Prekių katalogas

Kinderkraft Oneto 3 - automobilinė kėdutė 9-36 kg | Rocket Gray

 • Kinderkraft Oneto 3 - automobilinė kėdutė 9-36 kg | Rocket Gray

  Kodas: 13081
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 15 d.d.
  Gamintojas
  Kinderkraft
  Spalva
  Pilka
  Top Tether tvirtinimas
  Taip
  Tvirtinimo būdas
  Isofix tvirtnimas
 •  

  Kinderkraft Oneto 3 - 9-36 kg automobilinė kėdutė

  "Kinderkraft Oneto 3" - tai automobilinė kėdutė, kuri lydės jus ilgus metus - ji tinka 9-36 kg svorio grupės vaikams ir yra visiškai saugi - atitinka ECE R44/04 standartą. Siekiant užtikrinti mažojo keleivio komfortą, nes panaudotos aukštos kokybės medžiagos.

  Kėdutėje įrengta "Isofix" sistema ir "Top Tether" diržas, kuris yra papildoma saugos priemonė. Tai dar ne viskas - "Oneto 3" turi daugybę funkcijų, kurios tiesiogiai prisideda prie jūsų vaiko saugumo ir komforto.

  Savybės

  Testuota ADAC

  Automobilio kėdutės saugumas patvirtintas ADAC bandymais, kurių metu "Oneto 3" surinko 2,8 balo ir pateko tarp trijų geriausių 75-150 cm ilgio automobilinių kėdučių. ADAC bandymai išsiskiria aukštais reikalavimais, jų metu tikrinama kėdučių sauga, valdymas, ergonomika, kenksmingų medžiagų buvimas ir valymas.

  Įdėklas mažiems vaikams

  "Oneto 3" turi išimamą įdėklą, kuris naudojamas vežant mažus vaikus. Jis leidžia mažyliui visapusiškai naudotis kėdute neprarandant patogumo. Įdėklas išimamas, tada kai jo nebereikia, galite lengvai ji išimti.

  Patogus keleiviui ir tėvams

  Kėdutės atlošas itin patogus - gaminant jį buvo stengiamasi užtikrinti, kad jis būtų kuo geriau išformuotas. Kėdutės užvalkalas pagamintas iš stilingo apmušalo, kurį - jei išsipurvintų - galima nuimti ir išskalbti skalbimo mašinoje!

  Reguliuojamas galvos atlošas

  Oneto 3 auga kartu su jūsų vaiku! 9 lygių galvos atlošo reguliavimas yra paprastas ir leis jums pritaikyti kėdutę prie augančio vaiko.

  Reguliuojamas atlošas

  Kėdutėje įrengta lengvai naudojama 5 žingsnių atlošo reguliavimo sistema, kuri užtikrina patogią kelionę.

  S.P.S.

  Šoninės apsaugos sistema užtikrina papildomą apsaugą nuo šoninio smūgio, veiksmingai apsaugodama jautrų mažylio kūną.

  Saugos diržai

  Penkių taškų saugos diržai su minkštais apvadais ir neslystančia struktūra yra itin patogūs ir nevaržo mažylio judėjimo laisvės. Papildomas diržų laikymo skyrius užtikrina lengvą aukščio reguliavimą.

  Viršutinis diržas

  Tai papildoma saugos priemonė susidūrimo atveju - tinkamai pritvirtinta ji užtikrina, kad smūgio metu kėdutė išliktų stabilioje padėtyje, o tai gali apsaugoti vaiką nuo rimtų sužalojimų.

  Lengvas montavimas

  Kėdutę sumontuoti paprasta - tam naudojamos "Isofix" jungtys, kurios padidina stabilumą ir padeda nustatyti kėdutę tinkamoje padėtyje.

  Specifikacija

  Svoris:

  12 kg

  Matmenys:

  45 x 45 x 62 cm

  Svoris:

  45 x 45 x 62 cm

  Svorio grupė:

  9-36 kg

  Vaizdo įrašas

   

  Svetainė

   

   

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija