero - dėl savo dizaino universalumo jis nesijaudins dėl laiko tėkmės. Žodis laikas neegzistuoja šiai stilingai kėdei, kuri niekada neišeis iš mados. Tai nesenstantis sprendimas ateinantiems metams, o gal net ir ateinančioms kartoms!

  Į komplektaciją įeina:
  • Maitinimo kėdė;
  • Padėklas;
  • Apsauginis barjeras.

   

  Savybės

  Kėdutė ilgiems metams

  Enock nėra kėdutė, kuri po kelių mėnesių be reikalo nuguls rūsyje - tai sprendimas ilgiems metams, kurį galime pritaikyti prie jūsų mažylio raidos etapo. Galima nuimti padėkliuką, turėklą ir apsauginius dirželius, todėl maitinimo kėdutę mažyliui galėsite paversti kėdute vyresniam vaikui.

  Universalus dizainas

  Enock yra gaminys, kuris tiks bet kokiam interjerui - solidus buko masyvo medis sušildys ne vieną interjerą. Dėl lengvos konstrukcijos kėdę lengva perkelti iš vienos patalpos į kitą.

  Reguliuojama kojų atrama

  Reguliuojama kojų atrama leis mėgautis dar didesniu komfortu. Kojų atrama leidžia jūsų vaiko kojoms laisvai remtis. Kojų atrama reguliuojasi 4 pakopomis, kai naudojama kaip aukšta kėdutės funkcija, ir 3 pakopomis, kai naudojama maitinimo kėdutė.

   

  Platus padėklas

  Kėdutės padėklas yra toks didelis, kad lengvai tarnaus kaip žaidimų vieta. Ant padėklo lengvai tilps spalvinimo knygelė, knyga ar kaladėlės, todėl kėdutė taps tikra komandine baze bet kuriam mažajam naudotojui. Vaiko saugumą užtikrina 3 taškų saugos diržai, kuriuos - kaip ir padėklą - galima bet kada nuimti.

   

  Profiliuotas atlošas

  Specialiai profiliuotas nugaros atlošas padeda išlaikyti taisyklingą laikyseną. Nepriklausomai nuo to, kokios funkcijos kėdute naudojasi tėvai, jie gali būti tikri, kad jų vaiko stuburas yra tinkamai išlygintas. Atlošą galima reguliuoti 5 arba 2 pakopomis - 5 pakopomis reguliuojant aukštą kėdutę ir 2 pakopomis - naudojant maitinimo kėdutę. Tai leidžia "Enock" puikiai prisitaikyti prie jūsų vaiko.

  Specifikacija

  Svoris:

  6,4 kg

  Matmenys:

  79,5 x 49,5 x 49 cm

  Tinkami vaikams, kurių svoris:

  Aukšta kėdutė

  15 kg

  Žema kėdutė

  35 kg

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija