Prekių katalogas

"Kinderkraft Yummy" - patogi maitinimo kėdutė | Multi

 • "Kinderkraft Yummy" - patogi maitinimo kėdutė | Multi

  Kodas: 8204
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Kinderkraft
 •  

  Patogi maitinimo kėdutė "Kinderkraft Yummy"

  "Kinderkraft Yummy" - tai praktiška ir patogi maitinimo kėdutė, su kuria kiekvienas valgymo laikas taps ypatingas!

  Ji turi platų reguliavimo diapazoną daugeliu lygių, todėl ją lengvai sureguliuosite taip, kad jūsų mažylis galėtų mėgautis dideliu komfortu, o nugarėlę galima reguliuoti į atsilenkimo padėtį - taigi "Yummy" tinka ir didesniems, ir mažesniems vaikams.

  Yummy džiugina akį - dėl lengvos, bet tvirtos konstrukcijos, derinamos su pastelinėmis spalvomis ir draugišku dizainu, kėdutę lengva priderinti prie namų ar buto interjero, o sulankstytą kėdutę kompaktiško dydžio daug lengviau laikyti.

  Kinderkraft Yummy - ir viskas bus taip skanu!

   

  Savybės


  Visada patogu

  Minkštas apmušalas, pagamintas iš ekologiškos odos, garantuoja didelį komfortą jūsų mažyliui - jis ne tik minkštas ir patvarus, bet ir labai praktiškas - išsiskiria tuo, kad jį lengva valyti, todėl nešvarumų pašalinimas neužtruks ilgiau nei akimirką!


  Aukščio reguliavimas

  Tik 7 taškais reguliuojamas kėdutės aukštis leis ją geriausiai priderinti prie jūsų baldų, todėl galite būti tikri, kad "Yummy" puikiai derės su jūsų stalu ir jūsų mažylis galės mėgautis artumu su šeimos nariais!


  Atlošas

  3 taškų atlošo reguliavimas, taip pat ir į atsilenkimo padėtį - todėl "Yummy" galima naudoti ir mažesniems vaikams! Reguliavimo sistema yra patogi ir užtikrina greitą bei sklandų perėjimą iš vienos padėties į kitą.


  Saugumas yra prioritetas

  "Kinderkraft Yummy" įrengti 5 taškų saugos diržai, efektyviai prilaiko vaiką apvirtimo atveju, o minkštos pagalvėlės užtikrina mažylio patogumą. Jei jos susiteps, galite jas nuimti ir išskalbti - ir jos bus kaip naujos!"


  Padėklas

  Jame yra 3 taškų reguliavimo sistema, todėl galite laisvai reguliuoti padėklo atstumą nuo mažylio - kad jam būtų kuo patogiau ir valgant maistą nereikėtų būti nepatogioje, priverstinėje padėtyje. Be to, padėklas yra dvipusis - jei reikia jį išvalyti, tiesiog nuimkite viršutinį sluoksnį, o apatinis liks laisvas - ir jis bus švarus.


  Reguliuojama kojų atrama

  Tai dar vienas veiksnys, turintis didelę įtaką kūdikio patogumui - dėl jo kūdikio kojos nenusvyra.


  Lengva laikyti

  Sulankstyta "Yummy" užima stovimą padėtį, o prie galinių kėdės kojų yra speciali vieta dėklui pritvirtinti - viskas sukurta taip, kad būtų kuo geriau išnaudota turima erdvė, todėl kėdę laikyti nėra jokių problemų!


  Guminiai ratukai

  Jie ne tik tvirti! Galite atsikvėpti - jie nesugadins grindų!


  Specifikacija

  Svoris:

  8,4 kg

  Matmenys:

  84,5 x 55,5 x 105 cm

  Padėklo reguliavimo diapazonas:

  Nuo 57 cm iki 74 cm

  Tinka vaikams nuo:

  Nuo 6 mėnesių iki maždaug 3 metų

  Vaizdo įrašai

  <

   

  .

 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija