Prekių katalogas

"Lionelo Bart Tour" - lengvas krosinis dviratis | Grey Stone

 • "Lionelo Bart Tour" - lengvas krosinis dviratis | Grey Stone

  Kodas: 19343
  Pristatymo terminas
  Pristatymas 3 - 4 d.d.
  Gamintojas
  Lionelo
 • Lionelo Bart Tour krosinis dviratis

  Spalva/maršrutas: Pilkas akmuo

  "Lionelo Bart Tour" - tai krosinis dviratis, skirtas pirmiesiems pasivažinėjimams. Jį gali naudoti vaikai nuo2 iki 5 metų, kurių didžiausias svoris yra 30 kg. Dviratis išsiskiria lengva, bet tvirta konstrukcija. Dviratį "Lionelo Bart Tour" galima pritaikyti prie vaiko ūgio - jo balnelis ir vairas yra reguliuojami.

  Šis "Lionelo" krosinis dviratis buvo sukurtas naudojant naujausias technologijas. Dėl to jis yra sunkus ir atsparus pažeidimams. Juo vaikas galės saugiai ir patogiai važiuoti ir keliauti su tokia transporto priemone, kaip dviratis.

  "Lionelo Bart Tour" turi patogią rankeną rėme, su kuria galime dviratį nešti. Dėl mažo svorio (3,3 kg) jo gabenimas beveik nepastebimas.

  Galimybės

  Daugelį metų

  .Lionelo Bart Tour yra dviratis, kuris liks su jumis ilgus metus - jo balnelį galima reguliuoti nuo 35-43 cm, o vairą 50-57 cm.Jo konstrukcija tinka nuo 2 iki 5 metų vaikams, kurių didžiausias svoris yra 30 kg.

  Patogus važiavimas

  Dviratukas yra šiek tiek kontūrinio dizaino.strong>švelniai profiliuotas balnelis ir unikalios formos rėmas, kad važiuoti būtų patogu. mažas, ergonomiškas kojų atramos laikiklis suprojektuotas taip, kad, paleidus dviratuką, mažylis galėtų patogiai pailsinti kojas.

  Saugumas

  .Nepriklausoma SGS laboratorija sertifikavo "Lionelo Bart Tour" krosinį dviratį, kad patvirtintų jo saugumą. Vairas suprojektuotas taip, kad vaikas tvirtai ir saugiai laikytųsi. Jo rankenos praturtintos neslystančiomis pagalvėlėmis, o ties sąnariu yra speciali guminė danga.Atsisukimo ribotuvai pašalina apvirtimo pavojų.

  Bezpakopiai ratai

  Bezpakopiai ratai.p>Vežimėlio priežiūros nereikalaujantys ratai sukurti iš poliuretano putplasčio, o jų konstrukcija pagrįsta šiuolaikinėmis technologijomis. Dėl to putplasčio ratai išlaiko pompastiškų ratų savybes, be to, yra daug lengvesni ir, svarbiausia, nepralaidūs.

  Vežimėlio rankena

  Lionelo Bart Tour yra lengvas - jo svoris yra tik 3.3 kg. Be to, dviračio rėme yra speciali rankena, kuria galite patogiai nešti dviratį.

  Specifikacija

  Produkto matmenys

  88 x 39 x 50 cm

  Svoris

  <.p>3,3 kg

  Vaiko amžius

  2-5 metai

  .
 • Kokybiškos prekės
  Greitas pristatymas
  Saugus pirkimas
  Patikima garantija