Prekių katalogas

Kinderkraft Tummie -maitinimo kėdutė su gultuku 2w1 | Beige

 • Kinderkraft Tummie -maitinimo kėdutė su gultuku 2w1 | Beige

  Kodas: 21784
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Kinderkraft
 • Laikas pradėti primaitinimą? Kinderkraft Tummie - tai maitinimo kėdutė, kuri nustebins visais atžvilgiais: reguliuojamu atlošu, dvigubu padėklu, lengvai valomais apmušalais, ergonomiška atrama kojoms ar lengva, sulankstoma konstrukcija. Visa tai sukurta tam, kad jūsų mažylis bendro valgymo metu jaustųsi lygiavertis su visais kitais - kad skonio mokymasis vyktų natūraliai ir sklandžiai.


  Kinderkraft Tummie turi pakabinamus žaislus, kurie kartu su atlošu, atlenkiamu iki gulimos padėties, suteikia vaikui galimybę pailsėti ir žaisti. Todėl "Tummie" yra daugiafunkcis gaminys, kurį galima naudoti kaip standartinę maitinimo kėdutę ir kaip gultuką. Sėdynė pagaminta iš medžiagų, kurios nesugeria nešvarumų, tiesiog nuvalykite ją drėgnu skudurėliu. Dvigubas padėklas leidžia nuimti viršutinę dalį, kad tėvai galėtų tinkamai nuvalyti paviršių. Be to, padėklą galima visiškai nuimti ir sudėti į kėdutės gale esantį laikymo skyrių.


  Praktiška, lengva "Kinderkraft Tummie" maitinimo kėdutė. 

  Savybės

  Kėdutė "2-in-1


  "Kinderkraft Tummie" yra daugiafunkcinė maitinimo kėdutė, kuri pirmiausia gali būti naudojama kaip gultukas. Kai mažylis paauga ir yra pasiruošęs pradėti vartoti kietą maistą, gultukas tampa maitinimo kėdute.....
   

  Patogi sėdynė su dvigubu padėklu

  "Kinderkraft Tummie" maitinimo kėdutės sėdynė yra pagaminta iš minkštos medžiagos, kuri suteikia patogumo kūdikiui ir tėvams - kūdikis joje jaučiasi komfortiškai, o tėvams patogu ją valyti.
  Didelis padėklas yra dvigubas, o viršus nuimamas. Atskira vieta puodeliui leidžia saugiai laikyti gėrimą, todėl yra mažesnė išsiliejimo rizika.

  Kompaktiškas sulankstymas


  Kėdė greitai ir patogiai sulankstoma, o sulankstyta išlieka kompaktiška. 

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija