Prekių katalogas

"Kinderkraft Livy" - maitinimo kėdutė "3 viename", rinkinys su priedais | Aster Pink

 • "Kinderkraft Livy" - maitinimo kėdutė "3 viename", rinkinys su priedais | Aster Pink

  Kodas: 15986
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Kinderkraft

 • Kinderkraft Livy - maitinimo kėdutė "3in1", komplektas su priedais

  Viena kėdutė visai šeimai? Kodėl gi ne! Livy Kinderkraft - tai kėdutė, kurią galima naudoti kaip maitinimo kėdutę mažam vaikui, kaip kėdutę vyresniam vaikui arba kaip kėdę visiškai suaugusiam žmogui - iki 110 kg svorio! Tokia kėdė yra puikus vaiko kambario, biuro, valgomojo ar svetainės aksesuaras. Livy pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, kurios yra patvarios, pasižymi rafinuotu stiliumi ir tinka visiems įvairaus amžiaus žmonėms.

  Į komplektaciją įeina:

  • Kėdutė
  • Padėklas su papildomu padėkliuku
  • Barjeras su apsauginiais diržais
  • Minkštas įdėklas

   

  Savybės

  Nuo 6 mėnesių iki 110 kg svorio!

  Viena kėdutė, skirta naudoti daugelį metų. Livy galima naudoti nuo pat pirmųjų akimirkų, kai įgyjamas gebėjimas sėdėti. Maitinimas, žaidimai prie stalo, namų darbų ruoša, darbas prie rašomojo stalo - visa tai taps itin paprasta dėl "Livy" funkcionalumo

  Tobulos formos

  "Livy" kėdutė turi tobulos formos atlošą ir yra pakankamai plati, kad joje galėtų sėdėti suaugęs žmogus. Kėdutė palaiko taisyklingą vaiko ir suaugusiojo kūno padėtį. Net ir ilgai sėdint, "Livy" leidžia sėdėti patogiai.

  Pločio ir gylio reguliavimas

  Kėdė lengvai prisitaiko prie naudotojo poreikių dėl sėdynės aukščio reguliavimo. Pakanka 4 pakopų, kad kėdė būtų patogi šešių mėnesių mažyliui, vyresniam vaikui, paaugliui ir suaugusiajam. Livy kėdutėje taip pat galima reguliuoti sėdynės gylį. Dėl 3 pakopų galima patogiai ir saugiai atremti mažas ir dideles kojas.

  Olandiškas dizainas

  Kėdės "Livy" dizainas - tai užuomina į modernią, stilingą gyvenamąją aplinką. Skandinaviško, modernaus ir net klasikinio stiliaus kėdė puikiai tiks "Livy" namams.

  Praktiški priedai komplekte

  "Livy" kėdutė komplektuojama su visais mažesniems vaikams reikalingais priedais: padėklu, užtvara su dirželiais ir minkštu įdėklu.

  Suderinama su "Calmee" gultuku

  Galimybė derinti su "Calmee" gultuku suteikia abiem daiktams naują charakterį. Kūdikis gali gulėti kėdutės aukštyje ir stebėti aplinką. Gultuką galima įsigyti atskirai.

  Specifikacija

  Svoris:

  7,8 kg

  Matmenys:

  82 x 47 x 60 cm

  Vaiko svoris/vaiko amžius:

  maitinimo kėdutė: 6 mėn. iki 15 kg

  Suaugęs: iki 110 kg

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija