Prekių katalogas

Lionelo Alex - krosinis dviratis | Orange

Galimybės

Rauga kartu su jūsų vaiku:

Vaikai lengvai prilimpa prie daiktų, todėl gamintojas pagalvojo apie vairo ir balnelio aukščio reguliavimą, kad dviratį būtų galima naudoti tol, kol vaikui sueis 6 metai arba jis pasieks 30 kg svorį. Didelis pliusas yra rėmas, kuris po tokio laiko ir apkrovos nesideformuoja ir leidžia ilgai žaisti lauke. Konstrukcija yra lengva ir taip pat veikia kaip amortizatorius.

Saugumas:

Žaisti su dviratuku visiškai saugu dėl neslystančių rankenų ir guminių galų, kurie apsaugo vaikų rankas nuo sumušimų krentant. Siekiant sumažinti kritimo riziką, įrengtas vairo pasukimo ribotuvas. Jei vis dėlto nukrentama, specialus vairo dangtelis sumažina smūgį ir apsaugo pilvuką ar galvą nuo sumušimų. Kontūruota kojų atrama su neslystančiu įspaudu neabejotinai pagerins bet kurio naudotojo komfortą.

Kelionės kokybė:

Dvylikos colių guminiai ratai, kurių negalima pradurti, yra puikus dizaino užbaigimo akcentas. Ratai puikiai sugeria ir neutralizuoja vibracijas ir smūgius važiuojant nelygiu paviršiumi, o minkštas balnelis padidina važiavimo komfortą. Ratų protektorius leidžia važiuoti bet kokiu reljefu.

Specifikacija

Vaiko amžius

3-6 metai

Pakėlimo galia

iki 30 kg

Ratuko tipas

EVA putplastis

Ratuko dydis

12 colių

.Rankenos

priešslydimo

vairo užraktas

vairo užraktas

yra

taip

stabdys

./p>

ne

Apynasris kojoms

ne

Sėdynės aukštis

reguliuojamas

.Reguliuojamas, 30-37 cm

Matmenys

39 cm x 88 cm x 64 cm

Konstrukcija

stiklinė

./p>

Svoris

3,30 kg

Reguliuojamas

vairas, balnelis

.p>Testai

TUV, SGS

Saugumo standartas

EN 71

Video

.
  • Alternatyvios prekės